/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 6119 - 6109

6119 - 20.6.2011 (arvosana: -47)

Vituttaa, kun poikaystävä vain pelaa pleikkarilla monta tuntia ja mää vaan saan katsella ja tylsistyä kuoliaaksi. -.-'
Anonyymi, 7 kommenttia
6118 - 20.6.2011 (arvosana: -23)

Vituttaa kun vatsassa kiertää ja on nälkä.
Anonyymi, 0 kommenttia
6117 - 20.6.2011 (arvosana: -28)

Poikaystävä taas känniaggreili viime viikonloppuna ja mm. huoritteli mua ja mun läheisiä. Jännityksellä odotan juhannusta ja sitä, millä kaikin eri tavoin toi paska keksii pilata senkin juhlan. Tekis mieli tirpasta turpaan. Oon sanonu sille, että joko loppuu ryyppääminen tai suhde, kun se raukka ei selvästi hallitte itteensä kännissä eikä tunne omia rajojaan. Se vaan russuttaa takasin, että ei sillä mitään ongelmaa oo. No, ihmetelkööt sitten yksinään kun mä en yhtäkkiä ookkaan siinä pitämässä siitä huolta. Luuleekohan se itsekäs saatanan nysäkulli ihan tosissaan, että mä jotenkin nautin siitä, että saan 3 kertaa viikossa toimia sen lapsenvahtina ja olla sen vierellä vaikka se rikkoo joka ikisen lupauksen mitä se ikinä tekee? Mä ansaitsen ja saankin parempaakin. Ja itseasiassa mikä tahansa on parempaa kun tää, mä en edes juo alkoholia kun tyyliin kerran vuodessa joten mitä vittua mä edes teen ton ihmisen kanssa? Viimesen vuoden oon tuntenu niin syvää halveksuntaa sitä kohtaan, että ihmettelen miksei mulla oo ollu selkärankaa erota aiemmin. Harmi, että alkoholi on sille niin paljon tärkeempää kun mä. Osaa se kyllä saatana puhua ja pyydellä anteeks ja vannoo rakkauttaan. Onhan se joo helppo puhua. Sanoista teoiks vitun luuseri!
Anonyymi, 1 kommentti
6116 - 20.6.2011 (arvosana: -18)

vituttaa japsisekopäät
Anonyymi, 5 kommenttia
6115 - 20.6.2011 (arvosana: -63)

Petri Nygårdin musiikki oli ihan helvetin ärsyttävää kuunneltavaa, mutta sitte ku sen raakkumiseen tottu ja jopa tykästy vähän niin kaikki huuattaa jotain Jarea&VilleGallea DDD: MILLOIN IHMISET LOPETTI OIKEAN MUSIIKIN KUUNTELEMISEN?
Anonyymi, 5 kommenttia
6114 - 20.6.2011 (arvosana: -95)

Vanha suola janottaa. Ja jumalauta että janottaa!

Ja hän seurustelee. Mutta kuulemma on mua ikävä. Ja vittu kun mulla on sitä ikävä. Itkinpä sitte semmosen puol tuntia siinä tämän hepun kanssa keskustellessa.

Remeber honey, when you always said hello kitty?
Overdose, 1 kommentti
6113 - 20.6.2011 (arvosana: -27)

Vituttaa kun ei ole kavereita, mikä ei tosin varsinaisesti haittaa koska nautin enemmän yksinäisyydestä, mutta joskus vaan tulee niin äärettömän tylsää.
Vituttaa kun ihmiset on niin typeriä (yksi syy miksen halua kavereita), olen niin paljon parempi kuin muut. Kaikilla tavoilla. Muut ovat idiootteja ja mietinkin joskus miksi ihmiset eivät voi olla enemmän kuin minä.
Vituttaa kun olen ihastunut erääseen muijaan. Ei siinä mitään muuta mutta kun en halua olla ihastunut. Se on perseestä, kun sille ei voi mitään. En tahdo sitoutua tai seurustella, mutta minkäs teet kun olen ihminen enkä voi \"tunteilleni\" mitään.
Vituttaa kun jotkut ihmiset on masentuneita ja tappaa itsensä. Mitä ne ajattelee. Miksei ne yksinkertaisesti lopeta sitä masennusta. Ei ole sen vaikeampaa. Ylipäänsä en tajua joitain ihmisiä.
Vituttaa kun tiedän että kun huomenna aamulla luen tämän avautumisen se vaikuttaa typerältä. Nyt se vaikuttaa hyvältä, mutta se johtuu siitä että olen väsynyt. Huomenna tajuan millasta paskaa tänne suolsin. Onneksi sentään täällä voi kirjotella anonyyminä niin ei tarvitse hävetä.
Anonyymi, 14 kommenttia
6112 - 19.6.2011 (arvosana: -61)

Vituttaa kun ihmisä aina vaan vittuttaa sit kaikki tulee vittuuntunena tänne päteen miksei kukaan vittu puhu vaikka kuinka niitä ei joskus vituta.
Vituttaa, 1 kommentti
6110 - 19.6.2011 (arvosana: -32)

Vituttaa kun ihmiset ohjeistaa esim: lemmikkien hoidossa.

Enemmän vituttaa, jos ne ei ole koskaan livenä edes nähnyt kyseistä eläintä!

Mulla oli tilaongelmia muuton yhteydessä lintujen sijoittamisen kanssa, kauheesti neuvottiin laittamaan niitä samaan häkkiin. Netistä olivat lukenu että niin voi tehä.

Helvetin idiootit, mun linnuissa on eräitä riitapukareja jotka ei sovi jokaisen kanssa samaan häkkiin! Eli kaksi häkkiä oli pakko laittaa.

Myös se, että mulle tullaan neuvomaan lintujen lelujen kanssa, on vitun ärsyttävää. Ne on lukenu että peilejä ei voi enään pitää linnuilla, kun ne kiintyy siihen kuvaansa liikaa.

Tiedän kyllä sen seikan, mutta niilläpä onkin muuta parvea kans, joten niillä on seuraa.

Älkää neuvoko jos neuvoa ei pyydetä ja ette tiedä mitään.
lintuisti, 3 kommenttia
6109 - 18.6.2011 (arvosana: -37)

Ketuttaa, minulla on ihana poikaystävä, joka muistaa aina ilmoittaa kuinka ihana olen, kuinka paljon merkitsen hänelle jne. Ja kun poikaystäväni on minulle niin täydellinen, niin tietysti haluaisin nähdä häntä, mutta nyt ei olla yli viikkoon nähty toisiamme, yhteydenpitoakin on ollut lähinnä tekstareiden välityksellä. Ja joo, ymmärrän että on oma elämäkin yms, mutta syynä siihen, ettei olla nyt nähty, on vain pojan kesätyöt ja nyt pikkuhiljaa alkaa tuntua että hei, eihän ne työt nyt koko päivää voi kestää, kai muakin ehtis ees joskus nähdä... Juu, ei tätä kai kauan kestä mutta haluisin nyt vaan sen luo, mulla on ikävä.
kynsilakka, 5 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa