/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 4332 - 4321

4331 - 31.8.2010 (arvosana: -10)

vittu ku miehet on vaan niin vityn mysteerisiä idiootteja!!!!! naiset muka oikukkaita. JA PASKAT MIEHET VAAN SAA MEIDÄT HERMOILEEN JA OUTOILEEN! ps.Rakastan silti mun poikakavria ihan älynä mut siltiki.<3
damdidam, 10 kommenttia
4330 - 31.8.2010 (arvosana: -67)

vituttaa kun mul on elämässäni kaks maailman ihaninta jätkää :CC
toinen mun poikaystävä ollaan oltu vuosi yhessä ja rakastan häntä aivan tajuttomasti ja sitten minulla on kaveripoikani jota myöskin rakastan lähinnä ystävyys tasolla mutta välillä tuntuu että pitäisi vain mennä ja suudella häntä. mitä oikeasti aijon tehdä vittuuuu
fuuuuck, 12 kommenttia
4329 - 31.8.2010 (arvosana: -25)

en pidä mitään koulutusta huonompana kuin joku toinen, kaikki riippuu siitä miten itse opiskelee ja ottaako sen miten tosissaan. kaikesta on hyötyä! itseä vituttaa vain saatanasti se, että yläasteen jälkeen ei ollut oikein tietoa mihin haluaisi opiskelemaan... luotin opoon ja menin lukioon (elämäni moka) vaikka olen aina ollut kätevä käsistäni. kuvis ja tekninen ollut aina 10, vaikken niistä enempää ollutkaan kiinnostunut. ja kuvittelin itsestäni liikoja... itse tarvitsen aina jonkin päämäärän mitä varten opiskella, muuten ei löydy motivaatiota koska olen kaiken kyseenalaistava paska (ns ajatteleva henkilö)

luulin että tekninen ala olisi ollut minulle se oikea, ekan vuoden arvosanat kursseista oli luokkaa 8-10, ja fyssa ja matikka on aina ollut helppoja mulle. tosin ei arvosanat merkkaa mulle paskan vertaa, ei ne kerro koko totuutta. aivottomat ulkoapänttääjät voi saada kymppejä siinä missä asioista oikeasti tietävät laiskat lukijat seiskoja. se nyt ei ollu pointti... tajusin ettei tekninen ala tule olemaan mun juttuni, oma kiinnostus vain alkoi hiipua kurssi kurssilta... olin käynyt pitkän matikan paria kurssia lukuunottamatta kokonaan, samoin fyssan, ja läjän kieliä koska ne on ollut helppoja. sen jälkeen kun vaihtoi kirjoitussuunnitelmaansa niin olin lähellä jättää koko leikin sikseen...

luokaton lukio aiheutti sen että mulla oli jäänyt kaikki pakolliset kurssit rästiin, eikä enää ollut mahdollisuutta lukea mitään itseä kiinnostavaa ainetta, koska kursseja oli kertynyt syventävistä jo niin vitusti. lukio on, myönnetään, täynnä turhaa ketään kiinnostamatonta paskaa. kun ei enää ollut mitään päämäärää tiedossa, kaikki tuntui turhalta enkä kestänyt opettajien nalkutusta (eivät ymmärrä että oppijoita on erilaisia, itse en ole ala-asteen jälkeen tehnyt yksiäkään läksyjä tai lukenut kokeisiin, mä opin tunneilla jos keksityn, jos siedän opettajaa... arvosanat putosivat motivaation laskiessa, ja toisen vuoden lopulla saldo oli yksi nelonen per jakso, lopuilta lensin ulos..

mulla meni muutenkin kaikki päin vittua mun elämässä ja meinasin tapattaa itteni moneen otteeseen, milloin ajoin auton paskaksi pikkuteillä, milloin pieksin huonettani ja mursin rystyseni jne... tyttöystävä (joka löytyi kyllä lukiosta) ja kamppailulajit pitävät mut vielä mitenkuten hengissä. nyt olen vaihto-oppilaana (oikea ''suomen keulakuva''...) ja toivon saavani tästä sen verran kursseja että pääsen lukiosta läpi, kirjoitan ens keväänä itteni ulos paskoilla papereilla, meen inttiin, rauhanturvaajaks ja haen mpkk:hon tai karkaan ranskan muukalaislegioonaan. tässä teille varoittavaa esimerkkiä, hyvät ajattelevat ihmiset. tyhmät pärjää mis vaan, mutta muiden kannattaa tarkkaan harkita..

vittu mitä avautumista. mut ei täs enää mitään, olen hyväksynyt tilanteeni, eikä enää vituta kuin saatanan paljon. parempaan päin siis. tehkää te toisin jos vielä voitte... pari ihmistä tunnistaa mut kuvauksesta, mut loppujen ei oo väliksikään. ottakaa opiksi vitun taulapäät, mä tiedän mistä puhun! älkää joutuko tähän tilanteeseen!!!
varoittava esimerkki, 10 kommenttia
4327 - 30.8.2010 (arvosana: -70)

Vituttaa yks muija :D Se on muuttanu tänne seudulle jostain olikohan se helsingistä vai espoosta. Se on sellainen 17v kunnon merkkivaatteita käyttävä "citymuija" jolle täytyy kaiken olla parasta. Se esittää niin vitun täysikästä, facebookissa lukee vähän väliä: "tänään baariin feat se ja se ja se...." yms. Sitten se suunnittelee sen 18 synttäreitä niin että kaiken pitää olla ihan viimisen päälle parasta (eli vähintään joku yökerho pitäis vuokrata). Kunnon semmonen "iskä maksaa!" -teini. Niin ja sen ylpeys ei edes riitä vastaamaan mitään, jos siltä kysyy esim mesessä että mitä kuuluu. Ai niin, mutta sehän poistikin mut sieltä, vaikka en oo sille oikeesti mitään tehnyt :D:D:D
jos luet niin guess who, 15 kommenttia
4326 - 30.8.2010 (arvosana: -73)

mix miehet ei saa pukeutua niinku naiset hei! Vituttaa ku vanhemmat kieltää mua pukeutumasta niinku haluan. Sanovat että pitää oottaa vielä 6 vuotta et oon 18 ja sit vasta saan pukeutuu niinku ite haluan. Miksi miehet ei saisi pitää korvakoruja tai leningsejä, puhumattakaan korkkareista. Vittu haloo, suomi on vapaa maa... Vittu mun yks kaveri, joka on poika, saa pukeutua tytöks, eikä sen vanhemmat välitä. Vittu mitä paskaa.......
tasa-arvo, 18 kommenttia
4325 - 30.8.2010 (arvosana: -57)

vittu ku ottaa päähän noi naapurin tenavat, huutaa ja mesoaa aamusta iltaan ulkona, PAm pam, sä kuolit, enhä kuollu, kuolitpas... Saatanan sotaleikit, miks ne ei vois leikkiä vaikka mykkäkoulua?????
4324 - 30.8.2010 (arvosana: 1)

Vituttaa yks idiootti mun luokassa. Luulee olevansa hauska ja vitsikäs, vaikka ketään ei naurata tippaakaan. Meinaa pää räjähtää ku kuulee sen puheen. Ärrävikaista sössötystä. Vittu sitä jaksa kukaa. Pitäis sen turpasa kiinni ja lakkais esittämästä.
4323 - 30.8.2010 (arvosana: -51)

mikäs tässä saatana paskassa märehtiä, ekan kerran uskallan kertoa tytölle tunteista ja pakithan siitä tuli... kasvoton ja paska fiilis, eli älkää vitussa kertoko tunteistanne
4322 - 29.8.2010 (arvosana: -10)

NO nyt ketuttaa ja paljon! helvetti sentään meinasin/meinaan joka kerta saada sydärin ko ton vitun Elloksen sivut avaa! VITTU!
* BUUUUM LALALALLALALAAA IHHIHIHI * jotain niin paskaa musiikkia räjähtää täysiä korvaan! vittu, atomipommiko täällä räjähti?
jooo terve, 4 kommenttia
4321 - 29.8.2010 (arvosana: -64)

nyt vituttaa. olisin huonetta halunnut muuttaa, sänkyä siirtää toisinpäin. vastaus kuuluu: " EI TUU KAUPPOJA >:((((( "
no ei sitte!! mulla on liian pieni huone, kaikilla muilla paljon isompi, MUTTA MULLA semmonen pieni LOUKKO! tämmönen perkeleen rotanpesä. huone on parhaalla paikalla mutta LIIAN-VITUN-PIENI!
ja _aina_ kun aurinko paistaa niin perkele joka kerta väärältä puolelta!
mun huone jää jonnekki pimentoon että pitää pitää päällä jotain paskaa lamppua joka ei ees valase.
jumankauta.
NO JOO ON SE MIAU, 4 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa