/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 5302 - 5293

5302 - 16.2.2011 (arvosana: -49)

Vituttaa kun joka paikassa kaikkia käsketään tappamaan ittensä.

Älkää pelätkö, tämä vitutus tulee ainakin pysymään teitä vituttamassa kauemmin kuin te muita.

Niitä "Tapa ittes." juttuja ei voi edes ottaa tosissaan kun niitä on niin helvetin paljon.
Hahahaa, 14 kommenttia
5301 - 16.2.2011 (arvosana: -38)

Vituttaa ku aina valitetaan että somaalit vittuun. Enemmän minua vituttaa ne työttömät jotka eivät edes viitsi hankkimaan työtä ja sitten ku ne sossurahat juovat ne saman tien ja sitten valittavat näistä somaali sossu pummeista jotka yleinsä sentään koittavat hankkia töitä. Tulevat itse maksamaan Suomen valtiolle paljon enemmän ku nämä somaalit kun juovat itsensä pakaan kuntoon ja makaavat Suomen sairaaloissa puolet elämästään ja maksavat valtiolle satojatuhansia. ps älkää valittako että olen kakara joka ei osaa kirjoittaa näin koulupäivän jäleen en vain jaksa nussia pilkkua
5300 - 16.2.2011 (arvosana: -99)

Kehittämäni tulevaisuudensuunnitelma todennäköisesti kumoutuu kiitos ihmisten tunteiden. Toki yritin ottaa ne huomioon, mutta kyseessä on niin epävarma muuttuja että pitäisi aina jättää hirveästi liikkumavaraa... Parhaassa tapauksessa en pysty aloittaa itsenäistä elämää ja lähtemään opiskelemaan kiitos huonon omatunnon ja halun jäädä olemaan tueksi. Vittuku vituttaa kuinka heikkoja (elämässäni vaikuttavat) miehet ovat.
5299 - 16.2.2011 (arvosana: -38)

masennuslääkkeet pistää oksentamaan. ei hirveästi piristä.
yrjö , 7 kommenttia
5298 - 16.2.2011 (arvosana: -41)

1) Vituttaa ihmiset, joilla ei oo parempaa tekemistä kun puuttua muiden elämään. MINÄ elän näin, sinun pitäisi elää samanlailla tai oot epänormaali. Jos ei kiinnosta nussia kaikkee mikä liikkuu, juoda viinaa joka viikonloppu ja saatana olla Facebookissa nii onko se sinun ongelma? Naiset on paljon mukavampia elukoita pelkkinä kavereina kun panopuina miehille joita kiihottaa kaikki missä on enemmän kun kaks reikää, joihi voi mukavasti sovittaa erilaisia ruumiinosia.

2) No liittyy edelliseen, mutta miks minun pitäs tykätä lapsista? Miks minun pitäs hommata vaimo ja 15 lasta? Onko se saatana nyt niin kauheen hirveetä jos satun inhoomaan lapsia ja tiedän että ihan oman ja lasten (mielen)terveyden kannalta on hyvä etten ikinä hommaa lapsia. Silti jatkuva vihjailu (kyllä se mieli muuttuu kunhan naisen hommaat, plaaplaaplaaplaaplaa jne. jne. vittusaatana) ja vittuilu, että kyllä nyt kaikkien pitää lapsia hommata kun se nyt vaa on tapana. Ja eihä kukaa voi inhota omaa lastaan kun sen saa syliin... Ja paskoo päälle, huutaa naama punasena ja näyttää rumalta. Ei kiitos!

3) Ja kaikki vitun massateinit vois vaikka tappaa ihtesä... Ei tule ikävä.
Niih... Vittuperkele, 10 kommenttia
5297 - 15.2.2011 (arvosana: -61)

Vituttaa tämä ihmeellinen arvon vaihtelu.

Siis ennen olin yokkari tai Jonna. (Syystä että Jonnen akkapuolinen vastine on Jonna.)

Nyt olen sitten räppäri ja saan enemmän arvostusta, mutta minä en näe muuttuneeni paskaakaan. Olen ihan yhtä vituttava ja perseestä oleva paskakasa kuin ennenkin, vain jonkusta biisiä "ryhmän" kanssa tehty vain se muuttaa.

Mutta minua ei oikeasti kiinnosta paskaakaan se arvo mikä tulee sen jälkeen kun teet pari kolme biisiä, sillä se arvostus ei ole oikeaa tai aitoa. Kukaan ei voi ylistää minua niistä biiseistä vaikka ihan helvetisti diggaisi niistä, sillä hänen pitää kiittää muitakin biisien teossa mukana olleita.

Eli loppujen lopuksi, tämä kirjoitus on vain turhaa paskaa ja vuodatusta. Minua vain ei kiinnosta ne paskiaiset jotka ennen pilkkasivat ja nyt on niin parasta kaveria että ei luoja.

Nimet muutettu.
Jonna, Yokkari., 5 kommenttia
5296 - 15.2.2011 (arvosana: -115)

Vituttaa. VITUTTAA. Mikään ei ota päähän niin paljon ku se että on menettämässä tyttönsä toiselle. Ero lähellä. Ei mikään voi musertaa ihmistä näin paljon... en osaa enää edes itkeä.. kokoajan vain tuntuu pahalta. Pelottaa että tästä tulee jotain hirveitä patoutumia.
Rakkaastaan ja itsestään huolestunut, 2 kommenttia
5295 - 15.2.2011 (arvosana: -73)

No perkele kun mikään ei toimi. Netti ei pelitä, irkki ei toimi, koppa huutaa ja vänisee niin maan vitusti, ja tuossa odottas tuhat ja sata vitun kiinnostavaa kirjaa mitkä pitäs lukea että jonku vitun ammatin sais joskus. Vittu mitä paskaa.
Pakko se on ryypätä.
oraraa, 0 kommenttia
5294 - 15.2.2011 (arvosana: -82)

VOI PERKELE. Vituttaa ku tuo tyttöystävä on niin saatanan en osaa sanoa mikä mutta vittu! Ku meillä oli vaikeaa ku se ihastu toiseen poikaan ja nytten saatiin tämä kaukosuhde taas kuntoon niin se on vitun hyviä kavereita sen jätkän kans ja nauraa sen jutuille samalla ku vahtaa minua wepissä koneella ku oon vitun tylsä. Sitte nykyään ku sanon sille vähän väliä että vähän harmittaa ku se puhuu sen kans ja mie olen ihan tylsä ja voi vittu ku se on samassa koulussaki helluni kanssa se jätkä!! Minä olen täällä vitun kaukana ja se on siellä lähellä, näkee melkein joka päivä ja TYTTÖKAVERI SUUTTUU SIITÄ KU MIE SANON ETTÄ MINUA HARMITTAA KU SE PUHUU SEN KANSSA. MITÄ VITTUA?!?!?! Oli pakko avautua tänne ku tuolle ei enää kehtaa sanoa mitään.. perkeleenvittunvittu. Haista paska. Täällä voin sanoa sen ilman huonoa omaa tuntoa. Perkele.
5293 - 15.2.2011 (arvosana: -66)

Olen yksin. Olen niin yksin. Sinkku ja mikään ei auta, kun en voi piirtää eteeni miestä pelkästä ilmasta ja liidusta.
En osaa arvostaa miehiä, siitä se varmaan johtuu. Näyttävät kelvottomilta.
Hyväksikäyttökokemus painaa. Haaveilen miehestä, joka olisi vahva ja osaisi lukea tunteitani, miksei ajatuksiakin -sulkisi minut syliinsä.. kai minä jotain sellaista janoan, joka todistaisi miessukupuolen olevansa parhaimmillaan yhtä kaukana keskiverrosta mutta toiseen suuntaan, kuin ne ovat kaukana, jotka kajoavat lapsiin ja repivät mielen pirstaleiksi.
Tulisiko jostain sellainen.
Tosin tälläinen julkinen päiväkirja-avautuminen on kuin verta kaivaisi nenästä -kaikille sioille hyvä paikka iskeä.. luulevat että täällä on joku naiivi lukiolikka.


näin se vaan on, 4 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa