/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 5250 - 5241

5250 - 10.2.2011 (arvosana: -89)

V*TUTTAA, syitä tähän kolossaaliseen vitutukseen on useita.

-Työnantajani ja yrityksen ei niin reilut/lailliset toimintatavat. En kuitenkaan halua nostaa asiaa esiin, koska työpaikan saaminen tästä kaupungista voisi sen jälkeen olla hyvin vaikeaa.

-Asunnossamme on hiiriä, pelottomia ja seurallisia sellaisia.

-Olen löytänyt unelmalaukkuni, joskaan minulla ei ole siihen varaa.(Vielä)

-Olen lihonnut 6kg.

-Minulla on vääränvärinen auto.

-Kollegani on ihastunut minuun ja tuonut asian esiin, tämä hankaloittaa työskentelyä. Olen kihloissa ja onnellinen nykyisessä suhteessani.

Eniten ehkä kuitenkin vituttaa se että tajuaa itse olevansa pinnallinen narttu joka valittaa pienimmistäkin asioista. Välillä ahdistun omasta itsekkyydestäni ja häpeän sitä, että teen asioita ihan vain kiillottaakseni omaakuvaani muiden silmissä.

Eniten siis elämässäni vituttaa oma itsekkyyteni ja paskamainen prisessa-asenteeni.
Keisarinna, 2 kommenttia
5249 - 10.2.2011 (arvosana: -26)

mua vituttaa se, ettei nainen saa rauhaa omassa keittiössään(niin, eikö naiset sinne kuulukki? kyllä)..eipäs, anyways, sielhä on joku vitun warzone D: Kodinkoneet hyökkäilee joka suunnast. Paahdin syöksee tulta ja tiskikone yrittää zunamia.. Mitä vielä?
pahiskissa, 5 kommenttia
5248 - 10.2.2011 (arvosana: -49)

Jahas. 2 hyvää ystävää (toinen heistä paras) sitten ovat kyllästyneet ainaiseen niskaan satavaan paskaan. Toisella on fyysisiä ongelmia, toisella rahallisia ja henkisiä.

Mitä sanoa ihmiselle, joka haluaa tappaa ittensä? Ja kun tiedät vielä, että tekisit itse samassa tilanteessa samoin? Mitä siihen voi enää sanoa, kun kaikki "kyllä se siitä"-tyylin lauseet ois vain tilanteen vähättelyä?

Heidän tilanteet ovat oikeasti perseestä. Ei mitään "yhyy mun se muija ei ala mua" tai "yhyy ei oo rahaa tupakkaan", vaan ihan oikeita ongelmia. Kipua, särkyä, nälkää, kylmää.

Auttaisin jos voisin, mutta eipä tuota lääkärintutkintoa tai rahaa löydy omastakaan taskusta. Ja välimatkaakin on vähän enemmän ku seuraavaan kaupunkiin. On vain niin vitun voimaton ja kykenemätön olo.
5247 - 10.2.2011 (arvosana: -71)

Vituttaa kun kaverit ovat vielä niin helvetin lapsellisia..
Vituttaa, 8 kommenttia
5246 - 10.2.2011 (arvosana: -87)

Final fantasy 13 alkaa jurppia. Viikon adamantoise farmin jälkeen kasassa nolla ( 0 ) vitun traperszofghufdhedronia. Kullimeininki.
Adamamseli, 3 kommenttia
5245 - 10.2.2011 (arvosana: -127)

no voi vittu ku koulu persellään ja mun "kaverit" puhuu must paskaa selän takan ja näyttelen et en tajuu ku pelkään et jään yksin.

Ja vittu ku mun isälllä on uus nainen jonka kaa se petti mun äitii ja ne menee naimisiin ja joudun muuttaa sen ja 5 koiran ja isän kaa toiselle puolen Suomee. Ja mä PELKÄÄN koiria ja vittu vihaan sitä yliuskonnollista äitipuolta muutenki joka tyrkyttää Jeesuksen opetuksia mulleki. Nii mun isä haluu et must tulee insinööri ja olisin matikkanörtti ja olisin poika.Kuulema petän kaikkien odotukset jos en oo täydellinen.

Ja mun äiti ei oo ikinä paikalla vaa aina jossai baarissa pitämäs helvetin hauskaa elämää ja juhlimas. Nykyään vaa lukittaudun vessaan ja pidän pitkii suihkui, koska en haluu nähä ketää tai siivota siivousfriikki-äitini komennosta. Sit se ei ikin kuuntele mua missään asiassa ja pitää itteään kuitenki nii rakastavana.

En paljo nää mun vanhempii mut ne niinku korvaa rakkautensa jonai vitu tuhansien eurojen lahjoina, kaikki muu mul on paitsi perhe ja ystävät ja itsetunto. vituttaa ja nyt tästki tuli nii romaani et menisin itkee jos voisin
pitäisi rajoittaa, 3 kommenttia
5244 - 10.2.2011 (arvosana: -90)

vituttaa ihmisen laiskuus ja saamattomuus saatana
5243 - 10.2.2011 (arvosana: -94)

Tää tulevaisuus on niin perseestä.
5242 - 10.2.2011 (arvosana: -61)

Vituttaa oma saamattomuus.
MikkoPoika, 2 kommenttia
5241 - 10.2.2011 (arvosana: -27)

vituttaa aivan saatanasti. oon 17v ja neitsyt ja mun mulkkukin on viel täynnä jotai helvetin näppyjä/nystyröitä joten en uskalla oikeen muijia ees yrittää naida. näpyt ollu kyrvässä nii kauan ku muistan, semmosii valkosii palloja. lekurille en uskalla näyttää, mitäköhä vittua niillekki tekis. ja vitun lukioki menee päi helvettiä vittu
neitsyt pelle, 17 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa