/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 1992 - 1981

1991 - 6.12.2009 (arvosana: -75)

Herra X on kusipää
Munamies, 4 kommenttia
1990 - 5.12.2009 (arvosana: 3)

hermo menee mun isän kanssa ku se huutaa joka jutusta. on nii vitun naurettavaa ettei omassa kodissaan viiti liikkua eikä uskalla puhuu omalle isälleen ku sillä on joku hullu viidenkympin kriisi. voi vittu mä sanon. en ees uskalla sanoo sille että kutsuis mua mielummin mun lempinimellä. mä vihaan kotona asumista ku vihaan tätä fiilistä ja painostavaa ilmapiiriä. kyllä mä tän kestäisin, jos tietäisin millon pääsen pois mutta kun en tiiä. pääsen pois vasta sitten kun mulla on rahaa tarpeeks ja oon lukion ekalla eikä mulla oo aikaa mennä töihin ja vittu pitäis elääki enkä osaa säästää rahaa ja voi saatana. en viitti aina viikolla punkkaa jollai kamulla. saatana.
ja sit vituttaa seki ku halusin mennä dokaa tänää mut missää ei ollu bileitä ja aattelin vaa sulkeutuu huoneeseeni ja vetää kännit siellä sitten. vitun säälittävää.
tääl ei oo mitään syötävääkää ja koeviikko meni ihan paskaks. huomenna on joku vitun itsenäisyyspäivä, patriootit menee sekaisin ja en voi mennä mihinkää ku se on joku saatanan perhejuhla.

voi VITTU.
satan666, 8 kommenttia
1989 - 5.12.2009 (arvosana: -67)

Harmittaa kun näin eräänä päivänä miehen(kaupassa), jonka tunsin olevan täydellinen itselleni(kuin luotu), mutta juuri sinä hetkenä en ollut niin varma siitä.
Pelkästään näkemisestä tiesin että hän ei ollut paikallisia ja oli muualta Suomesta.
Haluaisin tavata uudestaan, vaikka tiedän että se on miltei mahdotonta.
1988 - 5.12.2009 (arvosana: -38)

ärsyttäää niin saatanasti , kun on tullu taas se aika vuodesta kun puhutaan paskaa ja keksitään toisista paskaa ja on niin vitun kivaa viedä toisilta kaverit ja voi saatana mulla menee hermot noihin vitun pikkuaiin jotka inisee jossai helvetin gallerias ja sit ku tulis aika sanoo face 2 face nii tulee pikkusilt kuset housuu, ei uskalla nääs sanoo mitää !! vittu on muute niin noloa porukkaa että huhhuh. :) vetäkää vitut päähänne saatanan pikkuliisat !
1986 - 5.12.2009 (arvosana: -48)

Avokin ystävä, samalla minunkin kaveri yökylässä pari yötä. Ei jaksettu yömyöhään tehdä enää sänkyä hänelle niin nukuttiin sitte samassa sängyssä. Kuinka moni pystyis hillitsemään ittesä jos sängyssä 2 naista joista toinen on "kielletty"? Vaikeeta oli ja vitutti niin kun ei vaan voinu panna kumpaaki kun luultavasti kummatki olis suuttunu ja juossu vaan karkuun jos ois munaa alkanu tökkimään. Siinä sit koko yö hereillä himoiten.. Ens kerralla esitän unissapanijaa..
Chosuhiro, 7 kommenttia
1985 - 5.12.2009 (arvosana: -63)

Voi helvetin helvetti, tuo broidi osaa olla nii vittuimaine mutsipuolensa kans. Broid on 10 vee ja ei osaa vittu aamupalaakaa tehä, ja sitä pitää melkee syöttää. Ja se jättää astiansakki siihen pöytää... Ja jos se sotkee syömällä esim. olohuoneessa nii se kielletään siltä ja multa -,- Jos se sotkee, joudun siivoamaa.

Mutsipuoli taas tekee näin, et ku oon sopinu jo vaik viikkoo aikasemmi et meen jonnekki viikonlopuks, ni sit tää rouva päättää et siivotaan ja kaikki osallistuu, mut i broidi saa mennä kaverille ku ei muka osaa siivota... Mut hyvin se näyttää osaavan ku mutsinsa ei oo himas ja faija komentaa.
Sit tää jos ostan omil maneil jtn nii joudun antaa siit broidille, mut jos se ostaa mutsinsa rahoil ni ei mulle mitää tarvi antaa tietenkää...

Menee vittu hermot saatana ku ei oo mutsipuolel pokkaa sanoo päin naamaa asioit sillo ku fajetsu o kuulemas, mut sillo kyl ku se ei oo himas. Sillonhan mulle saa huuta ja haukkuu katuhuoraks. Ja jos ilmasen asian faijalle ja se sanoo mutsipuolelle, ni sit seuraavan kerran ko mutsipuolenkaa ilman faijaa nii sitte se sanoo: "VITUN JUORUKELLO SAATANA ETSÄ HIFFAA, SÄ OOT TÄYS KUSIPÄÄ".


Asun kahdes eri talos, toises asuu mutsi, faijapuoli ja 3 vee broidi. Jos joudun olee broidin kans ja se kaatuu tyyliin metrin pääs must, ni se oli faijapuolen mukaa mun syy. Sit ku tuun himaa nii pitää alkaa tekee duunii himas niinku joku vitun orja. Faija puoli o tehny seinäänki listän mmun duuneist. Jos puhun broidin kuullen slangii ni sit pitää alkaa puhuu jotain vitu mutsinslangii tai kirjakielt, joo vittu ei kiitti.


On paljo muutaki mut en jaksa kirjottaa. Jote lopetan tähän.


No jaa, oon tottunu jo tälläseen mut se VITUTTAA!
1984 - 5.12.2009 (arvosana: -64)

Joo-o. Ja mikähän vituttaa. Voisi aloittaa vaikka siitä, että vitutaa se miten tänne kirjoittelevat ei suurin osa edes tiedä mitä oikea vitutus on. Vitutus ei ole sitä kun isi ei ostanut uutta mopoautoa. Ei todellakaan.

Vitutus on sitä että sinulle on vittuiltu elämän melkeinpä koko ajan eri henkilöiden toimesta.
Vitutus on sitä, että mm. ryssit lukion ja lähdit sieltä viimeisenä vuotena koska ei kiinnostanut vittuakaan kirjoittaa koska tuli oltua ihan nukuksissa koko ajan(No sinällään ei vittu kiinnostanut koko paska).
Vitutus on sitä että vietät viikkoja haisevissa paskavaatteissa väsyneenä inttileirillä.
Vitutus on sitä, että teet töitä vakuutusalalla ja kilpailu kiristyy niin kovaksi ettei kukaan tienaa vittuakaan, ja sinun pitää tehdä duunia aamusta klo 9 iltaan klo 20:00 asti. Ja silti saat alle tonnin kuussa koska provikkapalkka. Mutta mikäs vittu naurattaa enemmän kuin se että jokainen työkaveri alkaa jättämään laivan ja pomo sanoo että yritys tehnyt huonoimman tuloksen koko historiassa. Vittuahan siinä mietit, ja alat toisiin myyntihommiin.
No sitten uusissa hommissa tienaakin ihan mukavasti, mutta mitä vittua. Eipä tule edelleenkään pillua kuten ei koskaan ennenkään. Pillua saavat ne vitun lökäpöksyt ja vitun sossupummit, hipit ja fruittarit jotka ovat joko täysiä paskaidiootteja jotka eivät tiedä kumpi käsi on oikea vai vasen, tai sitten maria pössytteleviä nörttejä jotka viettää siellä opiskeluelämää 25-30v asti ja minä joudun vittu maksamaan niiden opiskelutuet vaikka ne ei tee niillä muuta kuin ostavat uusimpia muotivaatteita ja viinaa. Noniin, mitä vittua. Oliskohan hallitus sitten vittu joskus fiksu edes kerran ja lakkaisi maksamasta näille mitään tukia niin oppisivat jotain elämästä. Ja sitten kun valmistuvat menevät joko paskaduuniin tai kortistoon. Siinä vitutus kasvaa, ei heillä vaan etenkin minulla joka joutui verojen muodossa maksamaan heidän tuhlatun elämänsä.

Mutta joo, pillua. Sitähän ei tule koska olet kunnollinen suomalainen mies joka ei tahdo valehdella, käyttää ihmisiä hyväksi, pettää tai hakata akkaansa liian useasti. Tämmöselle harvemmin tulee pillua. Pillua ei tule myöskään siksi koska et pukeudu kuten hippi ja kävele kuin homo jota on nussittu vasta perseeseen somalin toimesta. Nykynaisten asenne kyllä vituttaa niin vitusti, mutta on niin perusjuttua että siirrytään toiseen aiheeseen koska eivät ne koskaan muuksi muutu. Jos mies tahtoo kuunnella, silloin ei kiinnosta ja jos on parempaa tekemistä eikä kiinnosta silloin tahdotaan kuulla kaikki ja naurattaa jutut vaikka siitä miten söit mämmiä ja noukit paskastasi nompparellejä, tämmöset jutut naurattaa akkoja jos sinulla on don't give a shit-asenne naisista kuten jokaisella rentulla joihin naiset aina rakastuu(Vinkki jokaiselle).

Vituttaa niin moni asia naisista puleihin ja neekereihin ettei meinaa tulla kaikkea edes mieleen. Vitut siitä mitä et saanut tänään ostettua mopoautoa tai uutta kitaraa. Ainoa helpotus tähän vitutukseen on se että tulette näkemään millaista oikea vitutus myöhemmin elämässä on. Se on kaukana siitä ettei saanut ostettua uutta sählymailaa dildoksi itselleen.

Ja niin mikä vittu, sehän vituttaa kun ostetaan mopoautoja ja ne sitten tukkii saatanan perkeleen jokasen tien ja käyttävät kokonaisen kaistan suuruudellaan ja ajavat perkele 40KM/H. Siinä sitten voi vitun vittu kun pitäisi vielä työkiireessä päästä ohi siitä saatanan jalkaan ammutusta peurasta ja kun ajat ohi siellä kuski iästä/sukupuolesta riippumatta hymyilee kuinka ONKAAN TAAS MUKAVA JA AURINKOINEN PÄIVÄ TUKKIA TAVAN IHMISTEN KULKUVÄYLÄT JA KATSOA KUN NE YRITTÄÄ OHI JA VASTAAN TULEE REKKAA JA RYSSÄÄ.
Jooh, venäläisetkin niin vitunmoisia kuskeja. Painaa 60km/h 80:n alueella ja sitten kun lähdet ohi niin lähdetään kiihdyttämään. Siis mitä vittua?? Kerran oli tulossa kuorma-auto vastaan ja tämä saatanan slaavi kiihdyttää 60:stä sataseen 80:n alueella koska lähdin ohi siitä hidastelijasta. Sitten piti painaa ohi 150km/h ja näyttää ohituksen jälkeen keskaria sille vitun apinalle ja soittaa torvea.

Maahanmuuttajat ja pakolaiset. Ok, maksetaan tukea. Ihan kiva että pääsette opiskelemaan ja toivottavasti myös töihin. Mutta mikä vituttaa, minua vituttaa että teidän joukossa on myös niitä jotka vain tahtovat nussia meidän rahat ja naiset. Työt ei kiinnosta.

Mutjoo, yleensäkkin vituttaa tämä maailmanmeno. Iltalehdessä luki että hippiseurassa pyörinyt nainen raiskattiin ja kurkku viillettiin auki koska ei suostunut ryhmäseksiin 3 muun kanssa. Tekijät olivat pössytelleet ja juoneet viinaa ennen tekoa. Mikä vittu teitä vaivaa? Suomeenkin kuolemantuomio niin voitaisiin päästä kertaheitolla eroon tuollaisista. Mieluiten se teloitus 2 päivän sisään sen jälkeen kun todettu syylliseksi. Mutta ei, Suomessa somaliraiskaaja saa 6kk ehdollista ja kun on kiltisti 2kk.

Voi vittu.
1983 - 5.12.2009 (arvosana: -36)

vituttaa ku tänää oli perjantain ja istuin vaa koko päivän himas
kaikki kaverit oli jossai ulkon eikä kenellekää oikee ollu aikaa
bigbacon, 1 kommentti
1982 - 5.12.2009 (arvosana: -64)

Vituttaa kun huomasin just että tyttöystävä on jonkin sortin kullankaivaja..

Tässä oli kamalat riidat vielä pari päivää sitten ja nyt kun tuli usean kymmenen tuhannen euron veronpalatukset on riidat selvitetty ja pillua tiedossa.

Vittu mitä paskaa.

Oikeestan tee edes mieli enää.
1981 - 4.12.2009 (arvosana: -45)

Vituttaa vitusti!
Siis akat, jotka eivät vittu osaa pyyhkiä sitä saatanan vessanpönttöä kun on kussu saatana reunoille!
Mitä vittuu!? Eiks ne osaa kusta edes? Ja sit ku istuu pöntölle niin oho. Pakarat on vittu kuses jonku urpon takii! Mä ainakin pyyhin saatana reunat vaikken ees kuse reunoihi!!!!!
Vittu ottakaa musta mallii! Mun pitäis kai mennäsukupuolenvaihdosleikkaukseen, niin mun ei tartte istuu pöntölle kustessa!!
KusestaVittuuntunu, 8 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (162)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa