/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 3903 - 3892

3903 - 7.6.2010 (arvosana: -48)

En jaksa mun poikaystävää enää.
Olen VITUN kyllästynyt sen jatkuvaan valitukseen, avuttomuuteen,
ja saamattomuuteen. Se ei tiedä käsitettä "oma mielipide" ja sille on kaikki ihan sama. Osaa se olla tosi ihanaki ja hauska ja rakastan sitä, mutta en jaksa tätä enää. En tiiä, missä sumussa oon eläny kohta vuoden, mutta ei herran jumala nyt riittää.

Selvästi jätän sen, kun sopiva hetki koittaa.
Sitten se saa tulla tänne avautumaan, kun pyörii täällä muutenki.

Kiitos.
3902 - 7.6.2010 (arvosana: -29)

Vituttaa, kun olen nyt muutaman kerran lähtenyt vastahakoisesti ottamaan erään kaverini kanssa, jota näen melko harvoin. Ja joka ainut kerta joudun mm. lohduttamaan, rauhoittelemaan, estämään, pyytämään kauniisti ja lopulta huutamaan kurkku suorana, kun muija ei itse ymmärrä tekojaan.
Päättäreissä sovimme, että eräs kaverini tulee hakemaan kello KAKSI yöllä ja lähdemme silloin ja tämä kaverini lupasi lähteä. Ja kappas, kello lähestyi kahta ja vaikka kuinka kiskoin yhden jätkän kanssa sitä maasta niin se jäi sinne makaamaan "en haluu lähtee vielä". EI SAATANA. Ja vaikka se kuinka lupaa, ettei olla niiden ihmisten kanssa, joiden seuraa en todellakaan kestä, niin mites kävikään. Jätin sen sitte sinne, kun lopulta paloi hermot.
Seuraavana aamuna puhelimeni oli täynnä viestejä, kuinka pahoillaan se on. Ja sitten jouduin hakea sen parinkymmenen kilsan päästä, koska sillä ei ollu muutakaan kyytiä. -.-
Vituttaa myös se, että joka kerta kun nähään pitäis lähteä juomaan. Eikö sitä nyt saatana oo välillä muutakin tekemistä, kun ryypätä, varsinkin kun sen perään saa kahtoa joka ikinen kerta, ettei se vahingossa vaikka tapa itteään?

Ei saatana tälläsiä vitun kakaroita jaksa. Viina ei todellakaan sovi kaikille.
eiviinaasulle, 2 kommenttia
3901 - 7.6.2010 (arvosana: -31)

EI VITUN VITUN VITTU kun tavalliset yöunetkin on aivan liikaa pyydetty tässä vitun perkeleen elämässä.
xzdgzxfdgzdfg, 3 kommenttia
3899 - 7.6.2010 (arvosana: -23)

kiva ku oon tällä hetkellä poikaystävän luona ja tuli lirut sänkyyn miten vitussa saan vaihettuu lakanat ilman et se ei herää ku se kuorsaa tos vieres
yökastelija, 6 kommenttia
3898 - 7.6.2010 (arvosana: -3)

HEIVAAN HELLATIRALLAA NYT VITUTTAA NIIN SAATANASTI! :))))))

1. porukka on vitun kyrpää. kavereita ollaan ja sit ku löytää naisen ni ei sitä voi enää olla kaveri ku se muija tulis mustasukkaseks :) täytyy olla mahd. tyly yhtäkkiä, niinku vihais ettei akka pääse valittamaan.

2.yhtäkkiä myös toinen kaveri kääntäny selän, ilmeisesti mun seurassa ei voi olla jos jompikumpi osapuolista seurustelee. luulin kyllä että kaveria ei tollasen takia jätetä.

3.minun piti saada pää sekaisin, todella tarviisin pientä time outtia. jaahas, ei onnistunutkaan. pää hajoaa.

4.jotku pissikset valittaa naamakirjassa läskiyttään vaikka kaikki tietää että se on pelkkää huomionhakuisuutta ja kaikki myös tietää että nämä kyseiset henkilöt ovat alipainoisia.

en jaksa edes selittää näitä kaikkia, niin suuria juttuja että luultavasti minut tunnistettaisiin tästä ja tulis lisää vittuilua ja paskaa niskaan. välillä tuntuu että haluisin vaan muuttaa pois ja alottaa kaiken alusta.



asdfghj, 4 kommenttia
3897 - 6.6.2010 (arvosana: -37)

Vituttaa suomalainen juomakulttuuri. Nyt kesän alettua sen taas näkee, voi jumalauta mitä touhua. Tasan yhtä kuvottavaa, huonokäytöksistä juopposakkia joka ikisessä ikäryhmässä. Vitun ryyppäävät teiniääliöt, ei jaksais joka viikonloppuilta kuunnella julkisissa sitä vitun yhdentekevää kimitystä, turpa kiinni! Sitten lähetään puistoon soittaan suuta, vähän tapellaan ja itketään kun kyttä on natsisika. Ja noi vanhemmat loppasuut sitten, jauhetaan paskaa, riidellään, ajellaan kännissä ja hakataan muijaa. Katoin just viimeisimpiä kotimaan uutisotsikoita. Ensimmäiset 15 oli rikoksia ja onnettomuuksia joiden (osa)syynä oli alkoholi. Muuten ehdottaisin teille saatanan apinoille jotain ihan omaa, eristettyä kaupunkia johonkin Lappeenrannan taakse, mutta se ei toimisi, koska teikäläisiä on abauttiarallaa jotain 2/3 tästä kansasta.
3896 - 6.6.2010 (arvosana: -98)

Vituttaa nää rasistiteiniapinat, jotka pitää kyllä ihan saatananmoista mölinää siitä kun Astrid Thors nönnönnöö, vaikkei ne selvästi edes ymmärrä vittujakaan siitä, miten maahanmuuttopolitiikka toimii Suomen ja Euroopan tasolla. Kuvitteletteko te vitun ääliöt, että joku Astrid Thors on saatana yksinään vastuussa koko Suomen maahanmuuttoa koskevasta lainsäädännöstä? Oliko se tosiaan Astrid Thors, joka laati ja yksinään hyväksyi Geneven pakolaissopimuksen? Astrid Thorsko on yksinään aikaansaanut sen, että Suomessa käytetään ulkomaalaista työvoimaa? Onpas aika mielettömän vaikutusvaltainen ihminen, vaikka hallussa on vaan tollanen kevyemmän sarjan ministerinsalkku. Opiskelkaa nuijat edes perusjutut siitä, miten päätöksenteko toimii Suomen, EU:n ja YK:n tasolla.

Ai niin ja voisitteko vitun kersat samalla keksiä jotain vähän luovempia tapoja solvata ihmsiä kuin se iänikuinen homottelu? Se on vaan niin uskomattoman nuijaa. Voitte ihan rauhassa potea sitä teini-iän seksuaalista epävarmuuttanne (kyllä mä ymmärrän, tietysti sitä pitää vähän uhitella kun ei itellä edes kasva munakarvat vielä), mutta se, että suunnilleen joka toinen vastaantulija on ”siis ihan vitun homo” on vaan tiettekste niinq siis daa, niin täysin yläastemeininkiä. Tai tarkemmin ajatellen, älkää sanoko mitään.

Hermo menee, 7 kommenttia
3894 - 6.6.2010 (arvosana: -59)

Vituttaa lapsiperheet. Tai tarkemmin sanottuna ei ne lapset niinkään, koska olen valmis sentään myöntämään, että ihmisellä on oikeus olla vähän dorka silloin kun se on pieni. Vituttaa käytännössä ne niiden itsekeskeiset vanhemmat, jotka kuvittelee, että koko maailman pitäisi pyöriä niiden perheen tarpeiden mukaan. Siis nää pellet jotka esim. raahaa mukulansa johonkin hienoon ravintolaan ja pilaa mökällään illan kaikilta muilta. Kiva siinä koittaa illastaa romanttisesti kun viereisessä pöydässä nelivuotias Nico c:llä vetää uhmaikäisen skitsoraivarit ja viskoo ruokansa pitkin seiniä ja heittäytyy lattialle ulvomaan. Kävisitte vaan vittu Mäkissä. (Joo ja se muuten tosiaan vituttaa kans että ne antaa niille niin naurettavia nimiä. Vanhemmat on jotain perus Tuija ja Matti Virtanen ja mukulalle pistetään nimeks joku Gabriella Lumikide Elovena Prinsessa Jessica.)

Ja sitten jos sanoo yhdenkin poikkinaisen sanan niin heti kiljutaan miten kauhea lastenvihaaja olet. Kerrostalossa ihmiset katsoo oikeudekseen nillittää, jos musiikki soi vähänkään liian lujalla, mutta yläkerran mukuloiden pitää rauhassa saada riehua ihan miten tykkää. Jos menet ilmoittamaan, että kakaroiden jatkuva ravaaminen ja kiljunta vähän häiritsee, olet LAPSIVASTAINEN, ja se taas on suunnilleen yhtä paha kuin natsi.

Facebook on mahdollistanut sen, että nää ihmiset vituttaa aivan uudella tasolla. Se alkaa jo ennen synnytystä niillä vitun vauvamasukuvilla ja jatkuvalla omien tuntemusten tilittämisellä. Sitten synnytyksen jälkeen ladataankin päivittäin jotain kymmenen uutta kuvaa siitä pikku kuolanaamasta. Kuvakansion nimi on aina joku ”Viljami <3<3<3” tai ”Maailman ihanin pikku prinsessa<3<3<3”. ja sitten kaikki mammat kommentoi toistensa kuvia niinkin monipuolisella sanastolla kuin ”<3” ja ”ihana <3”. Statuspäivitykset liittyy enää vain ja ainoastaan siihen mitä huisin söpöä se lapsi on nyt tehnyt, tyyliin ”Lol, Micky pisti housut väärinpäin jalkaan! <3<3<3” Mistään muusta nää ihmiset ei enää ilmeisesti osaa keskustella.

Naisena vituttaa myös se että ihmiset lähtökohtaisesti olettaa, että olet ihan saatanan innoissasi vauvoista. Jossain sukujuhlissa naisten odotetaan joukolla ihastelevan jonkun vastasyntynyttä, kun taas miehet voi rauhassa olla reagoimatta mitenkään, kun ”noi on noita akkojen juttuja”. Aina lässytetään naisten biologisesta kellosta ja vauvakuumeesta ja oletetaan, että kyllähän kaikki yli 25-vuotiaat ämmät jo haluaa lapsia, ja jos niitä ei pariskunnalle tule, se johtuu saletisti siitä, että mies ei halua. Jos satut olemaan nainen ja sanot suoraan, ettet halua mukuloita, olet hirveä, itsekäs, kieroon kasvanut epänainen.

Vittu joo, ei mulla muuta. Kiitos tästä.
Hapan riivinrauta, 15 kommenttia
3893 - 6.6.2010 (arvosana: -57)

Vituttaa tulevaisuus, tai oikeastaan yks asia siinä eli se että milloin kusiaivo-sukulaiset alkavat vihjailemaan lapsilla. Olen vasta 18v eli tuskin ne vielä mitään sanoo mutta varmaan tässä 2-10 vuoden kuluessa ja se aika menee yllättävän nopeasti. Mä vaan satun vihaamaan pikkulapsia niin perkeleesti!! Joopa joo mieli muuttuu, mutta tää fiilis on ollut mulla suunnilleen koko ikäni ja olen luvannut itselleni etten koskaan hanki lapsia. Täytyisi takoa se vielä muutaman paskiaisen päähän sillee että varmasti tajuuvat!!!
OnksPakkoJosEiHaluu, 6 kommenttia
3892 - 5.6.2010 (arvosana: -23)

Saatana ku oon tällanen idiootti haluan-miellyttää-muita ja ei-en-todellakaan-voi-käyttää-omia-aivojani.

Olen todella tykästynyt erääseen poikaan, olemme molemmat 19 v. ja tunteneet jo useamman vuoden. Tyhmä kun olen niin tämän pojalle kerroin. Hän sanoi että olen oikein mukava, mutta ei pidä pyöreistä tytöistä (jep, tässä vaiheessa olisi pitänyt tajuta että idiootti mikä idiootti). Olen 173 cm pitkä ja tuolloin painoin 62kg.

Ja TIETENKIN tämän ääliön takia laihdutin. Koska olen itse ihan yhtä ääliö. Ja sitten seuraavaksi kuulen että kuvotan häntä koska olen liian laiha.

AI SAATANA ETTÄ OTTAA PÄÄHÄN. Paljon se, että kundi on idiootti, enemmän se, että olen itse vielä idiootimpi.
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa