/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 4652 - 4642

4652 - 25.10.2010 (arvosana: -57)

Hän ei välitä minusta. Hänellä on hirveästi ystäviä, hän on playeri ja hän saa kenet tahtoo, miehen tai naisen. Enkä probably tule ikinä näkemään häntä toista kertaa. Tällalailla juuri käy naisille, jotka ei anna ensi tapaamisella.
hyvä tyttö, 6 kommenttia
4651 - 25.10.2010 (arvosana: -7)

Vituttaa; Sain potkut töistä. Toisaalta olen taas iki-onnellinen, että saan normaalin päivärytmin takaisin, ei enään ikinä klo 00-07 töitä... Toisaalta vituttaa kun ei saa enään rahaa mistään paitsi menemällä työkkäriin, josta tädit laittavat sut johonkin vitun työvalmennus-kurssille. Työpaikat kun ovat niin kiven alla tänä päivänä.
Onnellinen(kö/ko?), 0 kommenttia
4650 - 25.10.2010 (arvosana: -37)

Koulu alkoi taas, vitutus on suuri. Välkät joudun köökiä sisätiloissa kun päätin kauan sitten etten alkaisi polttamaan. Lisäksi meijän luokan tytöt ketuttaa, kun kaikki keskustelu naispuoleisten henkilöiden kanssa katoaa kun nousen kotiin päin menevään bussii.

bussit perseestä, 4 kommenttia
4649 - 25.10.2010 (arvosana: -49)

Tajusin vasta just, millanen paskiainen oon. Oon kusipää, hukkasin vaa tilaisuuden. Haluun mennä viinakaapille vetää kunnon perseet viiltää ranteet auki, niin et päivät päättyy, oliskin se vaa niin yksinkertaist =(((
4648 - 24.10.2010 (arvosana: -79)

Voi vittun vittu ja saatana! Mikään ammattikoulujen tarjoama linja ei kiinnosta eikä huvittas oikeesti loppuelämää jtn paska duunii tehä. Lukiossa ei nyt tahdo motivaatio riittä ja nyt 2.jaksoki tuntuu menevän päin persettä. Nyt on viel paljon hommiiki tekemättä mitkä on myöhässä ja tuskin ne koskaan valmistuukaan. JOO TIEDETÄÄN! Oon laiska paska ja sillee. Myönnetään! Mut dervivaatat, retoriikka ja muu paska ei vaan satu kiinnostamaan. Mä en niitä tuu oikeesti koskaan tarvitsemaan, joten miks en saa päättää itse mitä aineita opiskelen. Kyl mä nyt saatana osaan suomeksi keskustella vaikken kaikkia retoriikan ynm bullshit keinoja osaakkaan! Onneks ees pari ainetta menee ihan ookoosti. Kaiken lisäksi ongelmat vanhempien kans stressaa IHAN SIIS VITUSTI eikä auta asiaa yhtään. : (

Voimia teille muillekkin paskoille lukiolaisille. Ette oo yksin!
qwerty, 8 kommenttia
4647 - 24.10.2010 (arvosana: -52)

eniten vituttaa rakastuminen. ihan hullujen hommaa, perseestä koko touhu. itelle ei ainakaan oo seurannu muutaku pelkkää paskaa paketissa.

en suosittele
enitenvituttaakaikki, 5 kommenttia
4646 - 24.10.2010 (arvosana: -16)

Vituttaa kun kaikki ihmiset on niin saatananmoisia kusipäitä.
SAATANA, 5 kommenttia
4645 - 24.10.2010 (arvosana: -61)

vittu mua vituttaa kun en voi ostaa kuulapyssyä kun ei oo rahaa vanhemmatkin nalkuttaa että et sinä semmosta tartte voi vitun vitun vittuu.... mistä saisin vittu revittyä ne 50 euroa saatanaa kertooka mulle mistä saa ne vitun massit.....:)
4643 - 24.10.2010 (arvosana: -57)

Mua vituttaa nää akat, jotka juoruaa nii saatanasti. Vittu eilen kännissä kirjotin listan käteen nimistä jotka mua vitutti nii suunnattomasti!!! Kun yhelle sanoo jotain nii koko tienoo tietää siitä ja sit ne vihjailee ja supattelee perkele voisivat kasvaa ikänsä mukana myös henkisesti.

Sit ne naiset, jotka kiertää kaikki baarin miehet pussailemassa vituttaa kanssa, etenki ku h-hetken kohalla ne hävii ja sit meneekin toisen miehen kanssa kotiin nussimaan!!
Pissis-88, 1 kommentti
4642 - 24.10.2010 (arvosana: -86)

vituttaa kun kasvan joskus aikuiseksi ja joudun tekemään työtä tälle paskalle yhteiskunnalle

ja nyt kun en ole aikuinen joudun opiskelemaan 11 vuotta jossain vituin kouluissa että ne matti vanhaset siellä pierukakoillaan istuessaan voisi verottaa multa rahaa et kreikkalaiset sais selvitettyy omat ongelmansa

ja jos aion karata jonneki pyöräl lähtee jonneki kuusee ni ihmisen paras ystävä eli poliisi tulee hakemaan minut tisseistä raahaa pois metsästä koska vittu JOKAISELLA persekärpäsellä tässä ihanassa maassa pitää olla juoksevaa vettä ja vaikka mitä paskaa
ja sitten ne veisi minut psykalle ja ne heittäisi minut hullujen huoneelle koska minulla on oma mieli enkä tykkää nykyaikaisista lastenohjelmista

kaiken lisäksi nyt kun en ole vielä, VIELÄ lähtenyt pyllyyn kotoani joudun matkustaa ihanien lutupupusten vanhempieni kanssa ympäri maata jossain sukujuhlissa ja sitten ne dokaa siellä ja kolmelta yöllä lähdetään kotiin puliukkofilosofien kanssa junalla ja korson pedareiden läpi kävellään himaan

vituttaa bussitki
persekärpänen, 5 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa