/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 5088 - 5078

5088 - 20.1.2011 (arvosana: -53)

vituttaa niin ämmät, jotka koittaa väkisin iskeä varattuja miehiä. Vaikka mies sanoo että on varattu niin silti jatketaan sitä toosan tyrkyttämistä oikein kaksin kerroin. Ettekö te kanssasisaret tajua kuinka naurettaviksi lumpuiksi te itsenne teette. Onneksi voin sentään luottaa poikaystävääni, ettei hän ikipäivänä koskisi teihin likaisiin tiskirätteihin!! ÄMMÄT SKARPATKAA! eikä se jos mies on ystävällinen ja mukava tarkoita että olisi kiinnostunut!! toiset nyt vaan sattuu olemaan mukavia ja hyvännäköisiä.. mutta varattuja!! varokoon jos joskus käy niin että olen samaan aikaan mieheni kanssa baarissa kun joku tällainen lortto tulee rasiaa tyrkyttämään niin kyllä saa kuulla kunniansa!!!

ja samaten vituttaa miehen exät yms ämmät joihin se on näpeillää koskenu.. Enkä tiiä miks, jokasella on menneisyys eikä itelläkään mikään maailman puhtoisin. Silti kiertelen facebookissa entisten sivuilla ja manaan heidät syvimpään manalaan.
nainen, 6 kommenttia
5087 - 20.1.2011 (arvosana: 4)

Nyt vituttaa. Elämäs ei oo koskaa vituttanu näin paljon vuosi sitten keski arvoni oli 8.9 nyt 7.3 MITÄ VITTUA poissaolotunteja 200h. Suomen paska keli vituttaa iha vitusti nyt vittu oikeest tammikuu ja plussaa. Paska omatunto uskallan puhua netissä yhden kivan tytön kans mut sit oikees elämässä ku se puhuu mulle nii vittu jäädyn ja alan mumisee jotai iha paskaa enkä tiedä uskaltaisinko kysyä jos se alkais ku pelkään niin vitusti pakkeja.

VITUTUS VITUN KORKEEL!!
Staanan jonne, 2 kommenttia
5086 - 20.1.2011 (arvosana: -79)

toinen kunnon ihastuminen elämässäni, ensimmäinen vakava ihastuminen yli kahteen vuoteen ja tyyppi on niin perusmies ettei rajaa.
ihana perusmies mutta tekisit sinäki ny perkele jotaki, vastaisit ees ku kysytään. :||||||
ujona ihmisenä vituttaa syvästi kun saa aikaan jopa tekstailla ja sillon tällön tulla puhumaan ja vielä sanoa että on ujo, ja yksi on että höh ja jatkaa samaa rataa. SE TARKOTTAA ETTÄ TEE SINÄ ALOTE, MINÄ OON NAINEN JA KUULUN KEITTIÖÖN!
ja jos ei kiinnosta niin jumalauta sano se, ettei tarvi aikaa tuhlata.

HUOH olisimpa lesbo
toostraight, 6 kommenttia
5085 - 20.1.2011 (arvosana: -30)

Vois sanoa että harmitus on ajan myötä vaihtunut vitutukseksi syystä että yläasteelta asti olen tuntenyt tytön joka on ihastunut muhun mutta seurustelee. lähe ny sörkkii parisuhdetta ni yks saatanan bordello crosso siitä tulis. enkä sitte uskaltanu aikoinaan edes puhua sille tytölle koska sain vasta jälkeenpäin tietää että hän tykkäs musta. AAargh!!
idiootti, 1 kommentti
5084 - 20.1.2011 (arvosana: -102)

Vituttaa tekopyhät ihmiset jotka väittävät tekevänsä tai olevansa jotain mutteivat tee niin...
Tek0pyhät, 2 kommenttia
5083 - 20.1.2011 (arvosana: -82)

ARGH! ei helvetti kun voi olla idiootti kaveri! Oltiin menossa kauppaan autolla (minä ajoin ja kaveri pelkääjän paikal) ja kaverilla 1,5L Fanta pullo jota pyöritteli ja hyöritteli sitten käsissään koko matkan. Sitten kaupan pihassa päätti että otanpa huikan vielä ennen kauppaan menoa ja avas tän pullon ni vittu eikö koko limsa pullo sitten tyhjentynyt autoon sisälle ja molempien päälle paineen ansiosta.. Ja yleensähän tulee se refleksi että jos alkaa kuohumaan niin korkki äkkiä kiinni niin tää kaveri vaan huutaa ihan täysillä vieressä eikä tee mitään... Nytten sitten onki auto ihan oranssissa tahmapaskassa. Vitun kiva.
Auto pesuun ja lasku kaerin osoitteeseen kitoooooos ->
voi k*rpä, 6 kommenttia
5082 - 20.1.2011 (arvosana: -38)

Vituttaa olla niin saamaton. Kun jää koulusta ja töistä kotio nukkumaan/ottamaan kuppia, niin tietty sitä ajattelee että "vain tämän kerran - huomenna kouluun". NIIN NIIN, tässähän se taas nähtiin.
Työtön kouluton, 2 kommenttia
5081 - 20.1.2011 (arvosana: -99)

Siis ei jumaliste tätä nykypäivää! Kaikki pitää olla ylisojelevaa ja turvallista ja sensuroitua.Esim Opettja haukkui 6 luokkalisia aivottomiksi apinoiksi ja järkyttyneiden lasten vanhemmat tulivat ja hakivat lapsensa pois koulusta kesken päivän ja vaativat henkisiä korvauksia opettajalta ja potkuja kyseiselle opettajalle! SIIS MITÄ HELVETTIÄ?????? Ennen vanhaan opettajat uhkailivat ja huusivat ja haukkuivat oppilaita ja sille vaan naurettiin ja nykyään meidän pikku jonne sai kovia traumoja kun opettaja huusi sille ja meidän pikku jonne oli harkinnut itsemurhaa sen takia..... Nyt jumaliste näille vanhemmile pikkasen järkeä sinne päähän ja samoin niile vitun oppilaille! KIITOS!
nykypäivä?, 7 kommenttia
5080 - 20.1.2011 (arvosana: -7)

Suoraan sanoen sana vituttaa ei riitä kuvailemaan mun fiilist tällä hetkellä! STNA! Siis miksi naisilla on noi saatanan kuukautis vitutuksensa, ihan sama mitä teet niin huutoa tulee joka perekeleen asiasta! Kaiken lisäks tämä tietty henkilö osaa olla niin mustasukkanen, vaikka väittää ettei ole -.- muuten vain hän ''kieltää'' minulta kaikki sosiaaliset kontaktit, jotka kohdistuvat tähän niin rakastettavaan rotuun toisin sanoen naisiin.

Lisäks ketuttaa: Haksi, Suomen politiikka, rattijuopot, Halonen, ihmiset haksista, pudelasta ja tikkurilasta, väsymys, Etelä-Suomi, kokeet ja niihin valmistautuminen, turhat kurssit, matikan opettaja, paska musiikki(voisitteko vain kuunnella sitä paskaa omilla korvillanne, ei sitä tarvitse kaikille kuunteluttaa!!), VR, bussit, seuraava päivä, Justin Bieber, jonnet, NE neekerit, ei ne mukavat, loska, riippuvuudet, butaani, I-Luuri, FagPad, Facebook hymiöt ja se että miks Kingston Wall ei tehny/tee lisää biisejä...
Lè Fuck, 4 kommenttia
5078 - 19.1.2011 (arvosana: -42)

Ääh, varsin inhottavaa on kun ei ajatukset juokse, yrittääkö vaiko eikö yrittää.. Joululoman vietin naispuolisen kaverin luona ulkomailla ja pakko myöntää, että olen yltäpäältä rakastunut kyseiseen, 8 vuotta vanhempaan henkilöön (20-28). Uskon ja toivon tunteen olevan kutakuinkin molemmanpuolinen, jokseenkin molemmat kokevat sen hölmöhköksi/vaikeaksi. Ongelmana tässä on se, että seuraavista tapaamisista ei ole mitään tietoa eikä varmuutta, eikä muutenkaan yhteinen jatko ole kovinkaan todennäköistä. Suomi - Saksa väli ei köyhälle opiskalijalle ole helppo este ylitettäväksi ja ikäero tuo mukanaan pienen riskin, mikäli homma ei toimisi, en tahdo naisen aikaa "haaskata" sopivaa miestä löytäessä.

Joulua ennen minulla oli kiikarissa eräs itseni ikäinen tyttö koululta, tosin aloin harkita häntä vasta kun huomasin, että hän mahdollisesti olisi kiinnostunut. Nyt ei sitten mitään mahdollisuutta että pystyisin tätä tyttöä ajattelemaan hetkeäkään ilman, että tämä saksalainen ja meidän yhteinen loma valtaisi mieleni ja pistäisi sydämeni itkemään, varsinaiseen itkuun asti en ole enää pariin viikkoon päätynyt, mutta kipeää tekee nuo ah niin ihanat muistot, ja niistä hetkistä erossa oleminen.

Pääsääntöisesti olen tähän ulkomaalaiseen ollut yhteyksissä IRC:ssä, mutta muutamaan päivään ei ole tätä siellä näkynyt. Itseäni tämä on hieman helpottanut, enkä ole muuta kautta ottanut yhteyttä, uskoen, että hän vain tarvitsee hieman omaa tilaa. Ennen juttelimme joka päivä IRC:ssä. Kuitenkin uskon, että ystävyytemme jatkuu. Inhottavaa vain kun ei oikein tämä koulun tyttö enään niin paljoa kiinnosta, mutta toinen kannustaa yrittämään, ja itsekin tarvitsen jonkun jonka lähellä olla. Jos vain mahdollista, olisin jäänyt Saksaan.

-Masentaa ja ahdistaa, tahtoisin vain nukkua ja unelmoida. Kunpa tietäisi mitä tehdä.(?)
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3233)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa