/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 3266 - 3256

3266 - 12.3.2010 (arvosana: -57)

Vituttaa ku ei saa enää päättää ees omista asioista.... Heti haukutaan "miks pukeudut noin, miks laita hiukset noin, mikset tee noin"
Se on jännä jos kaverit tietää mua paremmin mitä haluan ja mitä kannattais tehä :)Alkaa helvetti vieköön kyllästyttää tommonen paska. En itekkää valita kavereille että ei sovi tommone sulle. Kohta laukee vitutus ja alkaa takasinvittuilu.
hinttari, 3 kommenttia
3265 - 12.3.2010 (arvosana: -71)

Vituttaa kun ei ikinä mikään mene Taekwon-do reeneissä oikein :( vittu en tasan pääse vyökokeistakaan läpi ja saatana kun en vittu osaa vieläkään VITTU edes UKEMIA tehdä saatana

Ukemi= kaatuminen tai mikä vittu onkaan (lähes kuperkeikka)
******, 9 kommenttia
3264 - 12.3.2010 (arvosana: -90)

vituttaa ja surettaa nyt kyllä.. Muutin 4kk sitten helsinkiin kauas perheestä opiskelemaan. Pirun yksinäistähän täällä on asua. No ostin n. kuukausi sitten pupun poikasen. Se oli aivan ihana pieni valkoinen karvapallo joka tykkäsi nukkua sylissä ja oli muutenkin seuraksi mulle. Niin tosiaan OLI.. Mulla sattu olemaan lasipöytä. Pikkuveli tuli kylään, pupu vapaana, veli ottaa lautasen ja heittää sen lasipöydästä läpi.. Pupu sai sydänkohtauksen ja kuoli siihen paikkaansa :( Oli kamalaa kattoa kun se sätki siinä maassa... eeeeen edes paljoa tunne vihaa veljeäni kohtaa.... *#¤%&!!!
3263 - 12.3.2010 (arvosana: -84)

hyi perkele kun kuvottaa se eräs Kuorosota- tyyppi! säälittävä liuhupää pelle joka luulee olevansa joku suurikin hevirokkari. säälittävä pikkupaskahan se on! Ja ne sen pitkät, naismaiset hiukset, voi luoja...!!! kamalampaa tukkaa saa hakea kyllä! ja sen partakin on jostain vuoden 1975 miesten alushousumalliston sivuilta. ärsyttää kun se koko aika hieroo sitä partaa ja hiuksia niissä mainoksissa.
Ilman tukkaa ja partaa se jätkä olisi täysnolla aivan varmasti. muutenkin sillä tyypillä taitaa olla synkkä menneisyys, pirin pumppaaminen suoneen on tehnyt tehtävänsä... ja meidän katsojien pitää kärsiä tästä pellestä. laittakaa nyt joku adressi sinne Neloselle että se liuhuletti lähtee ja vähän helvetin lijaa mäkeen sieltä ruudusta.!

Mode edit: Aika rajamailla et päästin läpi, ja muokkasin tuota henkilön nimeä...
LadyKakka., 7 kommenttia
3262 - 12.3.2010 (arvosana: -64)

VIHAAN kun kuukautiset alkaa yöllä. Tänäänkin aamulla heräsin järkyttävään kipuun (sairastan endometrioosia ks.google) ja meinasin pyörtyä kipuun ennen kuin ehdin edes nousta. Otin kyllä lääkkeen mutta kyllähän sen kaikki tietää että jos kipu pääsee tiettyyn pisteeseen asti niin se ei helpolla lähde. Koko aamu meni sitten itkien ja huutaen kun selkä ja vatsa oli sairaalloisen kipeä.. En toivoisi kenellekkään naiselle tälläistä. Tämä on yhtä helvettiä!!
3261 - 12.3.2010 (arvosana: -49)

että vituttaa nää loskapaska kelit! kangaskenkiä ei voi käyttää ku vesi tulee läpi ja saappaat on liian liukkaat... perkele suoraan sanoen...
3259 - 11.3.2010 (arvosana: -30)

Niinkuin joku viisas on joskus sanonut: "Naiset ovat kuin saunoja, parhaat on varattu ja loput on yleisiä" Näin se vaan menee.
Saunaan!, 5 kommenttia
3258 - 11.3.2010 (arvosana: -43)

Ei vittu, en tykkää voimasanoja käyttää mut nyt on pakko sanoa ei vittu!

Miten voi olla niin ylpeitä ja urpoja VITUN teinejä (samaa ikää), että menet aamulla käytävällä ja sanot "huomenta" niin katotaanku hullua ja kerran jopa tuli "vittuako esität jotain aikuista"

SIIS MITÄ VITTUA?! Huomenta on aivan helvetin tavallinen sana ja tasantarkkaa yhtä toimiva ku "mo" tai "vittu pelasin eile 9h cset älä tuu siihe (mo!)"

Ei kristus! Anteeks ku opetettiin sillonku olin pieni ni tervehtii aamulla. Ei mua haittaa josne muut sanois vaik takas mo mut jotkut "nhhh lol mo" EI VITTU
VITTUMO!, 7 kommenttia
3257 - 11.3.2010 (arvosana: -38)

NYT KETUTTAA! Anoreksia peikko vaivaa ja tuhoaa koko elämän. Sinne meni ens kesän unelmat kielimatkasta jne. VITTU.

Ja se on sitten 2 viikon sairasloma koulusta. EIKÄ!?
Kerrankin mun murheet tuntuu suurilta.
Eve kuittaa., 4 kommenttia
3256 - 11.3.2010 (arvosana: -49)

Vituttaa ku sain viimeyönä paniikin ja jotku helevetin traumat. Mulla on uus iso juliste tuossa seinällä. Heräsin yöllä ja olin ihan pökkyrässä vielä, ku katoin että siinä julisteessa olisi ollut Albert Einsteinin kasvot. Hyi helvetti meinasinko ees saada sydärin. Hyvä etten repiny koko julistetta. Sydän löi varmaan tuhatta ja sataa, ku ehdin jo ajatella että pidänkö mä oikeesti jonku Einsteinin lärvikuvaa seinälläni?
Jumalauta, 9 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (162)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa