/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 4484 - 4473

4484 - 24.9.2010 (arvosana: -68)

Se, kun on auton tankki täynnä dieseliä, on kotona koko päivän ja ei ole rahaa tehdä mitään.. Voi vittu. Äskenkin rapsutin kissaa vamaan 5min putkeen, sitten ilmeisesti rapsutin liian kovaa ja sekin puri mua sormeen ja lähti käpälämäkeen. Eikä täällä vitun netissäkään jaksa pyöriä koko vitun päivää. Väillä toivoo, että nettiä ei olisi ikinä keksitty, kaikki olisi paremmin! Mullakin olisi varmaan ammatti, muija ja hyvä työ ja hyvä kunto!!!
...kirjoitti..., 5 kommenttia
4483 - 24.9.2010 (arvosana: 22)

Voi vittu, aina sama juttu! Aina kun löydän jonkun kiinnostan threadin jostakin foorumilta, hetken kun sitä lukee, niin AINA siis voi vittu A.I.N.A, jotkut vitun munapäät alkavat kiistelemään jostakin vitun turhasta paskasta, joka ei liity aiheeseen ollenkaan.
Kiva siinä sitten katsoa kun joku 10 sivua pelkkää replyboxia ja ketään ei enään kiinnosta kommentoida hyvää aihetta, jonka jotkut 2 ääliötä pilaavat nettitaistelullaan. Eikö noita replyboxien määrää voisi vähentää in general???
niin HyvääPuuta, 7 kommenttia
4481 - 23.9.2010 (arvosana: -42)

Vittu(kaunis sana).
Täytyy sanoa että opettajat osaavat olla harvinaisen vittumaisia.
Vituttaa oikein kunnolla, koska ne mulkerot pitävät kolmen tunnin puhuttelun/keskustelun asiasta joka ei heille kuulu paskaakaan.
Siinäkin teki taas niin mieli haistattaa vitut kaikille, mutta eihän sitä pysty kaikki menee vain entistä enemmän vituilleen.
Kunhan pääsen tuolta laitoksesta, hankin elämän, toivottavasti...

Vetäkäämme käteen yhdessä.
eihän tässä mikään vituta, 4 kommenttia
4480 - 23.9.2010 (arvosana: -54)

Vituttaa kun yks hyvä kaveri ei vastaa nykysin enää melkein ollenkaa mun viesteihin, onkohan se kyrpä otassa vai mikä vittu sitä vaivaa???
4479 - 23.9.2010 (arvosana: -140)

FFFFUUUUUUuuuuuu

Kallista laitetta on pidettu kuin kukkaa kämmenellä ettei vaan menisi rikki. Nyt on yksi osa ei toimi, ja takuu meni 2 viikkoa sitten! Pääosin toimii, ei tiedä ostaako uusi vai ei -_-

FFFFUUUUUuuuuuuu
kallis laite, 3 kommenttia
4478 - 23.9.2010 (arvosana: -45)

Taas katsoin kuinka vanhoilla, neljän vuoden takaisilla yläaste-tutuilla menee nykyään. Täytyy kyllä sanoa että vittu ne kaikki ovat vielä aivan samannäköisiä kuin yläasteelta lähdettäessä. Yksikin kaveri oli samat saatanan vaatteet päällä naamakirja-profiilissa kuin 4v sitten koulussa. Ja muutenkin kaikki ovat tuntuneen jämähtäneen sinne yläaste-ikään, juodaan joka vkonloppu yms paskaa. voi vittu taas...
kakkapyllypierupylly., 3 kommenttia
4476 - 22.9.2010 (arvosana: 9)

Ottaa perkeleesti kuuppaan se, että nykyään ei osata minkäänlaisia käytöstapoja. En siis hae mitään vanhanajan järjetöntä kultasta kirjaa, jossa ei saa tehdä mitään ilman etikettiä. Vaan ihan ne saatanan perusasiat! Ei etuilla jonossa, joo sitä helvetin oveekin voi pitää auki (ei tarvi lyödä naaman edestä kiinni) ja sitten lopuks kaikki pankissa 10:00 aamulla olevat mummot voi suksia vittuun.

Tosi-tv:stä ei tarvi puhuakkaan... Se vituttaa kuitekin kaikilla tasoilla! Ja ei tarvi sanoo "No älä kato sitä sitten." Koska kun se helvetin BB alkaa pyöriä niin siitä on joka lehdessä ja uutisessa. Se JYRÄÄ kaiken muun yli. Eli sitä ei jumalauta voi välttää! Ja se jos mikä pistää vituttaan aivan suunnattomasti!
En saatana pysty ymmärtään miks tän valtion mielenvikasimmat ja tyhmimmät ihmiset pitää pistää johonkin saatanan taloon ja antaa viinaa ja kattoo kun ne sekoilee. Ne vois pistää johonkin mutakuoppaan ja kattoo kun ne kuolee sinne. Ennen hullut pistettiin lukkojen taakse, ei telkkariin.

Ja sitten vieläkin vituttaa... vituttaa vanhojen ihmisten asenne nuoriin (vanhat > 40 ja nuoret < 30 tässä tapauksessa) Yli kaiken vihaan lauseita "Et ymmärrä kun oot niin nuori" tai "kyllä se sitten vanhempana aukeaa". Joo PERKELE, ymmärrän, että joskus -60 luvulla aikuistuttiin siinä 30-vuotiaina ja muutettiin (jos muutettiin) pois kotoo. Nykypäivänä se tapahtuu aikasemmin!! Jos prkl tätäkin valtioo erinäisissa tehtävissä pyörittää monet 20-30 vuotiaat, niin tarviiko niille sanoo noita lauseita? Helvetti! Vanhat typerät ihmiset jotka kuvittelevat olevansa viisaampia kuin muut pistävät järjettömästi vihaksi!

Myös verot vituttaa, onhan ne tässä maassa eräät maailman korkeimmista. Teinit raivostuttaa. Samoin fanaattiset uskontohullut, jotka tuputtaa sitä muille.

Enkö vaan voi prkl elää ihan rauhassa, ilman että muu maailma tuputtaa tai vituttaa tarkotuksellisesti kokoajan? En itekkään häiritse jonkun muun elämää. Onko pakko sit kertoo mulle siitä saatanan luciferista tai millon mistäkin allahista. Menisivät helvetiin mun ovelta! Ihan jokainen.

Tässä tää olikin, ihan jees avautuminen. Tuli parempi fiilis.
PERKELE!, 5 kommenttia
4475 - 22.9.2010 (arvosana: -58)

Elämä on perseetä:
-rahat aina loppu
-naisasiat vituillaan
-jatkuva räkätauti
äläh, 6 kommenttia
4474 - 22.9.2010 (arvosana: -89)

ketuttaa kun oon niin toivottoman ihastunut, enkä saa mitään tehtyä.
4473 - 21.9.2010 (arvosana: -56)

Vituttaa meidän luokka amiksessa!!

Eräs muija on aina naama norsun vitulla. Sen ilme on melkeimpä vihainen. En oo koskaan nähny sen hymyilevän.

Yks toinen on niin vitun täydellinen semmonen wannabe, se näyttää ihan pornoleffan näyttelijältä.

Sitten on näitä perus lissuja muutama. Yks ei edes osaa käyttää housuja, kun täytyy käyttää yhdistelmää legginssit + t-paita. WTF??? Sehän on ihan naurettavan näköistä kulkea pelkät legginssit jalassa. Laittais edes vaikka sen vitun minihameen siihen päälle, niin ois edes vähän normaalimpi.

Miks vitussa ihmisten pitää olla tollasia pellejä
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa