/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 5790 - 5781

5790 - 11.5.2011 (arvosana: -74)

vituttaa kaikki tämä eläimiin kohdistuva HYVÄKSIKÄYTTÖ.Sika on viisaampi kuin koira,syöt kuitenkin mieluummin sikaa kuin koiraa?Turkikset,tehotuotanto,eläinkokeet,pentutehtailu kaikki.se.on.vain. ihmisten halua päteä ja olla maailman valtias.Eläimet ei osaa puhua,kuka niitä puolustaa jos ei me?
pieninkaikistapienistä, 8 kommenttia
5789 - 11.5.2011 (arvosana: -62)

Vituttaa kun tullaan jätetyksi ilman syytä. "Rakastan sua maailman eniten, haluan yhteisen tulevaisuuden sun kans!" ja siitä seuraavana päivänä "Oon miettinyt tätä, eikä tää enää toimi." Siis mitä helvettiä? Eikä kyseessä ole enää edes mikään yläasteikäinen vaan kolmannella vuosikymmenellä oleva ihminen. Ja suhdekin oli suhteellisen pitkä ja vakaalla pohjalla. Tai niin luulin. Tällä hetkellä vituttaa ja itkettää ja kaikkea siitä väliltä.
Anonyymi, 2 kommenttia
5788 - 11.5.2011 (arvosana: -26)

vituttaa sitoutimiskammoni ja muutenkin elämässä pelkkiä(pelkkä) paska kokemus seurustelusta. nyt olis mahdollisuus hienoon zirbulaan mutta vittu minkäs teet kun ei uskalla ottaa ja sitoutua enää kenenkää kanssa saatana.
Anonyymi, 1 kommentti
5787 - 11.5.2011 (arvosana: 18)

Vituttaa alkoholi.
Täytyy myöntää että en ikinä ennen ole ryypännyt kun vasta pari viikkoa sitten otin ensimmäiset kännit (ja kunnolla otinkin). Olen jo pitkään ollut täysi-ikäinen mutta ei minua aijemmin ole koko homma kiinnostanut.
Ihan totta, ei se sitten oikeasti ollutkaan mitenkään erikoista. Samanlaista paskaa mitä selvänäkin, mutta alkoi vain vituttaa enemmän koska koordinaatio ei pelitä eikä kävely oikein onnistu. Kaiken muistan, paitsi kotiin raahautumista kaverin käsipuolessa, joka oli ottanut lähes saman verran kuin minä mutta jolla on verrattain parempi viinapää.

Krapula olikin sitten ihan hirveä. Kummastakin päästä tuli malibua ja sinisiä enkeleitä niin että alkoi lähes naurattaa jos huone ei olisi heittänyt helvetillisiä kärrynpyöriä koko päivän.
Nyt en sitten vaan tajua että minkä vitun takia suomalaiset - varsinkin nuoret - vetääkin sitten kännejä koko ajan vaikka tulee tuollainen ihan paska fiilis ja raha kirjaimellisesti vedetään pöntöstä alas seuraavan päivän aikana? Ei ole minun asiani mitä ihmiset kittaa kurkustaan alas, totta, paitsi sillon kun kyseessä on vanhempani, joista toinen kuoli sen litkun takia.
Vittu vaikka minua vituttaa aina niin ei se alkoholi siihen vitutukseen auta.

Maailma olisi paljon parempi paikka jos ihmisillä riittäisi älliä ja itsekuria sen verran etteivät myrkyttäisi itseään joka helvetin viikonloppu.
Pieni hiprakka on eri asia kun räkäkänni.
5786 - 10.5.2011 (arvosana: -20)

Vituttaa se, kun tällä sivustolla on tarkotus purkaa sitä saatananmoista vitutusta, niin saatana ottaa hermoon kun joka avautumiseen pitää tulla vielä lisää vittuilemaan saatana..
vituttaakunvittuilaanperkeke, 3 kommenttia
5785 - 10.5.2011 (arvosana: 23)

Alan olla pikkuhiljaa valmis. Enää ei oo oikein ketään, suunnilleen vikaki hoidettu. Enää vaan pitää vaan hävittää jotain. En tiiä, jaksanko sittekää joitaki asioita loppuun, samapa tuo. Kyl tää tästä.
Nimimerkkisi, 4 kommenttia
5784 - 10.5.2011 (arvosana: -62)

Vittu perkele saatanan kasvissyöjät perkele vituttaa. Opettelis syömään ihmisten ruokaa.
Anonyymi, 9 kommenttia
5783 - 10.5.2011 (arvosana: -24)

Suurin ongelma nyt on se, että tiedän määräajan kuluessa umpeen menettäväni jotain elämää suurempaa. Toki vain väliaikaisesti, mutta se aika, minkä joudun kestämään on liian pitkä edes ajateltavaksi.Masennun. Ei mulla muuta.
Anonyymi, 2 kommenttia
5782 - 10.5.2011 (arvosana: -42)

ei helvetti mikä jätkä. tajunnu oikeesti kuin kuses siihe olin. vittu sit yhtäkkii ilmottaa tykkääväns mun kaverist?!? tämä on muka niin täydelline ja upee ja uhah.. MITÄ NE KAIKKI KATSEET JA "PELLEILYT" SIT OLI?! HAISTA VITTU PASKA SAATANAN RUNKKU JÄTKÄ O KIINNOSTUNU VAA TISSEISTÄ HELVETIN IDIOOTTI!! ilmotuksens jälkee pari viikkoo niin vaa pelkkää paskaa et ei mtn rajaa. joka paikast tulee vaa hän mielee ja sit ko sä oot ruvennu osottaa "kiintymystäs" viel oikee julkisesti ja saatanan näkyvästi! I D I O O T T I! !!!!!
vitunkusesvieläki, 6 kommenttia
5781 - 10.5.2011 (arvosana: -36)

Siis mä EN KÄSITÄ, että miksi joidenkin täytyy tehdä elämästä niin helvetin vaikeaa! Jos ollaan sovittu joku meno ja sitten ilmestyykin joku este, niin sille toiselle kuuluu ilmoittaa heti kun tietää siitä esteestä, eikä vasta sitten parin päivän (/useamman VIIKON) päästä, kun toinen olisi jo innoissaan sopimassa tarkempaa ajankohtaa ja paikkaa. PERKELE !
Anonyymi, 1 kommentti
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa