/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 10567 - 10558

10567 - 16.12.2012 (arvosana: -45)

voi saatanan perkeleen jumalauta.
yks helvetin ämmä on vaan niin ärsyttävä. se suuttu mulle pikkuasiasta ja pisti välit poikki. ei paljon liikuttanu mokoma, mitta mistä tollasia paskoja oikeen tulee? suorastaan toivon että se lukis tän ja tajuais että puhun siitä. se yrittää koko ajan saada mut taas masentumaan mutta EN ALISTU ENÄÄ. vittusaatana. en ymmärrä miten sillä voi olla ees kavereita. ne onkin ite varmaan sellasia samanlaisii oksettavia wnb-emo kimittäjäapinoita kun toi.

haistakaa kaikki vittu ja voikaa helvetin hyvin.
Anonyymi, 2 kommenttia
10566 - 15.12.2012 (arvosana: -19)

KELA

Sehän ei masennuksen hoidosta tukea maksa, ellei siinä ole psykoottisia piirteitä.
No jes, ei taida olla psykoottisia piirteitä. Itsetuhoa tosin senkin edestä.
Vaikka olisikin psykoottista niin mulla ei ole varaa edes siihen ensimmäiseen analyysiin.

Joko elämä päättyy tai pikavippivelkakierre alkaa. Kovin hyvät vaihtoehdot on.
Aika apaattista.
Anonyymi, 0 kommenttia
10565 - 15.12.2012 (arvosana: -33)

vituttaa noi teinit jotka valittaa kuinka niitten kaverit on nii porvareita ja porvarit on AINA tuhlareita .. ite oon rikkaasta perheestä, enkä todellakaa oo mikää tuhlari! käytän paljon vähemmän rahaa kun mun kaverit D: ne käy joka toinen viikonloppu shoppailemassa ja sit ne valittaa että niitten perheellä ei oo rahaa ja valittaa 'porvareista'?? huoooh. kenenköhä vika vittu että teiän perheellä ei oo rahaa? ja jos sitä on vähän kantsisko olla ostamatta sitä 100€ huivia tai 600€ läppäriä? ja tasan tiiän et nää mun kaverit ei tee mitään töitäkään..
Anonyymi, 2 kommenttia
10564 - 15.12.2012 (arvosana: -51)

EI HELVETIN HELVETTI meidän piti lähtee kaverin kanssa viihteelle mutta sitten huomattiinkin että ei oo rahaa!! tilillä piti olla kolmekymppiä mutta ei ollutkaan no eipä sitten lähetä saatana. kyllä osaa ottaa päähän, muutenkin ollu tosi vittumainen viikko ja koko viikon vaan ajatellu et "koita kestää, lauantaina pääset viihteelle huippuseurassa" VITTU!
10563 - 15.12.2012 (arvosana: -68)

Lunta on paljon, samoin pakkasta. Ei vituta. Luminen maisema on kaunis ja piristää mieltä, eikä kylmyys ole pahitteeksi.

Se mikä vituttaa on, että ihmiset täällä ja muualla valittavat tästä säästä. Ihmiset, te olette suomalaisia! Ei voi noin paljoa haitata pieni kinos ja kirpeä ilma. Ja jos haittaa, niin muuttakaapa vaikka Afrikkaan.
Anonyymi, 7 kommenttia
10562 - 15.12.2012 (arvosana: -61)

Ja nää saatanan yleistäjäpellet! Vittu mies petti - kaikki miehet on kusipäitä. Vittu joku vitun teini pukeutuu ku huora - vittu kaikki naiset on huoria. Mikä vitun logiikka tossa on? Onko vittu unohettu, että on olemassa yksliöt? Saa sitä vittu vaikka kuin paljo lokaa niskaan vaan koska joku vitun läskisilmä on päättänyt yleistää koko sukupuolen.
Anonyymi, 1 kommentti
10561 - 15.12.2012 (arvosana: -104)

Tekis taas mieli hypätä junan alle. Joo en ole selväjärkinen ihminen, diagnooseina vakava masennus, paniikkihäiriö ja anoreksia. Mutta juuri kun olen pääsemässä jaloilleni nii eeeeeeii, kaikki vitun ihmiset alkaa taas muuttumaan vittupäiksi. Saa kuulla kuinka vitun perse ja paska ihminen on, VAIN koska on nainen, ja kuinka mua ei tarvi rakastaa koska olenhan vain latvasta laho luukasa. "yhyy mulla ei ole rahaa tälle kuulle ku kakssataa", vittu mulla on kymmpi. "yhyy mulla ei oo isää", no vittu yhyy mä kasvoin narkkarikodista ja rakastan mun vanhempia enemmän ku mitään. Mä en vittu vaan ymmärrä kuinka vitun kiittämättömiä kyrpiä jotku voi vaan olla. Mutta hei! Ei mulla siis ole mitään sanottavaa, koska ole nainen, eli huora.
Anonyymi, 2 kommenttia
10560 - 15.12.2012 (arvosana: -49)

Ihmiset jotka inisee että tahtoo naimisiin on vielä ok, mutta ne jotka sanoo että mä oon mulkku koska en halua kai koskaan viedä ehkä tulevaa parisuhdettani kihloja ellei kumppani vaadi, on perseestä.

Mitä helvettiä minä teen sillä? Rehellisesti en edes ala perehtyä asioihin joita siitä tulisi, kun en tiedä minkä sukupuolinen henkilö tulee minulla partnerina olemaan.

Mut on aina äiti kasvattanu ajatteleen että naimisiin meno tai muu vastaava seremonia on vain yksi kalliimpi ärsyttävämpi sormus joka otetaan pois ennen kuin vaivataan jauhelihamössöä. (Oletan että ihmiset arvaakin jo että vanhempani on myös vain kihlautuneet.)

Ja sitten ne jotka tulee hihhuloimaan että "pakko koska Jumala" tyylistä paskaa niin ei hyvää päivää. Jumalauta mut opetti oma uskovainen äiti toimimaan niin kuin oikeaksi näen ja raamattu ei vaikuta paskaakaan elämään jos ei halua.

Ja jos joskus niin käykin että menen naimisiin tai rekisteröin parisuhteen niin se ei hallitse mun elämää tai vaikuta siihen mitenkään. Jos partneri toimii umpimulkusti niin ei se sormus estä mua painumasta hevon helvettiin ja tulemasta viikon tai kahden päästä takas ja kysyyn kannattiko, eikä se sormus tee suhteestä yllättäen hienompaa.

Noin, väsynyt turha vitutus purettu, kiitos.
Koko suku alkanut mennä naimisiin., 0 kommenttia
10559 - 14.12.2012 (arvosana: -89)

Voi jumalauta oikeesti nää japani ernut joita tuntuu nykyään pursuavan joka tuutista ulos! En vaan tiedä mikä siinä on, mut vituttaa vaan niin vitusti kun koulussakin hyppii silmille ja kikattaa jollekkin ihkulle japaniglitterkiiltokuvapoikawannaberocki videolle, sitten silmät maalataan sateenkaarilla ja ruskea pinkit piilarit päähän, hiukset pinkki mustaks ja niittejä 10 kiloa vaatteisiin roikkumaan! Vois hypätä kaivoon joka iikka tai vaihto ehtosesti sinne japaniin päänvaivaks niille vitun kyrvättömille muijan näkösille miehilleen, ettei tarvis häiritä meidän suomalaisten elämää sen enempää.
Anonyymi, 5 kommenttia
10558 - 14.12.2012 (arvosana: -78)

Vihaan mun vanhempia!!! Ei saatana! Niiden idioottien vanhoillisten vittupäiden takia mulla ei ole yhtään kavereita! Ne kieltää multa kyläilyt, bileet, yms. puhumattakaan päihteistä ja tytöistä! Vittu mä olen jo 17-vee jumalauta! Miksi mun pitää käydä joka vitun viikko jossain saaaatanan kirkossa ja aina pitää olla 10 kaikista kouluaineista, muuten oon kuukauden arestissa! Muutan täältä perhehelvetistä pois heti kun olen 18. Ainiin, ei ole rahaa, eikä tule, koska en voi mennä töihin, sillä kotiintulo aika meillä on kello 16.
Anonyymi, 5 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (162)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa