/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 10726 - 10717

10726 - 4.1.2013 (arvosana: -31)

Heräsin ripulille (kahdesti) ja nyt ei saa unta. Pitää myös olla hiljaa, ettei toi toinen herää...
Anonyymi, 0 kommenttia
10725 - 4.1.2013 (arvosana: -38)

Vois vaikka nukkuu. Tulispa uni.
Anonyymi, 0 kommenttia
10724 - 3.1.2013 (arvosana: 15)

Jahas. Erohan se sitten tuli. Yllättävän kauan kestinkin sen pelinappulana. Perkele.
En vaan huomaa juuri mitään eroa missään. Olenko täysin tunteeton paska vai tuntuuko musta koko ajan siltä kuin olis just eronnut? Kumpikin tuntuu aika todennäköiseltä.
Anonyymi, 0 kommenttia
10723 - 3.1.2013 (arvosana: -85)

Ärsyttää, kun yks huora laittaa jossain FB:ssä Olen pentu koska olen vuoden nuorempi kuin sinä.
Olen lissu koska korjaan levinneet meikkini.
Olen teiniangsti koska en aina jaksa hymyillä.
Olen huomionhakija koska itken kun on paha mieli.
Olen läski koska syön kun on nälkä.
Olen tyhmä koska olen joskus väärässä.
Olen anorektikko jos ei ole nälkä.

Lisää tämä statukseesi jos vihaat yleistämistä ...

Ja sitten itse yleistää minua ja kaveriani, ja kännipäissään vannoo kuinka hyvä hyvä kaveri olen hänelle, kuinka hän katuu puheitaan, kunka oikeasti ymmärtää minun ja kaverini toimintaa, JA se kun hänen vanhempansa tulevat miulle aukoo päätään että minun pitäisi pyytää kyseisen huoran ärsyttävältä pikkusiskoltaan anteeksi, koska MINÄ olen aiheuttanut hänelle paljon tuskaa,, vittu mitä porukkaa,, ja jos en olisi pyytänyt anteeksi,, minun olisi ollut pakko lähtä sieltä vittuun,, vitun ylimieliset paskat.. Ja kaikki tavarat ostetaan kehuskelun merkeissä,, eivät ne niitä oikeasti tarvisi, muttakun on pakko osoittaa se, että rahaa riittää leveillä kaikilla tavaroilla,, Jos ostat vaikka PS3, ja kun heillä on se, seon matkimista,, vittu mitä porukkaa.. Mutta aiheesta toiseeseen, mikä vitun väliaikanenmm OIKEASTI, mikset sitten vitun huomiolutka poista sitä kuvvaas,, JA se yli herutus, mitä vittua, sitten haukutaan muita, jos on hiemän avonaisempi kaula-aukko,, vittujen kevät, oikeasti.. Enkä taijua miksi vitussa ihminen kyseenalaistaa ihmisiä, jos vihaa sitä,, Öö mitä vittua,, taitaa olla kateellisuus pelissä,, tai miksi vitussa ihmiset ottavat hiustenpidennyksiä,, Kasvattakaa omat hiukset, älkääkä repikö niitä joiltakin venäläis/mustalaisnaisilta,, vitun boheemi,, ja jos toinen on ruma tai läski, onko se meidän ongelma, mitä vittua haukumme niitä jotka eivät ole täydellisiä,, katsoisimme omat ongelmamme, tuskin kukaan meistä on maailman kaunein/komein, viisain, tärkein, laihoin, kaikkien unelmapano, puhdas kuin jeesusm tai joku vitun buddha, joten ihmiset, älkää vittu arvostelko toisia, jos ette itse ole maailman täydellisimpiä.. Jos kaikki ymmärtäisi tämän asian, koulukiusaaminen saattaisi loppua, muttakon ei, miksi kiusata ihmistä, joka on saman arvoinen kuin sinä, hän vain saattaa olla vittu vähän erillaisempi, jos itse olet vittu anorektikko, niin pitäisikö muiden olla? jos olet itse saatana rikas, pitäisikö muidenki olla, jaa muillekkin sitä rahaa,, niin taitais tuo vitun lesoilu loppua, kuinka moni kehitysmaa rikastuisi, jos rikkaimmat antaisivat omistaan? vittu tää koko vitun maailma ois parempi, mutta pittäähän eidän miljonäärien leijua tuolla julkisuudessa, käykää vaa saatana solariumissa, laittakaa täytettä tussutisseihinne, tehkää itsestänne kauniimpi, ostakaa miljoonan dollarin ferrari, ja ajelkaa sillä maapallo ympäri 80 päivässä, oiliko se sitten kiva.. Näitä asioita phdiskellessa. :)
Anonyymi, 4 kommenttia
10722 - 3.1.2013 (arvosana: -65)

Ärsyttää kun oman äiten pitää valehdella. vaikka ite tiiän niinkun asia oikeesti on. mutta ehei ku silti sen pitää valehdella päin naamaa!!
Anonyymi, 0 kommenttia
10721 - 3.1.2013 (arvosana: -71)

Vitun hirvittävässä kunnossa oleva fyysinen ja henkinen tervey, vanhempien jatkuva ainainen vittuilu aivan kaikesta, Stressi, Yksinäisyys. Vittu tää on taas tätä kun oikeasti haluais vaan kuolla vittuun täältä kun mikään ei oo hyvää. Oon kyllästyny siihen ettei mua kuunnella, oon kyllästyny mun saatanan päähän ja siihen mitä siellä liikkuu, oon niin kertakaikkisen loppuun vittu palanut että viha on vienyt surun paikan.
Anonyymi, 0 kommenttia
10720 - 3.1.2013 (arvosana: -27)

Kaikki tuntuu niin merkityksettömältä kun ei ole ystäviä. Haluaisin vain palata ajassa muutaman vuoden taaksepäin yläasteaikoihin, kun kellään ei ollut kiireitä ja kaikki vain istuttiin samassa rakennuksessa joka päivä, ilman huolia. Sitten kaikki lähti eri paikkakunnille ja eteni elämässään. Ehkei näitäkään asioita pitäisi enää miettiä, muttakun nämä ajatukset ovat ainoa ystäväni.
Anonyymi, 1 kommentti
10719 - 3.1.2013 (arvosana: -72)

Vituttaa kun aina pitää olla niin helvetin kännissä että on mukamas mukavaa porukalla tai että jaksaa edes kattella kenekään naamaa, ja lopulta vituttaa monta päivää krapulassa muunmuassa se, että on taas pitänyt olla kännissä ja kaikki kännisekoilut jotka ei kyllä loppujen lopuksi naurata edes sitä vertaa mitä niitä muistaa.
Sekin ärsyttää melkoisesti kun kukaan ei siltikään ota kuuleviin korviinsa tätä valittamista aiheesta, vaikka ihan varmana kyllä jotakuta muutakin ottaa päähän tämmöinen pelleily!
Ja unirytmikin on vituillaan ja kohta pitäs jaksaa herätä vielä muutama viikko kouluun, joka sekään ei voisi juurikaan kiinnostaa. Vihatkaa vapaasti, avauduin.
Anonyymi, 2 kommenttia
10718 - 3.1.2013 (arvosana: -66)

vituttaa yks mustalaisjätkä, kunnon kusipää ja joskus vihapäissäni uhkasin tappaa sen ja nyt sen kaverit vainoaa mua, vittu mie hakkaan koko hagertin suvun ku tapaan ne -_- vittu
Anonyymi, 2 kommenttia
10717 - 2.1.2013 (arvosana: -34)

Rakkaus. Minä en vittu ymmärrä sitä. Koskaan en ole ollut rakastunut joskus ehkä on ollut joku ihastus, mutta ei sen kummempia. Minä en ymmärrä miksi se perkeleen rakkaus on aina niin vitun tärkeää. siis kaikki se, että rakastaa lastaan, lemmikkiään jotain asiaa tai harrastusta niin joo kyllähän sen ymmärtää. Mutta kaikkia näitä rakkaus elokuvia, tarinoita ja musiikkia minä en vittu ymmärrä. Vaikkapa ne elokuvat. rakastutaan, erotaan, kadutaan, että erottiin ja sitten palataan yhteen vittu joka elokuva menee AINA noin. Sitten nyky musiikki. koittakaapa avata radio ja laskekaa kuinka monta biisiä jossa kerrotaan rakkaudesta tulee peräkkäin? Itse koitin niin aina joku 5 sitten tuli joko joku biletys biisi "we are having good time" tai sitten oikeasti joku eri aiheeseen liittyvä laulu. Vittu laulu voi kertoa mistä tahansa vaikka vittu siitä kuinka leppäkerttu keksii tuho laaserin ja ryhtyy hitler kakkoseksi. Mutta ei... I love you, you love me jne..... Vittu eikai se rakkaus pahaksikaan oo mutta vituttaa kun sitä huudatetaan joka puolelta.
Anonyymi, 2 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa