/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 6209 - 6199

6209 - 1.7.2011 (arvosana: -29)

Hirveä vitutus päällä, jatkunut jo muutaman päivän vaihtelevilla aiheilla.
Oikein odotan tämän loman loppumista, jotta pääsisi töihin, silloin vituttaa ainakin vähemmän. Seuraava
vuodatukseni saattanee olla vähän sattumanvaraista, mutta ihan sama... Koska vituttaa.


Miksi helvetissä suurin osa tällä pallolla tuntuvat olevan niin helvetin tyhmiä. Kuin sokeita lampaita jotka marssivat
määrätyssä muodossa kohti rotkoa. Media suoltaa aivan järjetöntä paskaa, varsinkin suomessa. Pienistä asioista pitää tehdä
niin helvetin isoa juttua, viimeisenä tämä Linnanmäki... Helvetti soikoon, onko tämä asia niin iso, että siitä tarvitsee
uutisoida jatkuvalla syötöllä, niinkuin ei monilla työpaikoilla olisi samankaltaista tilannetta. Perkele kun ihmisillä on nykyään
niin vaikeaa.

Välillä tuntuu siltä että meidät kaikki on aivopesty tähän toimintaan, hanki parisuhde ja vakiinnu, hanki lapsi ja kasvata se.
Kyllähän ihmiset näin saavat tehdä, ei siinä mitään. Mutta miksi helvetissä oman elämän päämäärää täytyy tunkea muidenkin kurkuista alas?
Samalla tavalla kuin uskonnot, kaiken maailman Jeesustelijoita. Jehovat ramppaavat ovella hankkimassa pisteitä kerätyistä sieluista,
politiikkaankin tämä roska pitää yhdistää. Ja samalla tavalla, kuin perheen perustamissessa. Ei siinä ole vittu mitään väärää,
kunhan ei sitä muiden kurkuista työnnä alas.

Ihmiset ovat niin saatanan huonoja lukemaan ympärillään tapahtuvia tilanteita ja heidän on pakko puskea mielipiteitä, vaikka
hyvin pitäisi tietää ettei tämä asia ole kaikkien mielestä totuus.

Eniten kuitenkin vituttaa oma kyvyttömyys. Miksei saa mitään aikaiseksi, miksi on niin saatanan laiska. Tässä on vielä muutama vuosi
mahdollista saada jotain aikaan, mutta ei. Välillä tekisi mieli vain luovuttaa koko saatanan peli.

Mikä vittu meitä ihmisiä vaivaa?

Anonyymi, 1 kommentti
6208 - 1.7.2011 (arvosana: -54)

Turhauttaa, surettaa, vituttaa ja ääh ku yhellä mun tuttu on niin huonossa kunnossa. Se on vasta nuori, ja se joutuu jatkuvasti laukkaamaan lääkärissä eri syistä. Nyttenkin se makaa vuodeosastolla. Pelottaa että se joku päivä vaan heittää veivinsä. Ärsyttää ku ei voi tehä mitään eikä auttaa. Lisäksi se asuu niin kaukana nykyään, että en voi ees käydä sairaalassa kattoon sitä tai mitään. Juhannuksena se soitti mulle ja sano kuolevansa kohta, koska oli juonu liikaa alkoholia ja ottanu vissiin jotain lääkkeitäki. Se oli aivan sekaisin, ja sitä pelotti että sen sydän pysähtyy. Sitten se katkas puhelun eikä vastannu enää mitään ku yritin soittaa ja lähetin jos kuin monta viestiä että onko se kunnossa. Olin nii helpottunu ku se soitti mulle seuraavana päivänä, tais olla vuosisadan krapula.

Ja tämä tyyppi on aikuinen, ei mikään teinikakara jos ajattelitta tulla vittuilemaan.

Huolettaa myös että se vaipuu johonkin masennukseen ja tappaa ittensä.

Olikohan tää ees mikään vitutus, saa nähdä pääseekö ollenkaan läpi.
6207 - 1.7.2011 (arvosana: -19)

Idiootit lähinnä.

Mm maalaisena nämä kaupungilta tulleet teinit (Katsokaa feissarimokien sivulta tuo mädäntynyt kissanpentu) jos kissanpennun emo on hylännyt sen ja se on sairas, teinit jättää sen mädäntymään vintille.

Sitten he puolustelevat itseään sillä että se olis kuollu muutenkin, vitun idiootit sen voi lopettaa! Olen itse joutunut lopettamaan eläessäni viisitoista kissanpentua (epämuodostuneita ja pahasti sairaita) ja laillisin tavoin.

Olen joutunut loepttamaan myös monia muita pieneläimiä, eikä se ole mitään herkkua, se tekee silti paremman olon (tai vähemmän paskan) kuin se että seuraisi lemmikin tuskaista kuolemaa.

Järki käteen ihmiset! Ei toki tarvitse olla ruudinkeksijä pitääkseen lemmikkiä, mutta sitä päässä olevaa rusinaa voi käyttää!

Vituttaa myös se, että tuli alettua eläinlääkärin työhön aikanaan. Niin monia tapauksia oltaisiin voittu välttää sen pään sisällä olevan rusinan käytöllä.
Eläinrakas, 5 kommenttia
6206 - 30.6.2011 (arvosana: 0)

Isäni.

1. Vessanpöntön vetämistä ei voida suorittaa vaikka olis paskalla käyty.

2. Läppärin laturi pitää AINA jättää lattialle, vaikka siskon koiranpentu on irtona, pentuhan järsii sitä heti kun mahdollista.

3. Isäni välillä kantaa lntuhäkkiä ja lyö sen jokaiseen ovenkarmiin, hitto eikö voisi matalammalla kantaa?! Säikkyvät kasvatuslinnut hengiltä...
tytär, 2 kommenttia
6205 - 30.6.2011 (arvosana: -76)

Naapuri pitää minua niin hirveän huonona seurana tyttärelleen. (Olen ollut tytön ainut ystävänsä ennen kuin hän on päässyt kouluikään. Vaikka häntä vanhenpi olenkin.)

Voinko olla niin huonoa seuraa, jos olen pissisiän ohittanut jo, en kulje porukoissa ja olen toiminut useamman vuotta kunnan lastenhoitoapulaisena.

Minä kumminkin olen tyttöä auttanut koulutehtävissä, kun kotona vaan huudetaan kun ei tiedetä... Talo kuhisee pikkulapsia, joten sielä on mahdotonta olla rauhassa.

Toki ymmärrän että tytön aiti tavallaan pelkää lapsen kasvamista, mutta miksi minun seurassani oleminen ja opiskelu pitää kieltää? (Tiedän että äiti pelkää lapsen kasvua, sillä hän hankkii tytölle Hello Kitty- ja Prinsessavaatteita.)

Henk. koht. pidän tytön vanhempien sennetta huonohkona. Toki ensimmäisen lapsen vanheneminen tuo aivan uusia asioita, mutta pitäisi tietää että teini-iässä kiukutellaan ja testaillaan rajoja.

Eniten harmittaa, että tyttöä ei uskota jos pikkusisko väittää jotain. (Pikkusisko höpisee vielä nähneensä hattivatteja takapihalla-tyyppisiä juttuja.)

Tässä vaiheessa pidän omia vanhenpiani helkarin hyvinä ja ihanina.
babysitter, 4 kommenttia
6204 - 30.6.2011 (arvosana: -36)

Tulli.

Miten vitun helvetin saatanan vaikeaksi voikaan tuo paskalaitos tehdä tavallisen pyllistelijän elämän. Joojoo, maksetaan tullimaksut ja maksetaan käsittelymaksut ja maksetaan virkailijalle saman tien sporttiauto ja vittu palatsi Välimeren rannalta. Jos tää olisi jäänyt tähän, niin vituttais kai pari astetta vähemmän - onhan noita ahneita ihmisiä elämässä nähty.

Mutta ei. Tullattava esine joka on siis niinkin epäilyttävä kuin mekko, jonka tyttöystäväni tilasi Aasiasta. Sehän voisi olla vaikka naamioitu ydinpommi tai tehty jostain vitun koralliriutoista norsunluukoristuksilla niin pitää tietysti tehdä tulliselvitys ja pantata sitä saatanan vaatetta siellä ainakin pari viikkoa, voi vitun vitun vittu joku plösö virkailija-akka varmaan kokeillut päällensä ja rikkonut koko paskan.

Niin se tulliselvitys, maksaja oli eri kuin saaja joten tässä on vittu varmaankin kyse rahanpesusta tai huumekaupasta tai vittu prostituutiosta perkele. Maksoin tän paketin paypal-tililläni kun neidillä ei semmoista ollut, ja sain häneltä rahat kylmänä cashina omaan kätöseeni. Tulli ei tätä tietenkään purematta niele, pitää nähdä se paypal-kuitti... niin VITTU MULLA ON KAKS TUHATTA VIESTIÄ SAAPUNEET-KANSIOSSA! Sieltä selataan. Do you want a longer penis? Yes fucking please. Meet horny girls near you! Vittu älä vittuile mun kaukosuhteesta saatana. Puolen tunnin päästä löysin paypal-kuitin, olin menny ohi varmaan viidesti selatessani. Kumma kyllä kaikki elämänparannuspanomestarikyrpäkasvatusvittuotsikot huomasin kuuteen kertaan.

Mitäs sitten? Mailia tullille, copypastesin tekstiversion ja laitoin liitteeksi screenshotin. Nyt tää onnistuu. Mun prinsessa saa kivan mekon, jee. Ei enää lisää tullipaskaa.

Niin ei vittu tuleeko sieltä sama viesti bumerangina takasin juhannuksen jälkeen. Paid amount: XX,XXX,00 yen, XXX,00 €. Tuossa oli kuulemma virhe. Pitää laittaa se vitun jenisumma muotoon XXXXX,00 yen. Yks pilkku liikaa jonka mr.Paypal siihen vittu tunki ja just sen kuitin toi saatanan tulli halus! VITTU MÄ MUUTAN YHDEN PILKUN TÄSTÄ PASKASTA KUN ETTE ITE OSAA, MUT LOPETTAKAA HYVÄT IHMISET TÄÄ HELVETIN SIRKUS!

Mitä tästä opimme?
Valtiolla on kuin onkin joku vielä vittumaisempi laitos kuin VR ja se on tulli. Haistakaa vittu.

PS: Tyttö on vieläkin ilman mekkoa.
Crimnor Valora, 3 kommenttia
6203 - 30.6.2011 (arvosana: 5)

voi vittu ku on kuuma, ärsyttää tämmöset helteet! ja sitte talvella vituttaa ku on kylmää ku eskimon perseessä. ja kevät on vittumaista aikaa ku on siitepölyä ja syksyllä sataa vettä ku esterin perseestä! olipa sää mikä hyvänsä, vituttaa. MUTTA ARVATKAAPA MITÄ? mä saan kauheet kiksit ku teitä vituttaa ku mä valitan tänne tämmöstä ja sitte mä nauran ku koitatte vastata tähän jotenki vittumaisesti. ootte kaikki tyhmiä kakkapyllyjä.
nyt tuli hyvä fiilis:) (vitut, ei oikeesti, tappakaa ittenne)
pekkapoutaSAATANA, 6 kommenttia
6202 - 29.6.2011 (arvosana: -76)

1. Nuorille ei sallita seksuaalivalistusta ennen kuin he ovat 15-vuotiaita. Pitäisi selittää AINAKIN seksin ja pornon erot.

2. Se seksuaalivalistus oikeasti kunnolla käyttöön, nuoret ovat ihmisiä siinä missä pari vuotta vanhemmatkin.

3. Ei lapsi ole mitenkään sairas jos hän katsoo pornoa tai seksiä, lapsi on silloin utelias ja tahtoo tietää MITÄ se on, siksi se pitäisi selittää.

4. Vanhemmat ovat lapsia kohtaan ylisuojelevia, oikeanlainen selitys olisi hyvästä.

5. Ihmisillä on vaikeuksia älytä, että voi ola biseksuaali, olematta homoseksuaali. (Itse olen biseksuaali nainen.)
2 lapsen äiti, 6 kommenttia
6201 - 29.6.2011 (arvosana: -38)

Vituttaa kun Suomessa on niin saatanan kallista vitun Kataisten sun muiden idioottien takia. Alkoholi siis. Eikä täältä korvesta saa edes saatana absinttia (vai saako? en tiedä olen 15v) tai sol -olutta. Vittu.
Alkoholin ystävä, 13 kommenttia
6199 - 29.6.2011 (arvosana: -8)

SUAAATANA! Naapuri sitte päätti alkaa tänään tekeen polttopuita jollain ihme vehkeellä joka päästää karmivaa ääntä, mun korvat vuotaa kohta verta. Pitää varmaan kohta alkaa keksiin jotain kivaa jäynää. Ehdotuksia? >:)
anonyymi, 12 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa