/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 2447 - 2437

2447 - 11.1.2010 (arvosana: -55)

Voi vittu mua ottaa päähän pitkästä aikaa oikeen olan takaa saatana. Ihimiset valittaa perkele jostaki että nykyään kaikki on niin läskejä että oksettaa ja voi jumalauta, mitä paskaa, ketä kiinnostaa, että onko ihminen jotaki 5kg ylipainonen herra jumala. No vittu varmaa jotaki kiinnostaa mutta en sitte ite pidä mitään luurankoja hurmaavina kauneusihanteina vittu miksei ihminen voi olla vaan normaalipainonen iliman että aletaan iniseen joltaki suunnalta. Ei sillä että ittiä kiinnostas jos mulle lievästä ylipainosta valitetaankin vaan ku useimmilla tullee masennus ja anoreksia ja mitä kaikkia sontaa sitte ku ollaa nii läskejä vaikka valmiiksi ollaa jo alipainosia.
Vittu äitiki luulee että mää oon joku saatanan kopio siitä pitäs perkele tehä kaikki senki työt että se sais jotaki villasukkia kutua menemään vittu kultapoju veljeni saa saatana tehä mitä huvittaa, kusta vaikka lattialle ja mun pitäs siivota. Ei helevetti. Minä en ala tämmöseen paskanjauhantaan vitun vittu.
Vittu tässäkää saatanan käpykylässä oo niinku yhtää uusia naamoja ja aina pittää samoja tyyppejä katella, ei niissä sinäänsä vikaa ole vaan uusiaki tuttavuuksia ois kiva saaha.
Ja mitä vittua ku nykyään kaikki juo, polttaa ja paneskellee ympäri kyliä helevetti ja sitte ku ihiminen ei ala semmoseen nii on joku saatanan nössö. Voi vittu ei kiinnosta alakaa saatana juomaan jos joutunu koko elämänsä kattelee alkoholisoitunutta sukuaan ja kavereita saatana vittu perkeleen kukkakaali.
Vittu kuka jaksaa jotaki lukiotaki käy'ä perkele! Ja voi helevetti jotku ihimiset ei tajua ees miten e-pillereitä käytetään ja sitte märistää ku pittää viikonvällei ostaa raskaustesti. VITTU! Kaatakaa lissää paskaa niskaan kommenteilla, nyt on hyvä tuuli semmosille, lähen ens vuona lenkille purkamaan tunteitain.
Sotanorsu, 8 kommenttia
2446 - 11.1.2010 (arvosana: -64)

oon niin saatanan kyllästyny ku vittu serkut on vittu meil nii sit ne saatana kokoajan kylelee ja on sillee äää mikä tää on mitä pitää tehä mä en osaa auta mua yleensä tykkään lapsist mut en oikeest nyt jaksa JA EN VITTU HALUU PELATA SLY 3!!!!!!!!!!-.-.-.-
2444 - 11.1.2010 (arvosana: -55)

niin no. ärsyttää ku ois kiva joskus ku ois tyttöystävä. mutta vittu siitä mitään tuu ku tuntuu ettei kukaa oo kiinnostunu. aikasemmin se oli vielä pahempi mutta nyt tuntuu melkee jopa et joku ois kiinnostunu, enemmäki ku mä siitä. mutta sitte se taas ei tee mitää asian etee ja vittu munko pitäs? kaikki ne kerrat ku oon ite yrittäny on menny perseellee, et onko liikaa pyydetty jos toinen osapuoli joskus yrittäis mua. vittu jos oos kiinnostunu ees. onneks ei tän suurempiä täl kertaa sit.
JAAPASKA, 3 kommenttia
2443 - 11.1.2010 (arvosana: -19)

voi vittu olin pelaas sählyy ja kompastuin ja lensin suoraa kaverin polvee vasen korva edel. Vitunmoine täräys ja sattu perkeleesti, kuulo lähti lähes täysin 2tunniks ja on nyt pikkuhiljaa palautumas..........
2442 - 11.1.2010 (arvosana: -85)

Jumalauta!

Kyllä on niin perkeleen vaikeaa olla opiskelija tällä paikkakunnalla. Ah, Porissa. Kiinnostukseni Kone, metalli ja energiatekniikkaan on hiipunut, tai no, hiipui aika päiviä sitten, mutta nyt olen vasta vaihtamassa koulua. Nyt on menossa toisen vuoden loppusuora. En vaihtaisi, jos osaisin kyseisiä töitä. Minä en vain osaa. Osaan kirjoittaa järkeviä tekstejä ja minulla on tarvittaessa käytettävissäni verbaalinen lahjani, joka menee hukkaan metallitekniikan-puolella ja täällä raivotessani huonosti kirjoitetulla tekstillä. Opiskelisin itseni toimittajaksi tai muuksi sen tapaiseksi, jos vain löytäisin sen paikan! En helvetti voi täällä, blogissani tai Satakunnan Kansan mielipide-sivuilla kouluttautua siksi. En minä pääse eteenpäin tässä maailmassa ja minä vittu kuolen ennen kuin täytän kaksikymmentä. Nyt olen siis seitsemäntoista vuotias.

Helvetti mitä paskaa, jotenkin on sellainen olo ettei tästä saatana tule taas yhtään vittu mitään.
Pahoinvointikansaa, 3 kommenttia
2441 - 11.1.2010 (arvosana: -1)

Vittu toi saatanan enkunopettaja ottaa päähän. Noin jokatoinen tunti koittaa ahtaa päähän soimaan jotain vitun ärsyttävää biisiä eikä edes vittu anna muitten kutsua mua MUN OMALLA LEMPINIMELLÄ! Saatana mikä ämmä.
Runkkari, 5 kommenttia
2440 - 11.1.2010 (arvosana: -62)

ei kyrpä tätä paskaa. nyt olisi syksyyn asti mahdollista tehdä töitä kun ei ole kouluakaan nyt. noh, meninpähän mol.fi ja etsin työpaikkaa, kun pitäisi saada massia omaan autoon. sieltähän ei löytynyt hevonvittuakaan. enkä halua mennä mihinkään sillä kelan maksamalla palkalle joka oli muistaakseni n.25e/päivä.
ert445, 4 kommenttia
2439 - 11.1.2010 (arvosana: -28)

Joku vitun rakki on piirittänyt mun taloa melki 5 päivää jo. se tulee ja paskoo ympäri mun pihaa ja kuseksii roskalaatikon täyteen sen reviiri merkkejä.pitäisi varmaan soittaa johkin vitun eläinkontrolliin että tulee nappaamaan ton nelijalkaisen hännänheiluttajan. kerran jo ammuin sitä thunderkingeillä jotka jäi yli uudesta vuodesta mutta se paska vaan pinko pakosalle. vittu!!! mikä lie vitun kultainennoutaja olikaan. saatanan ammun sen ens kerran kun nään sen!
dogstohell, 13 kommenttia
2438 - 11.1.2010 (arvosana: -91)

Vituttaa tää vitun duuni ja yks vitun horo työkaveri. Sillä on aina sama elämäänsä kyllästyny paskailme naamalla, puhuu tasasella tylsällä äänellä ja luulee itsestään helvetisti liikoja. Lisäksi kyseinen ämmä pitää mua jotenkin vajokkina, aina on kaikkea selittämässä kuin ekaluokkalaiselle ja juuri kuulin kun tulin nurkan takaa, tämä vitun munapää oli puhumassa täysin perätöntä paskaa minusta toiselle työkaverilleni. Eikä edes ilme värähtänyt kun se huomasi että tulin paikalle ja sanoin että tommoset kommentit päin naamaa, kiitos. Lähti vaan pois se vitun kyrvän niellyt ilme naamallaan.

Saatana sentään, koskaan en ole mitään tehnyt/sanonut mistä tuonkaan akan pitäisi minulle vihoitella. Siis ei jumalauta, ei kaikkien naamasta tarvitse pitää, mutta miksi vitussa pitää olla niin vitun urpo ja kaiken lisäksi vikistä selän takana paskaa kuin joku vitun hiiri, jolla ei ole munaa sanoa suoraan. Pari kertaa olen sille ärähtänyt että vittu nyt akka turpa umpeen, mutta sitten aletaan puhumaan ettei nykyajan nuorilla ole käytöstapoja ja ihan vielä työpaikkakiusaaja olen, potkut sietäisin saada. Haistakoon vitun koko asennevammainen lehmä, mutta pakko sietää sitä vielä, koska pomon kanssa se perseennuolija tulee kyllä oikein hyvin toimeen.
Crimnor Valora, 1 kommentti
2437 - 11.1.2010 (arvosana: -89)

Vituttaa tämä 2000-luku. Voiko olla mitään turhempaa? Miksei aina vaan voi olla 90-luku? 2000-2010 aivan vitun suolesta monen asian kannalta. Kesät sateisia, tylsiä jne. Muistan kun olin lapsonen vielä 90-luvun puolivälissä, voi sitä onnen aikaa! Nykylapsetkin ovat niin vitun typeryksiä ettei mitään rajaa. Siis oikeasti, kuinka moni aloitti juomaan/tupakoimaan jo 12v 90-luvulla? Ei varmaan kukaan. Vuonna 2020 aikuisikä alkaa varmaan jo 13v. Vittu kun olisi joku aikakone, millä pääsisi tästä vitusta pois. Kaupungillakaan ei voi käydä ilman että näkee näitä alkulimoja siellä tuhlaamassa aikaansa istuskelemalla yleisillä paikoilla ja herättäen muissa ihmisissä mielipahaa huutelemalla kovaan äänen, roskaten paikkoja jne jne.



Voiko edes Koskikeskuksen mäkissä käydä enään nykyään? EI! Sinne ne alkulimat tulevat koulun jälkeen istumaan joukolla ja valtaavat pöydät ja istumapaikat ja katsovat, kuinka yksi heistä juo hitaasti macflurryn. Ja vituttaa myös suomalaisten positiivinen suhtautuminen alkoholiin. Miksi lähes kaikki nuoret juovat? Mitä hienoa siinä on? Saa isomman kullin kavereitten silmissä? Ja sitten nämä nuoret jotka sanovat syyksi miksi juovat; "no emmä muute jaksa tätä", "Ku kaveritkin juovat!". Vittu mitä surkimuksia... Ja vituttaa vanhemmat jotka ostavat lapsilleen vkonloppujuomat. Ja syyksi he kertovat että parempi vanhempien ostaa ne juomat kuin että ostavat joltain pulilta. Ja aina sama vitun selitys; "Nuorethan ovat juoneet aina ja tulevat myös juomaan tulevaisuudessa!" Miksi edes juoda ylipäätänsä?? Vittu täällä Suomessa asuu vajaita vanhempia.
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa