/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 6454 - 6445

6454 - 18.8.2011 (arvosana: -29)

Vituttaa se että yksi kaverini, jonka kans on ollu säätöä nykyisen suhteeni aikana (anteeksi kuulostaa kauhealta), omistaa maailman täydellisimmät sääret, reidet ja pepun ja se että hän on muutenkin upea näky.. Laittaa miettimään..
Anonyymi, 3 kommenttia
6453 - 18.8.2011 (arvosana: -85)

Vituttaa. Muutenki melko kypsynyt ruohonajoon tälle kesälle mutta kun lupasi hoitaa koko kesän niin sinne on sitten mentävä. Kaamea flunssa päällä ja huomenna on melkeimpä pakko mennä.

Eiköhän vitutus kumminkin vähän helpota sitte 2h päästä kun sen saa leikattua, kun saa 30 euroo/kerta. Ihan mukava palkka.
Anonyymi, 3 kommenttia
6452 - 18.8.2011 (arvosana: 6)

Se tunne, kun haluaa avautua oikein kunnolla, mutta ei keksi mitään... Sekos pistää vituttamaan!
Anonyymi, 1 kommentti
6451 - 18.8.2011 (arvosana: -57)

Joka kerta kun hieman liikkuu enemmän (varsinkin näillä keleillä) niin tulee ärsyttävää pers hikeä ja kun pyöräilee maastopyörällä jossa ollaan kyyryssä niin selkä kastuu. Myös sukkahiki pistää vituttamaan. Se on kettumaisinta kun on hikeä vain yhdessä paikassa ja muu keho on kuiva ja puhdas..
anonyymi, 2 kommenttia
6450 - 18.8.2011 (arvosana: 15)

Vittu ku tulee duunist väsyneenä himaan nii broidi alkaa jotai säätää tos vieres koko ajan ja tulee kyselee kaikkee... ei saa mitään yksityisyyttä ku koko ajan joku hereillä, toivottavasti siihen tulee muutos ku koulut jatkuu noilla...

Ei jaksais odottaa sitä kolmea kuukautta jonka jälkeen muutan pois himasta...
bläää, 1 kommentti
6449 - 18.8.2011 (arvosana: 22)

Radiorockin aamushowsta "tuttu" naispuolinen radiojuontaja on niin helvetin ärsyttävä, Muuten aivan loistava kanava/ohjelma mutta aina kun se alkaa puhumaan pakko pistää radio kiinni siksi aikaa.
Anonyymi, 0 kommenttia
6448 - 18.8.2011 (arvosana: 9)

Minkä tähen ihmisoliot eivät osaa muuta kuin puuttua toistensa asioihin? Minkä takia verot laskee, mutta kaikki muu nousee vähintään tuplana siihen nähen? Minkä takia media koittaa huijata ihmisiä jokaisessa asiassa? Miksi pitää ottaa jotaki saatanan pikavippiä ja luulla ettei siitä koidu harmia muutaman päivän päästä?? Miksi nykynuoret eivät osaa tehdä fyysistä työtä? Miksi lapset lopettavat leikkimisen jo 1lk:lla?? Miksi lissut pällää itteesä peilin ääressä ja luulee olevansakin jotakin? Miksi facebook, niin suuri sivusto kuin onkin, ei koskaan toimi kunnolla?? Ketä kiinnostaa kyylätä julkkisten elämää about ikkunan takana, ihmisä nekin vaan on, eikös? MIKSI AINA HINTOJA MAINOSTETAAN tyylillä "VAIN 99,9999e!?!" TTU OIKEESTI, kansaa pidetään ameeban tasoisena, suoranaisen alentavaa touhua tämäki maailma! VITTU MITÄ PASKAAAA.
Anonyymi, 1 kommentti
6447 - 18.8.2011 (arvosana: -30)

Eikö sitä perkele osata edes oikeinkirjoitusta nykyään tässä maanpahasessa?? JUOKSIA MÖNKIÄ KIRJOITTELIA ASIAKASPALVELIA missä vika MISSÄ?? Tunkekaa sitä J-kirjainta, aakkosten 10. kirjainta vaikka joka vitun väliin, mutta ÄLKÄÄ jättäkö sitä pois, alkaa ketuttaa kovasti, kun ihmiset eivät osaa edes kirjoittaa oikein!! PS. varmasti tarkistit, onko se J oikeesti se aakkosten 10.kirjain, ihan varmasti tarkistit.
VIILARI!, 7 kommenttia
6446 - 18.8.2011 (arvosana: -54)

no jo nyt on perkele ku junat on peruttu joka päivä. tänään melkeimpä tunnin odottelin n-junaa. vituttaa semisti
itse perkele, 1 kommentti
6445 - 17.8.2011 (arvosana: -41)

Ummetus. Miks juuri nyt? Miksei vaikka ensiviikolla? Saatana, parin päivän ajan ollu vatsa niin kovalla ja vitun kipeä. Välillä paskattaa saatanasti ja tuntuu että jes nyt se vihdoin tulee ja laukkaat intopiukeena vessaan, äkistät pää punaisena eikä mitään tule. Noh, tänään sain pienen vaivaisen pykylän ponnistettua ulos. Melkein itkin riemusta. Huomenna marssin kauppaan ja ostan kaikkea mahdollista josta menee maha vellille, sitten majoitun vessaan. Kivasti tota tavaraa varmaan kertyny suoleen, oon sen verran paljo syöny.

Äsken kärsin virtsatientulehduksesta, ja epäilin että umpilisäke ois tulehtunu. Terveys reistaillu oikein urakalla.
mitä seuraavaks.., 3 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa