/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 10753 - 10743

10753 - 8.1.2013 (arvosana: -29)

World of warcraftin crossrealm.
Nyt kaikki kusipäät ja botit hilluu samalla hiekkalaatikolla.
Anonyymi, 0 kommenttia
10752 - 8.1.2013 (arvosana: -40)

vituttaa ja masentaa ku poikaystävä lähti inttiin :( ikävä on jo nyt
Anonyymi, 12 kommenttia
10751 - 8.1.2013 (arvosana: -56)

Onko väärin viiltää sen takia, että käyttää verta piirrokseensa?
...jokaisella on eka kerta. Nyt vituttaa.
Anonyymi, 7 kommenttia
10750 - 7.1.2013 (arvosana: -38)

Se tunne kun ex-kundi sanoi erotessamme ettei ota uutta tyttöystävää ainakaan vuoteen nykyisen ilanteensa(\"masennus\")takia. Noh tämä tapahtu keskiviikkona tai torstaina. Noh, seuraava maanantai face \"Henkilö Mikko on parisuhteessa henkilön Mari kanssa\"(nimet muutettu)Kys. tytteli oli jo meiän suhteen aikana kiehnänny Mikkon kanssa ollen se \"terapeutti\" jonkka kanssa se vissiin puntaroi meiän eroo. Enste se esim sano et ollaan tauolla, mut siit puoltuntia ollaankin erottu niinkun lopullisesti, pikaisen kävelyn henkilö Mari kanssa jälkeen. Ja sit väitti et mun ei pitäis olla mustis kun omalle tyttöystävälle ei oo ikin aikaa \"terapeutille\" sitten on koko elämä aikaa.
Ite oon van ihan pokerinaamalla, paska hailee mulle. Mut sit siitä tuli kauhee ihminen mua kohtaan kauhee kärtty jne ja luuli et oon siitä mustis. Nyt oon tehny asian selväks jne. mut silti ne vittuilevat kommentit joka maanantai.
Anonyymi, 3 kommenttia
10749 - 6.1.2013 (arvosana: -64)

Miten joku ihminen voi olla niin saatanan rasittava koko olemuksellaan, ihan ulkonäkökin ärsyttää ku näkee. Vittu kun olet niin feikki! Ärsyttää, et sun pitää esittää jotain mitä et oo, ja oot kova tuomitsemaan muita samalla kun itse teet kyseisiä asioita. Sä esität niin avarakatseista ja liberaalia, vaikka silti tuomitset aina muut kun ei miellytä omaa näkökulmaa. Kaiken lisäks oot kauhee loinen joka hyötyy koko ajan muista! Vituttaa, että joskus edes yritin nauttia seurastasi kaverina.
Anonyymi, 1 kommentti
10748 - 6.1.2013 (arvosana: -16)

Hmm. Vittu. Rupesin tässä miettimään unelmieni tyttöä, ja luulenpa ettei sellaista ole oikeasti olemassa. Hän olisi siis sellainen vähän ujo, ei kovin menevä. Omistaisi kuitenkin läheisiä kavereita, joiden kanssa voisin ehkä itsekin hengata. Minun seurassani hän olisi sitten rohkaiseva ja iloinen ja tukisi mua, kun on vaikeaa. Ulkonäöltään hän olisi sellainen söpö ja tyttömäinen. Ei paljoa meikkiä eikä paljastavia vaatteita vaan sellaisia vähän löysähköjä villapaitoja ja tavallisia t-paitoja ja kerrospukeutumista...

Hän olisi myös aika älykäs ja päättäväinen, mutta sängyssä alistuva, ei kuitenkaan huorahtavalla tavalla vaan söpösti ja kainosti <3 Mutta tällaista tyttöä tuskin on tai ainakaan Suomessa. Jos olisikin, niin jotenkin tuntuu, että hän ei silloin tykkäisi tytöistä ollenkaan, tai ainakaan minusta, epäsiististä ja rumasta rekkiksestä. Mutta, ainahan voi toivoa... :3
Anonyymi, 6 kommenttia
10747 - 6.1.2013 (arvosana: 31)

No, vituttaa ja paljonkin kun on niiiin pieni muna. 14cm väkisin venytettynä ei kyllä ole lainkaan tarpeeksi! Taitaapi olla parasta vaan alkaa tilaamaan niitä häränkulli-delfiininmuna-leijonkyrpä -uutteita, joilla saa munan kasvamaan.
Anonyymi, 12 kommenttia
10746 - 6.1.2013 (arvosana: -71)

Käyn ratapolilla ja mua vituttaa ettei siellä ymmärretä, et mulla on kaikki OK.
avuton., 0 kommenttia
10744 - 6.1.2013 (arvosana: 0)

Vituttaa, kun ei voi pitää kotibileitä, koska aina joku/jotkut tulee paikalle tietentahtoen vain paskomaan paikkoja ja sotkemaan ja varastelemaan. Aina hajoo ikkunat ja huonekalut, seinät maalataan uudestaan, viinat ja arvotavarat viedään. . .
Anonyymi, 4 kommenttia
10743 - 6.1.2013 (arvosana: -75)

vituttaaaaaaa

Tää lehti Kerrang! -on vaan niin _helvetin_ kallis,
ainaki lehtitorissa. Mul on kohta synttäritki, mut eei.
Mä oon vieläpä luvannut että mä voisin tehä työtäki sen eteen, lopettaisin miss mixin tilaamisen ja sitte kirjakerho paketin tilaamisen-
Ei. SILLEE VITTU KIITOS KU niin vittu.

olipa taas aihe.
Anonyymi, 2 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa