/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 2055 - 2046

2055 - 10.12.2009 (arvosana: -60)

Kahden tunnin päästä pitäis herätä mutta ihan ku tässä mitään unta saisi. Perhe- ja kaverisuhteet ihan vituillaan ja opiskelu kiinnostaa yhtä paljon kuin aavikkorottien elämänkatsomus.

Ei vvvvvvvvi--
Mörö, 3 kommenttia
2054 - 10.12.2009 (arvosana: -22)

Ei helvetti kun vituttaa tää opiskelu. Motivaatio on laskenu ku lehmän häntä. Lukio menee päin persettä kun ei vaan jaksa keskittyä. Kakkosella jo ja saanu aikaseks vasta 28 kurssia.

Kaikki eniten koulussa vituttaa se että olen valinnut wanhojentanssi-kurssin ja satuin idioottina saamaan parikseni koulun ällöttävimmän miespuolisen henkilön! Sen kanssa on vaikea tanssia, kun täytyy enemmän ajatella milon voi hengittää ja millon ei, kun se jätkä haisee kun kuukauden vanha ruumis!

Kaikkein inhottavinta on se, että mulla on kaksi radikaalia vaihtoehtoa: 1. lopetan sen kurssin 2. kärsin siitä jätkästä loppuun asti. Ja todella, TODELLA pienellä todennäköisyydellä pystyn vaihtamaan parin..jaksaako? ei jaksa..
Motivaatioton, 4 kommenttia
2053 - 10.12.2009 (arvosana: -37)

Vituttaa ilmastonmuutoksenkieltäjät.
@#¤%!, 3 kommenttia
2052 - 10.12.2009 (arvosana: -76)

Toi vitun mediamaksu ottaa kupoliin ja saatanan rankasti ottaakin. Samoin hatuttaa pakkoruotsi, ja se kun kirkkoa ei oo vielä irrotettu valtiosta. Voi perkele!
@#¤%!, 0 kommenttia
2051 - 10.12.2009 (arvosana: -30)

Mua vituttaa kaikki vitun ihmiset jotka tulee tänne pätemään yhdyssanavirheistä! Ihmiset tullu tänne avautumaa oikeista huolista ja asioista, jotka oikeesti vituttaa. Eli kaikki pilkunnussijat voi painuu syvimpää helvettiin, perkele.
Tulee se sanoma perille virheidenkin kera.
Kerpele, 2 kommenttia
2050 - 9.12.2009 (arvosana: 29)

moi. VITUTTAA SUUNNATTOMASTI ! näätä kaveri voitti jostain vitun netticasinosta melkee 2 tonnia. jostai vitun hedelmäpelistä, mitä vittua??? toivottavasti parempaa tekemistä vailla olevat maahanmuuttajanuoret vie sen ei ansaitut rahat. MIKS VITTU MÄ EN VOITA IKINÄ MISTÄÄN! SAATANA. SIIS VOI VITTU!!!!!!!!!!!!!
TEIJJO, 6 kommenttia
2049 - 9.12.2009 (arvosana: -19)

Ketuttaa yks miun kaveri, ja sen suhtautuminen mun ja sen siskon suhteeseen. Pieni status update: Sen sisko on siis 12v, ja mä 16v.

Mut anyways, se heppu vieläkin luulee ettei me muuta kuin halailla =D Tää on niin vitun läppä, mut sit se ketuttaa jos se on kyyläämässä (niinkuin turhan usein onkin), ja tulee saatanan vaivautunu olo, eikä mikään onnistu. -.-

Se on itekin 17v, muttei saatana tajua mitä suhteeseen kuuluu! Suutelua, vähäsen kieltäkin jne. En minä mitään sen seksuaalisempaa tän tytön kanssa harrasta, sehän on vielä 12. Mut se että sen veli kuvittelee että me voitais olla suutelematta! Argh! Ja se kyylää.
Poika 16v., 19 kommenttia
2048 - 9.12.2009 (arvosana: -92)

vituttaa.koulus on maailman parhaimman näkönen jätkä.MUTTA 1)oon ekalla,se kolmannella(siis amikses)enkä nää sitä enää ikinä ku se valmistuu.2)se on homo.

ja mua vituttaa niin vitusti ku oon tyttö -.- kerran kuukaudes on tuskaa ja ku on vielä nii helvetin ruma ja ärsyttävä nii ei saa jätkää ikinä
homot ei tykkää tytöistä, 8 kommenttia
2047 - 9.12.2009 (arvosana: -35)

Vituttaa nää naiset... on ollu yhen kans vähä juttuu ja ollaa vietetty aikaa yhes jne. oon suudellu sitä parii kertaa, mut sit ku kysyin et mitä mieltä se on musta, nii sanoo vaa et tahtoo olla kavereit, voi juma et voi olla naisasiat perseellää, ei mulle lämpee saunakaa. 3 naine joka antaa jo pakit... vittu täs auta muutaku unohtaa helvetin naiset kokonaa, enkä hairahda, vaikka joku väittäis olevansa kiinnostunu, ku perkele neki muuttaa mieltää juteltuaa mun kans pari kertaa >.<
2046 - 9.12.2009 (arvosana: -70)

Ei kettu ku vituttaa noi tyypit!

Oon ventannu koko vitun viikon, et pääsis kavereitten kaa yhteen paikkaan (jätän mainitsematta) ja vaan 5 pääsee. Sitten, kun olen juuri valmiina tulemaan, ilmenee ongelma ja sen ratkaisemiseen menee n. 20 min. No ne yhet sit päätti, et koska niillä ei muka ole aikaa odotella, ne otti heti häikäilemättä toisen tyypin tilalle!

Osottas ny edes jonkin sortin ystävyyttä saatana jaksamalla odottaa sen hemmetin 20 minuuttia!!! Jumalauta että ottaa päähän tollaset tyypit joita ei sitten yhtään kiinnosta se, et joku on niiden kaveri eikä niil oo minkään sortin uhrautuvaisuuttaa niitä kohtaan!

Saatana painukoon vittuun koko joukko
Missäkaverillisuus, 2 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa