/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 2307 - 2295

2306 - 1.1.2010 (arvosana: -59)

voi vittusaatanaperkelehelveadaj<ldkln<lk! tapaninpäivästä asti vaa sängys nukkumas, heräät välil ottaa lääkkeet ja juomaan, nyt sit on uudenvuodenaattokin mennyt vittu ohi vaan tän vitun paskan takia, kaikki on juhlinu tuol ja mä vaan herään aamu 7 vittuilemaan, vittu mitä paskaa ja sit ku tuut tänne lukee niin jollain on menny suunnitelmat pilalle, but guess what, mulla on menny koko loma hukkaa
2305 - 1.1.2010 (arvosana: -43)

Aaa oli kyllä tosi kiva kuunnella uutenavuotena, kun tyttö, johon satun olemaan ihastunut, selitti sen poikaystävästä... kyl mä tiesin, ettei mulla olis mitään mahiksia, se on kai vielä hetero, olen siis tyttö itsekin ja bi... :/ Miten onnistun aina ihastumaan vääriin ihmisiin? Ei ole hyvä tämä.
RatkiriemukastaUuttaVuotta, 1 kommentti
2302 - 1.1.2010 (arvosana: -39)

Vituttaa suuresti se, että uudenvuoden suunnitelmani menivät totaalisesti päin persettä. Ensinnäkin, serkkuni ja muutaman hyvän kaverini piti alunperin tulla meille, ja olisimme sitten lähteneet meidän mökille vähän juhlimaan ja saunomaan jne.

Serkkuni ei kuitenkaan päässyt, koska tämän vittupäävanhemmat eivät luota häneen paskan vertaa. Luulevat kenties että tämä menee polttelemaan jotain vitun kirkkoja tai muuta vastaavaa. Ajattelin, että eipä tässä sitten mitään, kyllä sitä pienemmälläkin porukalla saahaan bileet pystyyn.

Sitten, nämä kaverini, joiden oli tarkoitus tulla, alkoivat melkein peräkanaa soitella ja kertoa, etteivät sittenkään pääse eri syistä.

Viimeisenä, tyttöystävänikin oli määrä tulla meille tämän mökkeilyn jälkeen, ja tarkoituksena oli mennä meille vanhempieni ollessa lomailemassa ja juoda hiukan jotakin jne. Olisin ehkä jopa voinut päästä neitsyydestäni. Tästäkään ei tullut yhtään mitään, koska vanhempani eivät sittenkään lähteneet, vaikka sitä oli jo pari viikkoa suunniteltu.

Joten, nyt istun täällä jo kolmatta tuntia tietokoneella purkamassa epätoivoisesti vitutustani, vaikka eihän tämä tästä oikeastaan parane yhtään.

No kuitenkin, sen verran terve elämänasenne minulla kuitenkin on, että tämä vitutus kestää korkeintaan pari päivää, jonka jälkeen odottelen vain tulevaa enkä murehdi menneitä. Pääasiassa kirjoitin tänne, koska olen todella tylsistynyt tämän kaiken jälkeen, enkä keksi mitään tekemistä.

Kiitos, jos jaksoit lukea tämän loppuun asti:P
random, 6 kommenttia
2301 - 1.1.2010 (arvosana: -69)

Kyllä taas suomen pakolaispolitiikka osaa ottaa päähän... JUMALAUTA! Mitä taas todisti tuo ammuskelu? Ei vittu sentään...
Ja tämänki jälkeen mua haukutaan natsiksi tai muuksi suvaitsemattomaksi paskiaiseksi, mutta: Haistakaa nyt vittu suomen maahanmuuttoministerit ja muut mädät paskat(lue vihreät,vasemmisto,suomenruotsipaskat) MITÄ VITTUA! Tällästä sitä sitten tapahtuu kun niin vaan päästetään tänne kaikki "yhyy on vaikeeta omassa maassa jne" Jeps tällästä tänään, mitäs huomenna ja tulevaisuudessa?
Joujou, 6 kommenttia
2300 - 31.12.2009 (arvosana: -52)

Harmittaa parhaillaan päällä oleva sikainfluenssa. Kuumetta on noin 38 astetta ja päätä särkee. Tauti on kohta ollut jo viikon, eikä merkittävää paranemista vielä ole tapahtunut. Odotellaan vielä muutama päivä.
2299 - 31.12.2009 (arvosana: -64)

Nyt oli pakko tulla tänne poikkeamaan sen verran miettimään päivän tapahtumaa/tapahtumia(niistä taitaa jokainen olla selvillä?)

Kohta päättäjät alkavat taas vaahtoamaan aseista ja kuinka ne tappavat ihmisiä blaa blaa itq vinq. Mutta eivät taida ottaa huomioon että tarvitaan se hullu(viimeisimmässä tapauksessa mamu) sinne aseen taakse tekemään ne päätökset. Tiukennetaan vähän aselakeja ja a vot, ongelma ratkaistu! VÄÄRIN! niitä aseita saa AINA! ja vaikka aseet kiellettäisiin kokonaan, ei se ratkaise mitään, laittomien aseiden myyjät vaan käärivät fyffeä entistä enemmän. mutta katsotaan miten tilanne etenee...

Tämänkin vitutuksen mahdollisti Kuningas Alkoholi.

2298 - 31.12.2009 (arvosana: -29)

Ketuttaa ja niin perhanasti tämän päiväset tapahtumat mitä mediassakin on pyöritetty.

Mutta purkakaa ihmiset tänne vitutuksenne, älkää muihi!

Hyvää uutta vuotta kaikille, vaika kuina vituttas!

After all, everything will go better then expected.
2297 - 31.12.2009 (arvosana: -35)

Vituttaa kun kesän lopussa pidin pienet bileet meillä ja siitäkös mutsi riemastui ja määräsi yökyläkiellon uuteen vuoteen asti. No eräs kaveri tyrkytti juomansa minulle ja muuta paskiaiset haukkuivat nössöksi jollen ota sitä. No otin juoman piiloon kaappiini ja sain siitä rahaakin kun pidän sitä siellä tammikuun 4pv asti. No pullo säilyi kaapissa hyvin kunnes. Mutsi löysi sen juuri uutena vuotena. 4 Tuntia ois pitäny odottaa ni oisin jo päässy kaverille yöksi. No kun isä tulee kotiin ja kuulee asiasta hän ei taatusti päästä minua yökylään kavereideni luokse. Mutsi sanoi että uudenvuoden jälkeen aletaan keskustella asiasta että pääsenkö kavereille yöksi. Isälleni sopi valaan mainiosti että menen heti seuraavana päivänä uuden vuoden jälkeen yöksi. En varmasti pääse ennen kesää yöksi minnekkään. Tiedän että kuulostaa vammaiselta mutta vituuttaa niin saatanasti. Tiedän jo nyt että tulee kommentteja "vitun teini hanki elämä yms. yms." paskaa lisää niskaan. Nyt vituttaa kaikki!!!

-Vittuuu!!!!
en ole teini vaikka siltä kuulostan, 18 kommenttia
2296 - 31.12.2009 (arvosana: -54)

Noh.. mua vituttaa, vaikka asiat on tosi hyvin, parhaiten tähän mennessä..
Se alko täs joululoman alussa.. rakastuin yhteen mun parhaista ystävistä ..ja hups, tunne oli molemminpuolinen.. no koko juttu on kuitenkin ihan outo, niin paljon se mua rakastaa ja hyvinki sen osottaa, MUTTA seurustelemaan ei ruveta, kaikki on pidettävä salassa kaikilta, kukaan ei saa tietää..vitun hankalaa ja ärsyttävää tämmönen...vaikka toisaalta ihan helvetin hauskaa että ollaan tässä tilanteessa..
awesome, 8 kommenttia
2295 - 31.12.2009 (arvosana: -43)

Saatana näitä vitun sekopäitä jotka käy omaa vitutuksen maljaansa tyhjentämässä tappamalla viattomia ihmisiä!!!

Ekaks se yks pälli joka räjäytti siellä yhessä kauppakeskuksessa se itsetehdyn pommin, sitten 2 kouluampujaa ja nyt vielä tää yks kusipää joka meni sohimaan aseen kanssa ja ammuttuaan 4 ihmistä + sen yhen siellä asunnossa, laittoi aseen taskuun ja käveli ihan viileen rauhallisesti pois sieltä!!!

Siis vittu ihmiset!!! Henk. koht. en järkyty tälläsestä mutta vitutus korvaa senki! Saaaaaaaaaaaatanaa näitä vitun pällejä joilla ei ole kykyä käsitellä omia ongelmiaan järkevästi!!!
Nosextonight, 7 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa