/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 5193 - 5182

5193 - 3.2.2011 (arvosana: -91)

Vituttaa nuo ihme valittajat, jotka eivät ymmärrä mitään videoiden päälle. Esimerkiksi olin tehnyt videon youtubeen ja se oli ollut noin 1kk siellä. NO nyt pari päivää sitten joku kyläni penskoista alkoi kirjoittelemaan siihen kaikkea esim. lopeta tälläin homoilu ym. Onko se hänen asia, että minä teen mitä haluan. Ei katsoisi jos ei kiinnosta ja tämä video on saanut ihan hyvää palautetta.

No hyvä puoli on siinä, että taidan tuntea tämän/nämä trolli pennut. Pitääpä huomenna kysellä näiltä vähän asioita. MUR MUR
5192 - 3.2.2011 (arvosana: -58)

Vituttaa kun mies ei osaa kommunikoida vapaaehtoisesti ja arvostan itseäni niin vähän etten osaa vaatia enempää.
5189 - 3.2.2011 (arvosana: -43)

Tänään minua vituttaa, että eräitä yksityiskohtia lukuunottamatta useiden maanlaajuisia palveluita tarjoavien alan suuryritysten lanseeraama mobiili-internet -teknologia todistaa oikeaksi vastuuntuntoisten yhteistyökumppaneiden aatteellisia intressejä. JUMALAUTA!!!!!!!!!
voi helvetti, 0 kommenttia
5188 - 2.2.2011 (arvosana: -106)

Ei vitun vittu, en jaksa käydä vanhaa kouluani enää yhtään en päivääkään !!! opettajat eivät osaa opettaa ja minulle muutenkin puhutaan vainkun minulta tarvitaan jotain "heitä rööki" "voitko lainaa rahaa", vittu hankkikaa omat röökinne saatanat kapisevat perseenNuolijat!!! saatana ens kerrallaku saan ajo-kortteja pantiks nappasen ne vittu kahteen osaan ja syötän ne sulle.
Sitten vielä huipennukseksi exäni meni sanomaan minulle että kaverini puhuu minusta paskaa, joten exäni ei sitten uskonutkaan minuun sanon hänelle jotain hän luulee että pleijaan hänellä, no sitten sain siltä nimen ja menin toissa päivänä pistämään kaiffalta hampaat vatsalaukun pohjalle ni vittu olikin muija halunnut vaan päästä musta eroon, a.k.a minulla pleijattiin ! =) saatana, onneksi edes sain sen heebon kanssa sovittua vaikka ilman kolmea etu hammasta hymyileekin ! :D:D
Helvettenjumaletten, 6 kommenttia
5187 - 2.2.2011 (arvosana: -98)

Vituttaa helvetisti ihmiset jotka eivät osaa minkäänäkösiä liikennesääntöjä kevyenliikenteen väylillä. Varsinkin vanhukset! eikö siellä perkeleen kansakoulussa opetettu että kävellään sillä vitun oikealla puolella!!?? aina täytyy helvetti pyörällä ajaessa väistää väärällä puolella vastaan käveleviä mulkeroita.

Ja kaiken kukkuraksi nuo väärällä puolella kävelevät paskiaiset vain mulkkaavat murhaavasti! MITÄ HELVETTIÄ?? Yleensä tulee ajettua mahdollisimman läheltä näitä ohitettavia. Että eivät perkele enää sillä väärällä puolella kävelisi. Ja joskus uskomattomassa vitutuksessa tullu jo huudeltua muutamaa sivistävää neuvoa. Saatanan saatana!
Hullu-Jussi, 10 kommenttia
5186 - 2.2.2011 (arvosana: -67)

Saatanan saatanan helvetin perkele! Vittu joka saatanan päivä on jotain helvetin menoja joka vitun paikkaan. Stressaa jo yksi vitun asia ja siihen päälle vielä kasautuu kaikkea paskaa kun saatanan runkkupaskat ei VITTU OSAA! Aina pitää vittu itse tehdä kun joku saatanan mulkero ei ite osaa tehdä asioita oikein. Ja vittu joka helvetin välissä kysellään kaikkea, sanotaan kaikkea, vittu ei ymmärretä jos toinen ei halua vittu vastata joka helvetin välissä! Haluan keskittyä saatana omiin hommiin enkä auttaa joka helvetin persettä! Kuskooot muuntajan, urpot.
5185 - 2.2.2011 (arvosana: -107)

Vituttaa kun kolmen päivän työ meni hukkaan labrassa paskojen pihtien takia! Ois tehnyt mieli vääntää koko paska vinoks!
JUMALAUTA!!!
sekundaari kamaa, 1 kommentti
5184 - 2.2.2011 (arvosana: -80)

Vituttaa niin saatanasti kun AINA kadulla kävellessä JOKA IKINEN vastaantuleva tallaaja tuijottaa, en ymmärrä mikä vittu siinä on että on pakko katsoa suoraan silmiin, tulee vaan vitun ahdistunut olo kun ei saa rauhassa kävellä.
kävelijäkorsto, 6 kommenttia
5183 - 2.2.2011 (arvosana: -62)

Vituttaa kun se saatanan Antti Tuisku paskanaama ei voinu heittää henkeänsä siellä Egyptissä vaan nyt se hymyilee sitä hinttarin hymyänsä taas lehdessä.
"#¤%&/(), 5 kommenttia
5182 - 2.2.2011 (arvosana: -94)

Vihaan elämääni, kouluani ja itseäni. Elästäni on kadonnut valo aikoja sitten, eikä millään ole enää mitään väliä. Haluan lopettaa koulunkäynnin ja lähteä pois täältä perkeleen kusipää suomesta.

Kaikki päivä ovat samanlaisia, tuun kouluun, syön, lähden pois. Paskaa, paskaa paskaa!
HAISTAKAA KAIKKI V, 5 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3233)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa