/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 4731 - 4721

4731 - 5.11.2010 (arvosana: -42)

Kettu mikähän tän yhden biisin nimikin on? Yöllä kun ajan työkseni autoa ja radiota tulee kuunneltua, pääasiassa Voicea ja NRJ:tä.
Se YKSI ketun biisi joka on niin niin helvatan hyvä...ongelmana vaan etten tiedä biisin nimeä eikä sanoituksista saa mitään selvää paitsi yhden kohdan; "... to put smile on that face..." Jonkun neekerin laulama ja sivulla soi erittäin hyvä kitarariffi tjs.

fsnjkgnrsjgd mikä sen biisin nimi on???
NettiFilosofi., 7 kommenttia
4729 - 5.11.2010 (arvosana: -54)

Vituttaa ku iskä on joka perjantai kännissä. Aina ku tuun kotia. Saatanan juoppo. Jos oisin äiti nii eroisin tosta pellestä. Kuulin joskus yli vuosi sitte ku äiti sano iskälle jotai että se ottaa avioeron jos tuo juopottelu jatkuu vielä. Sitä on siis jatkunu ton jälkeen yli vuoden. Miksei ne jo eroa. Haluun eroon tosta ukosta, se on niin rasittava kännissä. Ja selvinpäin.
juoponlapsi, 5 kommenttia
4728 - 5.11.2010 (arvosana: -73)

-uusi messenger on paska
-ulkona on aivan saatanan kylmä, tulisi nyt ees sitä valkosta paskaa taivaalta niin vois sentään pukeutua kunnon talvivaatteisiin
-koira ulisee kun kerrostalon jollakin nartulla on juoksut
-oon kokoajan riidoissa äidin kanssa koska se on laiska paska

NYT JUMALAUTA!
4727 - 5.11.2010 (arvosana: -35)

MITÄHELVETTIÄ?!?!?!
avasin tosiaan äsken sähköpostin ja siellä oli sähköpostia blue 1:lta, otsikko "Voita liput Lontooseen".................

Ja TIETENKIN siinä lukee että "osallistu kilpailuun FACEBOOKISSA!" MITÄVITTUUA!?!?!? tietenkin se on varmaan päiväselvää että JOKAIKISELLÄ IHMISELLÄ on FACEBOOK <3<haistakaa PASKA BLUE1
4726 - 5.11.2010 (arvosana: -12)

Elämä on vaikeaa kun on 17 vuotias, esim. sellaiset asiat vituttavat kuten:
- Aina hirvee panetus
- Aina vituttaa
- Akne
- Bussimatkat
- Rahapula
- Naisongelmat
- Aika ei tunnu riittävän
- Urheiluvammat
- Kahviriippuvuus
- Tututkin ihmiset ärsyttävät aivan saatanasti
- Nykymusiikkin huono laatu
O-goshi, 7 kommenttia
4725 - 4.11.2010 (arvosana: -66)

Mikä saatanan autotune? Miksi kaikki höpisevät että kaikki on tehty nykyään jollain kersantin autotunella??

Autotune sitä, autotune tätä, jäkä jäkä jäkä!
4724 - 4.11.2010 (arvosana: -73)

Saatana kun ärsyttää, miksi pitäisi aina olla jokin alfauros miehenä? Mitä jos ei vittu kiinnosta jotkin alfat joille se ulkonäkö on tärkein! Miksi ihmiset ei voi tajuta erilaista miesmakua ja miksi niitä alfoja on joka helvetin kolossa ja nörttejä ei missään saatana.
dfsghsgshdagsd, 9 kommenttia
4723 - 4.11.2010 (arvosana: -83)

Jahas, nyt aloittaakseni eri tavalla kuin kaikki muut aloitankin huutamalla
VOEHAN NY VATTU SENTÄÄN!

Kaikki pienet merkityksettömältä tuntuvat vitutukset ovat viime päivinä kerääntyneet semmoseksi isoksi haisevaksi kasaksi paskaa.

Vituttaa koulu, ei siellä mitään opi ja hirveät paineet ettei keskiarvo laske.

Vituttaa myös ihmissuhteet, kaikki sosiaalinen elämäni on kuollut ja mädäntynyt jo aikoja sitten, lähinnä tyttöystävän olemattomuus vituttaa, mutta se johtuu siitä kun olen niin käsittämättömän ruma(finnejä).

Vituttaa tietokoneet ja ohjelmointi, koska mikään ei tunnu pysyvän päässä.

Vituttaa kitaransoitto, ei keksi mitään uutta soitettavaa ja soolot ei mun sormille näemmä taivu.

Vituttaa, kun tilasin Rubikin Kuutioita muutaman kappaleen, luulishan niiden nyt vittu kolmessa kuukaudessa tulevan.

Vituttaa kun on joku kuolemantauti, ja koulussa on pakko käydä, joten aina kun tulen kotiin niin vittun 37,3 celssiusta lämpöä ja yskää koko ajan. Vasemmalla korvalla en ole kuullut n. viikkoon mitään, koska ontelot on niin vitun täynnä kaikkea aivolimaa.

Vituttaa, kun lainasin H.P Lovecraftin kirjan, ja kuvittelin sen olevan joku helvetin hyväkin kirja. Vittu 20 sivua juodaan teetä ja koetaan kulinaristisia makuelämyksiä, ja sitten hyppää mörkö nurkan takaa ja sanoo pöö.

Vituttaa, kun joudun viikonloppuna mummini luo. Tämä ei perusteluja vaadi.

Niin, ja sitten vielä vituttaa noi vitun punaset viivat tossa tekstin alla.

Moni, moni muu asia vituttaa mutta eipä nyt tullut päähän.

Kiitos ja kumarrus sille kuka tämän luki loppuun.
BRÜNO!, 2 kommenttia
4722 - 4.11.2010 (arvosana: -41)

Siis voi jumalati kun ketuttaa mun ex-poikaystävä!!

No. Hetken ajanhan minä siitä jätkästä välitin, mut sit aloin vaan näkee kaikkia ongelmia siinä. Ette voi uskoo et miten ruma se on, miten vastenmielinen se on kun me suudellaan ja se ähkii samaan aikaan mun nimeä, miten se kourii mun tissejä ja __virnuilee__ samaan aikaan ihan helvetin typerän näköisesti.. Tiiättekö, mulla on vaikka miten paljon sanottavaa siitä, mutten jaksa nyt kaikkea paskaa vuodattaa. Kerittiinhän me yhdessä olla ainakin kolme-neljä kuukautta, joista minä siitä välitin ehkä kaks. Loput ajat yritin vältellä sitä, yritin olla kaukana siitä vitun ällöttävyydestä.

No sitte vihdoin ja viimein se vitun idiootti tajus, että mä haluan erota. No mä luulin et se on meille molemmille ihan okei, mut sitten alko se ANGSTAUS. Vittu, jätkä on 19, ja angstaa __vieläkin__ meidän erosta, vaikka siitä on jo yli puoli vuotta???? Siis mitä helvettiä, saisinko kysyä? Siis toisaalta mä ymmärrän sitä, se on seurustellu kahen muijan kanssa aikasemminkin ja ne tytöt on jättäny sen, mutta kaikista lapsellista on se että tää angstailee jossain Facebookissa ja Irc-Galleriassa tilapäivityksissään, gallupeissaan ym. En voi kyllä muuta kommentoida siihen kuin että VOI VITTUJEN KEVÄT.

Lisäksi suurin osa mun hyvistä ystävistäni on tän idiootin takia kääntänyt selkänsä. Muun muassa paras kaverini, vai pitäiskö sanoa EX -kaverini, haistatti mulle epäsuorasti paskat (hänkin lapsellisesti Facebookin tilapäivityksessään ilmoitti, että "voi vittu kun toiset on kusipäitä, nyt kyl katkee välit. mulle henkilö x on paljo tärkeempi ku eräät!!") ja sen jälkeen ei olla puhuttu. Eikä kyllä tulla puhumaankaan, jos minusta on kiinni.

Vittu kun tekis mieli ampua vaan tää eksä. Koskaan ei ole ollut yhtä vastenmielistä ihmistä minun elämässäni eikä tule koskaan olemaankaan.
Hermotpalaa., 7 kommenttia
4721 - 4.11.2010 (arvosana: -79)

Vituttaa rasistit. Viime aikoina tää rasismi ja suvaitsemattomuus on ollut niin muotia, ettei minnekään pääse ilman että pitää kuunnella sitä typerää rasistista paskan jauhantaa. Siis vittu herätkää jo! Ihmisiä ne on ihonväristä ja suuntautumisestaan huolimatta, halusitte tai ette! Tasan samanlaisia kuin sinä ja minä. Uskokaa vaan, jos tahdotte, että terroristeja on kaikki muslimit, ja homot sairaita ja somalit vaan veronmaksajien taakkana, mutta ottakaa nyt ensin jumalauta selvää mitä paskaa suustanne suollatte, ennen kuin sanotte yhtään mitään. On kyllä saatanan mustavalkoinen maailmankuva teilläkin, vitun takapajuiset natsisiat. Toivon että saatte kokea sen mitä pistätte muut ihmiset tuntemaan noilla vitun typerillä solvauksilla, saatana. Ei vituttaisi sitten enää minuakaan.
Suomalainen, 11 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa