Uusimmat (sivu 353)
#10867 -
22.1.2013
(arvosana: -78)
3 vuotta lukiota takana aivan kohta. Ihastuneena samaan naikkoseen. Kaikki mahdollisuudet periaatteessa olisi mutta samoissa porukoissa ei liikuta eikä nainen ole vaikuttanut mitenkään kiinnostuneelta. Tuntee olonsa ihan neidiksi kun ennen nukahtamista ajattelee tällaisia. No, nytpä loppuu tuokin koulu.
Anonyymi,
0 kommenttia
#10866 -
22.1.2013
(arvosana: -39)
Kun ei voi luottaa edes omaan isään. mä haluaisin vaan onnellisen isä-tytär suhteen. ;__;
Anonyymi,
0 kommenttia
#10865 -
22.1.2013
(arvosana: -70)
vituttaa kun se koulutus minkä haluun ei oo saatavilla suomessa ja oon liian köyhä maksaakseni sitä
Anonyymi,
0 kommenttia
#10864 -
22.1.2013
(arvosana: -76)
vituttaa oikeesti käydä jo nykyään kaupassakin ! Ne kassatätien tekopirteet, mut silti niin vittumaiset ilmeet. Just tulee semmonen 'hei :)))))' ku menee siihen kassalle ni ne väläyttää semmosen hymyn, mut siit huomaa et ne on yhtä vittuuntuneita. menee hermot niihin.
Anonyymi,
0 kommenttia
#10863 -
22.1.2013
(arvosana: -29)
Se, etten näe siskopuoltani kuin noin kerran vuodessa. Odotan vain olevani aikuinen, tai että voin ajaa skootterilla, jotta voin nähdä häntä useammin. Tälläinen tyttö ei mahda asioille mitään, vaikka kunika sitä yrittäisi.
Anonyymi,
0 kommenttia
#10862 -
22.1.2013
(arvosana: 18)
Musiikki, joka soi radiosta. Sehän on juuri sitä joka on pinnalla ja sitä jopa jaksaa hetken aikaa. Mutta se todellinen hyvä kappale on eri asia. Omasta mielestäni EI se iänkaikkinen jumputus ja hemmetin purkkapoppi, vaan ne sanat ja se miltä se tuntuu. Mitkä tunteet nousevat pintaan, mitä ajattelet... Sehän on sitä musiikkia. Itse pidän indiestä ja Green Daystä. Etsikää rakkaat sitä kunnon musiikkia.
Anonyymi,
0 kommenttia
#10861 -
22.1.2013
(arvosana: -35)
No vituttaa opiskelu! Tulin tähän koneelle tekeen ussan luentoo joka pitää olla tällä viikolla valmis. No sitten löydän itteni täältä, sivulta missä en ikinä oo edes ennen vieraillut?!! Illallahan en voi tätä enää tehdä, koska omassa koneessa on maailman raivostuttavin mokkula. Tehkää vaan niitä uusia puhelimia jolla voi herättää naapurin mummon kuolleista, mutta jos nyt edes yhden toimivan mokkulan saisin käsiini niin olisin tyytyväinen.
Anonyymi,
0 kommenttia
#10860 -
22.1.2013
(arvosana: -16)
vituttaa koska ihastus on ihana ja minä en.
Anonyymi,
0 kommenttia
#10859 -
22.1.2013
(arvosana: -76)
Vituttaa aivan kaikki. Väsyttää. Huono päivä. Tästä ei tuu mitään, mut silti pitää yrittää hymyillä tänään.
Anonyymi,
0 kommenttia
#10858 -
21.1.2013
(arvosana: -89)
Vituttaa suunnattomasti ku olen sellanen ihminen etten raaski luopua mistään. Kissamme sai taannoin 4 pentua joista jätämme itselle 2. Tahtoisin pitää ne kaikki muttei yksinkertaisesti pysty. En tahdo että niillä on huonot oltavat ja siksi toivon että saadaan kahdelle muulle hyvä ja rakastava koti mahdollisesti tuttavapiiristä. Oon kiintyny niihin jo niin paljon että ihan itkettää ajatella kun niiden luovutusikä lähestyy. Pidän eläimiä samassa arvossa kuin ihmisiä ja ne ovat perheenjäseniä. Vituttaa ku pitää olla tällänen. Olisipa edes isompi asunto ja enemmän rahaa. Moni ei tiedä kuinka rauhoittavaa on kun kissa kehrää vieressä yön ja aamulla napittaa kainalossa kun heröä. Ei ole koskaan yksin ja tuntuu että se tulee lohduttaa kun on paha olla. Voi luoja anna meidän pitää nää pienet. Mä en kestä luopua niistä. Rakastan niitä jo aivan liikaa. Ja kyse ei ole siitä että ne on söpöjä. Ne merkitsee paljon muutakin. Ne on ystäviä.
LRLM ?,
0 kommenttia
|
Aiheet
ajoneuvot (168) armeija (48) elukat (115) harrastukset (12) ihmiset (3238) juomat (28) kaverit (520) luonto (51) musiikki (167) muut (4143) naapurit (49) opiskelu (749) parisuhde (717) pelit (203) perhe (234) politiikka (26) raha (40) ruoka (92) sukulaiset (85) terveydenhuolto (16) terveys (382) tietotekniikka (257) tv (138) työ (324) ulkonäkö (148) urheilu (62) uskonto (30) vaatteet (34) varallisuus (162) yhteiskunta (285) yritysmaailma (15) |

