/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 2770 - 2759

2770 - 3.2.2010 (arvosana: -62)

Nyt vituttaa niin ankarasti, että vitutustaso ei vois olla enää yhtään korkeemmalla. Ihmiset on niin perseestä, en ymmärrä miks ihmiset hakee ympärilleen muita ihmisiä, kun siitä ei ole muuta kun harmia. Olisin maailman onnellisin ihminen jos ja kun pääsisin muuttamaan yksin, pois kaikkien lähettyviltä ja elää koko loppu elämäni ihan yksin eristyksissä.
Mitään kamalampaa ei ole kun muut ihmiset. Onneks mun sosiaaliset taidot on näin puutteelliset, enkä kaipaa muita ihmisiä ympärilleni. Muuten varmasti mun pää olis hajonnu jo aikoja sitten. Tekee muutenkin niin tiukkaa esittää niille ihmisille, jotka satun tuntemaan, että on mukava kun on ystäviä. Not.
happy alone, 2 kommenttia
2769 - 3.2.2010 (arvosana: -69)

Miksei voi unohtaa, unohtaa tunteensa jotaki ihmistä kohtaan. Ja hän on tehny selväks että ei tahdo olla ku kaveri(Ollaan kyllä tosi hyviä kavereita), mutta ko mie tahon enemmän. Monta unetonta yötä olen viettänyt hänen takiansa. Ja ei kiinnosta käyä koulua, vain maata kotona sängyssä ja ajatella. Toisaalta on ihan mukava käyä koulussa kun saa vähän muuta ajateltavaa. Ja tämä on jatkunu lähemmäs neljää kuukautta, mie tahon pois tästä helvetistä.. Ja oi että kun tekee kipeää kattoa vieressä kun se säätää jotaki paskaa jonku toisen kanssa. Ehkä tämä kuulostaa säälittävältä, mutta minkäs ihminen tunteille voi. Ja ehkä kehotatte etsimään uutta rakkautta, mutta se on aika vaikeaa koska näen kyseistä henkilöä joka päivä, se ei ole helppoa unohtaa.. Nämä kirjoituksetki menee ristiin rastiin koska joka toinen ajatus on tämä henkilö.

Saisko hyviä neuvoja että miten voi unohtaa..
2767 - 3.2.2010 (arvosana: -83)

Luin melkeen viikon kokeeseen, ja olin ihan satavarma että saan ainakin 9:llä alkavan. Nyt ku ope anto sen kokeen nii oliki 8½. Vittu luin kokonaisen viikon ajan puolet päivistä TURHAAN !
Sitä paitsi ne kysymykset siinä saatanan kokeessa ei ees liittyny koko koealueella olleisiin asioihin. Ja on vielä 3 koetta tulossa ja niistäki saan -jos todellinen mäihä käy, vitosen.
Ja matikkaki menee päin vittua. Mitä minä joillaki saatanan murtoluvuilla teen? Ja muitaki laskuja varten on keksitty semmoinen kapistus nimeltään laskin. Äikästäki sain surkeen numeron siks koska siinä oli jotain saatanan miinuspisteitä. Eli aina jos meni vaikka semmonen tehtävä väärin josta olis saanu 5 pistettä, ja se meni väärin, nii menetti entisestä pistemäärästä sen 5 pistettä. Huoh saatana joku vitun koulu. Mieluummin olisin kotiopetuksessa tai vaihtaisin koulua. En halua enää ''opiskella'' tuossa vitun homerämeessä. Opettajat on niin perseestä. Ja oppilaat. Onneksi on sentään 2-3 muuta tyyppiä joka on samassa veneessä kanssani. Kaikki muut on aina kiusaamassa ja huutelemassa perään. Kaikki semmosia vitun samalaisia paskapäitä jotka vittuilee tyypeille jotka pukeutuu erillä lailla ja kuuntelee eriä musiikkia. Nauran niille, koska ne kaikki on niin vitun samalaisia tylsimyksiä. Heti ku täytän 18, niin muutan eriin maahan. Onneksi on kielipäätä, niin siihen on edes jonkinlainen mahdollisuuskin. Lisäksi vituttaa meidän koulun 7-luokkalaiset jotka kikattaa ku mun koulun eräällä hiljaisella tytöllä rapisi kuukautissiteet vessassa. Vittu nauraa maailman tavallisimmalle asialle. Noh, mutta joillakinhan ei vielä ole. Vitun lapsellisia 7-luokkalaisiksi.

Enköhän tainnut avautua jo tarpeeksi.
2766 - 3.2.2010 (arvosana: -53)

vittuperkelesaatana kun muutaman kk jo turhaan pommittanu palautetta mtv3 kun ei sitä vastausta voi yksinkertaiseenkaan kysymykseen saada.
2765 - 3.2.2010 (arvosana: -73)

Vittu et vituttaa tää koko vitun sairas maailma!!!! Kuolkaa saatana kaikki perkele!!! Kaikki on nii vitun itsekkäitä vaikka yritän itse olla epäitsekäs saatana!!! Vituttaa saatana työharjoittelu jossa joudun saatana olemaan vittu toukokuun loppuun saakka! Vittu et se on tylsää saatana!!! Ja sit vituttaa myös tyypilliset keski-ikäiset wannabee bitchit jotka valittaa kaikista ja pitää jotain vitun korkokenkiä ja naama täynnä puuterii ja muita kemikaaleja ku luulevat olevansa niin vitun nuorekkaita!! Näyttää oikeesti siltä et naama vittu valuu tai hajoo niillä!! Kuolkaa jo pois perkele!!! Tää maailma on niin sairas paikka et tekis mieli tehdä itelleni jälkiabortti!!!
Fuckvittu, 5 kommenttia
2764 - 3.2.2010 (arvosana: -77)

Vitun MOL.fi, vitutuksen multivittuuntuma perkele!! Ihan sama montako vitun hakemusta niinhin vitun kyrpiin lähettää, ikinä ei tule vastausta keneltäkään vittu! Sitten sinne otetaan töihin niitä jotka haluavat kaiken heti ja nyt eli näitä luusereita, jotka van maleksivat siellä työpaikalla napit korvilla ja pyytävät ylennystä ja lomia heti alkuunsa. Sitten ihmetellään sitä tuolla lehdissä miksi nuoret ovat niin laiskoja. Ei ihmekkään kun otetaan vaan ne vätykset sinne töihin. saisi kyllä aina öähettää naamataulun siinä työhakemuksen ohessa niin erottuisi jyvät akanoista.
2762 - 3.2.2010 (arvosana: -58)

VITUTTAA kun kaikki mun SAATANAN rasittavat kaverit aina menee joka saatanan päivä ryyppäämään.Itse en ole juonu koskaan.En ymmärrä mikä saatana siinä on ku pitää aina muka kaikkien pakko juoda alkoholijuomia.En aijo maistaa koskaan alkoholia.En sitte IKINÄ!!!.VIHAAN ALKOHOLIA!!!
poika 19v, 20 kommenttia
2761 - 3.2.2010 (arvosana: -135)

Vituttaa kun joka ruokaan tarvii tunkea sipulia vaikka se on niin pahaa. Testatkaapa sipulin ystävät esim. makaronilaatikkoa ILMAN sipulia, niin paljon parempaa! Ja miks helvetissä sienikastikkeeseen on muka PAKKO laittaa sipulia, kyllä se voi maistua jollekin ihan vaan mausteita käyttämällä.
rararararaaa, 18 kommenttia
2760 - 3.2.2010 (arvosana: -12)

MTV3: Tuksulta kiristettiin tuhansia euroja seksivideosta.

KETÄ KIINNOSTAA!!!
2759 - 3.2.2010 (arvosana: -85)

Vituttaapa vaan, kun jäin teidän kaikkien avautumisia lueskelemaan kun ois kokeeseen pitäny lukea, noh, oma vika :P
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa