/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 10622 - 10612

10622 - 21.12.2012 (arvosana: -60)

mulla ei oo parasta ystävää eikä oikeestaan yhtään hyvää ystävääkään. onhan mulla kavereita, mutta me puhutaan oikeestaan vaan kaikesta turhanpäiväsestä, koulujutuista jne mut ei oo ketään kelle voisin oikeesti kertoa juttuja. eikä kukaan vittu pyydä mua ikinä mihinkään. jos haluun viettää aikaa jonkun kanssa, mun pitää aina olla se joka kysyy. vittu aina.
mulla oli ennen paras kaveri, ykkösluokasta kutoselle, seiskalle asti. mut jouduttii seiskalla eri luokille niin se sai paljon uusia kavereita. nyt oon lukion kakkosella ja jos näen tän mun entisen parhaan kaverin jossain, se ei vittu edes moikkaa. me ei ikinä edes riidelty tai mitään, joten ei meidän välit sinänsä oo poikki, joten oisko "moi" vittu liikaa pyydetty?
mut en mä haluis sitä kaverii takas, me ollaan nykyään aika erilaisia eikä varmaan viihdyttäis niin hyvin yhdessä ku silloin ennen. haluun jonkun kaverin, jolle voisin puhuu kaikesta, leffoista, kirjoista, tv-sarjoista, kaikesta mikä vituttaa ja kaikesta mikä on hyvin, puhua jostain vakavasta ja parin sekunnin päästä nauraa katketakseen. haluun jonkun kaverin jota kiinnostaa samat jutut ku mua. haluun että joku pyytäis muakin välillä mukaan.
liikaa pyydetty?
Anonyymi, 2 kommenttia
10621 - 21.12.2012 (arvosana: -41)

MIKSI OI MIKSI? oishan se ollu mukavaa ku tämä paskapallo ois räjähtäny ku vappupallo tupakka siihen tumpatessa...
Anonyymi, 0 kommenttia
10620 - 21.12.2012 (arvosana: -65)

Vituttaa tuo "maailmanloppu ei tullutkaan" -spam. Ehkä se ei ollut ilmiselvää? Idiootit. Vaikka sitä toivoinkin, ei se tarkoita että siihen olisin koskaan uskonut.
Anonyymi, 3 kommenttia
10619 - 21.12.2012 (arvosana: -75)

Vituttaa kun ketuttaassa on hyviä ketutuksia mutta ne parhaat ei pääse pinnalle. Vituttaa kun suurinosa on sitä "yhyy en jaksa elämää" eikä ole todellisia syitä tuskaan.

Myönnetään että on kamalaa varsinkin teini-ikäiselle kun sinut jätetään taikka jäätelö loppuu jääkaapista mutta se vittuttaa että ihmiset eivät näe näiden asioiden ylitse vaan jäävät tuon tapaisiin juttuihin eivätkä suostu katsomaan eteenpäin. Itsekkin olen teininä kärsinyt tyttöystävän uskottomuudesta ja kovaa se oli mutta yli mentiin ja tiesin sen silläkin hetkellä. Toki purkautua saa ja jne mutta vituttaa katsoa vierestä muutamaa tuttua jotka pyörivät edelleen tuskissaan jostain vuonna nakki ja luu tapahtunutta eroa.

Loppupeleissä hekin voisivat jatkaa elämäänsä mutta ei, heidän pitää imeä läheisiltään voimat ja kaikki huomio koska muuten tekevät itselleen jotain, alan olla sitä jo niin täynnä etten enää viitsi. tehkööt itselleen jotain, en usko että tekevät. kunhan käyttävät hyväksi.

No oli miten oli, oppikaa ihmiset jotka ette vielä osaa niin tämä: Kaikesta pääsee yli! Turha väittää muuta. surra saa mutta rajansa kaikella.
Oma vaimo kuollut 14v sitten., 3 kommenttia
10618 - 20.12.2012 (arvosana: -91)

Kävin ennen huorissa, aina samalla muijalla.. Nyt olen suhteessa erään kivan muijan kanssa mutta silti haikailen tämän maksullisen perään. On sillä maksullisella vaan niin helvetin isot ja kivat nännit, joita sain ilolla imeä ja puristella! NJAM!! Mutta tähän ei ole varmaan paluuta koska en halua pettää :D
Uunotus, 2 kommenttia
10617 - 20.12.2012 (arvosana: -86)

kaikkeni teen että löytäisin jostain netistä niitä biisejä mitä joskus ala-asteen musan tunnilla laulettiin. Ihan nostalgia fiilistä haen, mutta en millään löydä kahta mitkä oli mun jotain lempibiisejä sillon. Toinen oli jostain lapsesta joka oli 6 ja lähti sitten sotaan ja toinen oli joku joutsenlaulu.
Vittu kun en muistaaaaaaaaa
Anonyymi, 1 kommentti
10616 - 20.12.2012 (arvosana: -67)

Naiset! Y why you always nalkutatte niin satanan much? Nalkutti nalkutti man yo! Meen panee teitä <3 nalks
Anonyymi, 1 kommentti
10615 - 20.12.2012 (arvosana: -95)

Vituttaa, kun naiset aina pätee vaikkei tietäis! Saatana!
Anonyymi, 4 kommenttia
10614 - 20.12.2012 (arvosana: -53)

Ahdistus saatana. Luulin että loppui jo, kun en siitäkään ole saanut kärsiä noin kuukauteen. Mutta sitten tuli takaisin, en saa henkeä, en pysty muuta kun lukkiutumaan jonnekin ja itkemään.
Anonyymi, 1 kommentti
10612 - 20.12.2012 (arvosana: -54)

Vituttaa. Iha vaan yhen jätkän takii. Oon katellu sit samaa ihmistä ny n.3-4 kk ja pyrkiny sen lähelle. Aina, ihan vitun aina ku pääsen vähääkää puhuu sille, se lähtee jonnekki huitin vittuun. Ja vielä kaike kukkuraks se on tietonen mun tunteista, ja silti jaksaa kiduttaa mua. Vielä ku mun elämä on jo muutenki kuralla.
Ja siit päästiin toiseen asiaan.. Koko perkeleen ns."perhe-elämä" on ihan kuralla, vaik kukaa ei ehkä jaksa uskookkaa sitä. Oon kuullu monta kertaa että "vittuku saat kaikkee ja sul on mukava perhe ja ne antaa sun valvoo oman mieles mukaa." yms.
Joo vitut.
En vaa yksinkertasesti kestä enää mun ns. isäpuolta. Mun vanhemmilla on joskus ikävähkö tapa vetää lärvit, ja silloin tää kyseinen isäpuoli muuttuu pikkukakaraks.

Esim, otetaa tilanne että herään about viideltä lauantaina siihen että vanhemmat soittaa humppaa täysillä ja koko saatanan talo tärisee ku ne meuhkaa sielä. Sit ku menet ihan ystävällisesti sanomaan että voisko pistää hiljaselle nii voi hyvä luoja, ku tää kyseinen kamelinpieru karkaa kaikista henkseleistä ja meinaa käydä käsiks.
Toinen mun äiti. En tajua et miten sillä on noin huono miesmaku. Kännis tulee mulle rupattelemaa että "joo mä häädän ton mulkeron pihalle koht, jos se ei osaa käyttäytyy yms" ja sitte ku on krapula ja pää selvä, nii ollaa taas hassusti unohettu kaikki tommonen höpinä.

Kolmanneks, musta tuntuun että oon menettämäs mun rakkaimman ystävän. Tosi kivaa :)
Anonyymi, 0 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (162)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa