/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 4403 - 4392

4403 - 10.9.2010 (arvosana: -29)

VITUTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! kouluun , ei jaksais , ja huomennaki kouluu , vaikka on lauantai ............... VITTU vklp meni iha perseelleee .!
möhmö, 5 kommenttia
4402 - 9.9.2010 (arvosana: -61)

Nyt suoraa sanottun vituttaa nii vitusti, ku eilise baarireissu jälkee paras ja hienoi kaulahuivi jäi johonki omil teil ja muutenki jotenki vituttaa koko reissu, ku tulee jotenki kauhee masennuskohtaus ja sellane olo et mitä ois voinu tehä toisi, mitä jäi tekemät ja mite ois mikäki pitäny tehä. Aarg tää olo o niin rasittava, et tekis mieli hiukset repii pääst saatana. Kaikelisäks pitäs kaikki poissaolot selvittää ja huome rahdat perse kouluu, ku täsä tullu pient paussii siel käymises. VITTU! Onneks sain avautuu, kiitos ja näkemiin.
4401 - 9.9.2010 (arvosana: -42)

Noniin ja tästä lähtee sitten... Ihan alkujaan mua vituttaa niin pahasti kaikki rakkauselämästään avautujat täällä, vaikka ihan samaa paskaa teen tässä kyllä ihan pian itsekin... Ja muutenkin, kuinka säälittävä tää edes on kirjottaa tänne, kukaan perseenreikä ei tuu edes koskaan tätä paskaa lukemaan!

Mikä helvetti näitä miehiä vaivaa... ei voi kyllä edes mieheks tätä yhtä kemmuhinttarikyrpämutterinaamaa ees sanoo. Koko juttu ollu paikallaan vittu yli vuoden, ja välitkin menny poikki varmaan 2miljoonaa kertaa eikä mitään tapahdu haloo!?!? Eikä varmaan tarviikaan tapahtua. Mikä helvetin on/off suhde tääkin luulee olevansa. Tunnevammanen kuvaa tätä ihmistä ehkä parhaiten ikinä.. ja joku persoonallisuushäiriö varmaankin tällä vitun paskanjauhaja kusireiällä on. EI OIS MIKÄÄN VITUN IHME!! Saisimpa vaan ak47 kunnon aseen ja mennä ampuun sille pari kuulaa kalloon niin alkais varmaan elämäkin pyöriin muunkin ympärillä kun se cp-vammasen.

ja asioihin juuttuminen on kyllä kans yks nin saatanan iso vitutuksen aihe! Siis minkä helvetin takia pitää addiktoitua joihinkin ihmisiin ja jäädä kiinni kaavoihin joista ei oo mitään hyötyä ja jotka tekee sun elämästä vaan pelkkää paskaa!? Ja jokku vitun pakkomielteen... jää vaan sun päähäs ja sä joka päivä toistat ne vitun samat asiat joita et ees tajuu että teet.. Seuraat jotain ihmistä ja seuraat sen tekemisiä... oikeessa elämässä ihan niinkun facebookissa. Tähän väliin sopis että GET OVER IT BITCH.. tai jotain sinnepäin. On se asioista ylipääseminen kyllä niin vitullisen vaikeeta tässä kohtaa elämää. Mä haluun mun elämään jotain UUTTA... harrastuksen.. jotai?!!? miten voin unohtaa tän paskan harmaan arjen ees hetkeks aikaa.

Rahattomuuskin tuntuu aika vittumaiselta.. mutta no toisaalta joo.. siihen on niin saatanan totuttu! Kunhan sitä kaljaa saa viikonloppua varten ja röökiä ostettua nin homma pelaa hienosti.

Mitäs muuta kivaa tähän loppuun sitten keksisi... Mua vituttaa vielä moni muukin asia jotka ei kuitenkaan oo niin suuria, joista jaksaisin oikeesti valittaa ja avautua oikein kunnolla.

MM. pissikset, koulun paska tonnikalakiusaus joka maistu ihan rotalta tänään, SAKSAN KIELI!!!!!!, matikan yhtälöt ja oikeastaan joka vitun kouluaine ja koko paskalaitos, huoneen vitunmoinen kaatopaikkasotku, rahattomuus vol. 2, kosketusnäyttö kännykästä täysin vituillaan...
Fuhrer666, 3 kommenttia
4399 - 9.9.2010 (arvosana: -103)

Siis EI HELVETTI!!!!11 yks Laskin jotaki vitun laskuu ja vaikka mitä teen ni saan vaa juuren alle koko ajan vittu negatiivisen luvun! SAATANA! Ei helvetti ku en oikein usko et vastausta voi antaa imaginaari lukuna ku kysytään henkilöiden määrää. Moi täs ois tällänen imaginaarinen ihmisjoukko, wait what? tiiän et tuol jossaki joku vitun pieni merkkivirhe jonka takii käy näin, mut en jaksa ettii sitä ku ei vaa jaksa enää! VITTU KU VITUTTAa!!!!!!!!!!!!!!!!!111 P.S amikset turha ees yrittää tajuu ku ei siit tuu muuta ku paha mieli :(
lukiolainen, 16 kommenttia
4397 - 8.9.2010 (arvosana: -14)

Teksti voi olla hieman sekavaa. Elämä on paskaa. Olen huomannut sen, että elämäsi on kustu jo heti kättelyssä, jos vanhempasi ovat ns.´´alempaa luokkaa´´. Se johtaa koulukiusaamiseen, koulukiusaaminen johtaa kouluammuskeluihin, snobien kersat jonottavat pariviikkoa koulu-psykologin ovella, koska toikin teki niin. Taas koulukiusausta ja sama kierre. Rehellisesti sanottuna, minua ei kiinnostanut paskan vertaa, kun näistä ammuskeluista puhuttiin. Olenko mielestänne paha ihminen? Muistan erään tunteen, tunteen jonka olen sivuuttanut monta, monta vuotta... Mutta mihin sekin päättyi? Valmistin kolme vitun tuntia tyttöystävälle romanttista illallista. Aioin kosia tätä. Muijan olisi pitänyt saapua jo, ajattelin itsekseni. Silloin puhelimeni soi, ja tyttöni kertoi kylmästi, että se oli nyt loppu ja olin säälittävä luuseri, enkä ollut ikinä aidosti kiinnostanut tätä, vaan hän oli yrittänyt minun kauttani päästä ´´kaverini´´ housuihin. Maailma pysähtyi. Itkin ensin kolme päivää sängyssäni, jonka jälkeen seurasi neljä viinan täyteistä kuukautta. Mutta silloin eksyin sivustolle nimeltä kuvalauta. Tajusin, että maailmassa on tuhansia ihmisiä jotka olivat kokeneet saman. Kuvalauta opetti minulle, että tapahtunut ei ollut minun syytäni, kuvalauta opetti minut kohdistamaan vihani ja tuskani maailmaa kohtaan. Hiljalleen pääsin eroon alkoholista, ja aloin täyttämään elämääni lautailulla. Tätä jatkui monta vuotta, siihen saakka kunnes kuvalauta sulkeutui. Taas, tämä sama menetyksen ja pettymyksen tunne. Taas sama kierre. Kuvalauta oli minun ystäväni, perheeni, kotini. Nyt se on riistetty minulta yhtä kylmästi kuin se horo jätti minut. Onneksi nyt on lauta.net, niin ei ole niin kamalaa. Kuitenkin, kuvalaudan muisto seuraa minua hautaan saakka, en ikinä unohda teitä veljeni ja sisareni. Olkaa vahvoja, ja muistakaa: olemme anonyymi!
Anonyymi, 13 kommenttia
4396 - 8.9.2010 (arvosana: -68)

Vittu,tuli yhtäkkiä tyhjä olo.Alan tajuamaan,että eihän tässä ole mitään mahdollisuuksia tyttöystävään...

Kaikki paska sataa niskaan,mistään ei ole mitään hyötyä ja kaikki menee perseeelleen kuten koulu ja ihmissuhteet ja vittu.-vittuvittuvittuvittu...

Kyllä alkaa ymmärtämään suomen itsemurha tilastoja,itse en ihan siihen halua päätyä.Mitä voisin tehdä että edes vähän saisin iloa tähän elämään?Turhaan sitä teiltä kysyn,mutta kysyn kuitenkin.Olisi niin mukavaa kun olisi joku vierellä,kadehdin teitä joilla on.


Onneksi on sentään Ismo Alanko,Kiitän kovasti tuotannostasi.
Nyt tämä konekin alkaa pettämään,olisin kopioinut tähän jonkin hienon säkeen Ismon kappaleesta mutta ei sitten,nyt en ole varma,onnistuuko tämänkään lähetys.
ranteet auki, 13 kommenttia
4395 - 8.9.2010 (arvosana: -36)

Vituttaa ku oon kattellu samaa tupakantumppia bussin oven edessä keskellä lattiaa jo kaksi viikkoa, eikä sitä siivota.
,.bkiytgi8l, 5 kommenttia
4394 - 8.9.2010 (arvosana: -11)

Vituttaa kun meidän luokalla on yks pissisjengi mihin kuuluu neljä sellaista rumaa lissua. Niiden porukassa oli yks tavallinenkin ihan mukava tyyppi, mutta ne lissut alkoi syrjimään sitä. Nyt kun tää yks tavallinen tyyppi on ns. heitetty siitä ryhmästä ulos niin se on ollut tosi paljon yksin, niin oon menny jutteleen sille jonkin verran. Ja nyt nää lissut kattoo mua ihan kieroon sen takia, koska juttelen tälle tavalliselle ja mukavalle tyypille! Mikä vittu niitten pissisten ongelma on???
vitun pissikset, 8 kommenttia
4393 - 8.9.2010 (arvosana: -55)

Vittu, piti poistaa yks mun aiempi vitutus mut en muista sitä salasanaa siihen...
VITTU KISSA SAATANA, 6 kommenttia
4392 - 7.9.2010 (arvosana: -40)

saatanan vittu kun on niin hankalaa uskoa ihmisiin! kaikki enemmän tai vähemmän läheiset ihmiset ympärillä on aina, vittu IHAN AINA ennemmin tai myöhemmin valehdelleet päin naamaa! saatanan mulkut perkele, kuolkaa pois vitun pällit, ääliöt, huorat ja muut molopäät.

miks ihmisen pitää olla niin SAATANAN TYHMÄ että uskoo ihmisiä, miksi, MIKSI?? vittu en usko enää keneenkään. jos joku vielä sanoo että "mä lupaan" tai "voit luottaa muhun" niin vittu revin siltä kurkkutorven kaulasta ja tungen sen pässin perseeseen vittusaatana.

nyt vielä enemmän vituttaa että olen niin helevetin rakastunut ja menin menettämään koko sydämenikin eräälle enkelin kuvatukselle... mä niin rakastuin päättömästi etten tiedä miten olisin. nythän se tuntuu vielä että tunne on molemmin puolinen mutta kun kaikki vielä murentuu ja sydän särkyy perkele kuitenkin.

ollaan nyt kaukana toisistamme, kuukausia, einkä ikinä tekis mitään mikä satuttais häntä mutta kun en uskalla luottaa tähänkään! SAATANAAAA!!! mikä vitun jumala leikittelee mulla? en oo sun pelinappulas saatanan zeuskyrpä.

rakas sanoo mulle ettei tee mitään mutta kun en osaa luottaa!! sitten vaan jälkeenpäin kadun kuitenkin jos sydämeni nyt kokonaan tässä tuhoan. voiko nyt muka luottaa? ennekään en ole voinut. vittu kun ihminen ei ota opiksi virheistään vaan TOISTAA VITTU SAMAA KAAVAA! vittu saatana. aina on käyny niin.

"Olen sairas niin kipeä, sairas päästä jalkoihin,
Päästäkää minut tästä tai viekää edes äänet pois
Olen katsonut sinua silmiin, ja sinä perkele valehtelet
Olen väsynyt antamaan, olen väsynyt kuolemaan, olen väsynyt
Raavi nahkani alta, älä tapa, älä jätä henkiin
Olen väsynyt kiiltämään, olen väsynyt tuntemaan, en jaksa nyt
Älä tapa, älä jätä henkiin, raatele nahkani alta"
siinä teille turmion kätilöiden lyriikoita suoraan mun elämästä, saatanan kapiset räppihuorat. hirtän teidätkin vielä julkisesti koska olette niin homoja. lahtaan teidät vaikka omin käsin kun aiheutatte näppylöitä. ammun aamunkoitteessa napin niskaan saunan takana. vittusaatana.

meni vähän offtopikkiin, mutta täällähän sai avautua, eikö vain?


jos nyt käy niinkun ennenkin niin tapan itteni vannon sen kautta perkeleen kivesten saatana! mutta ei huolta, kävi miten kävi niin hipeti-hopoti-lylleröt silvon jokatapauksessa. muutan sitten vaikka luolaan ja elän vaikka syömällä karhuja raakana saatana. eipähän tarvii enää joutua samaan tilanteeseen!

kiitän kaikkia jotka lukivat loppuun ja haistatan paskat lopuille. nyt voitte painua vittuun. ja räppiteinit voitte syödä päänne kun olette niin ääliöitä.
uskonko vai en?, 31 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa