/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 6524 - 6515

6524 - 1.9.2011 (arvosana: -30)

Vituttaa kun aina yritän mielyttää muita, enkä pääse tästä tavasta eroon. En voi ystävystyä/seurustella koska koko ajan mietin sitä toista. Ja seksissä sama, hitto mulla ei ees kiinnosta onko se toinen huono. Kunhan vaan se ei ajattele musta mitään negatiivistä. Ja nyt mun suurin toive ois että olisin narsisti. Sais ainakin joskus nauttia tästä paska elämästä!!!!





Anonyymi, 1 kommentti
6523 - 31.8.2011 (arvosana: -77)

Vituttaa kun asuntolan netti on jumalattoman hidas!
Anonyymi, 2 kommenttia
6522 - 31.8.2011 (arvosana: -82)

Se mikä ei tapa, se vitutaa....
Anonyymi, 2 kommenttia
6521 - 31.8.2011 (arvosana: -27)

en luota poikaystävään ja se kattelee muita tyttöjä. vitunvittu
Anonyymi, 2 kommenttia
6520 - 31.8.2011 (arvosana: -63)

mä tahdon miehen ja mä en saa sellasta. vittu.
Anonyymi, 4 kommenttia
6519 - 31.8.2011 (arvosana: -40)

Vituttaa ihmiset. Säälittävät pienet inisijät, persereijät. Aina pitää olla joku vitun mielipide kaikesta. "MINÄ olen kyllä tätä mieltä homoista ja vitun lesboista, politiikasta, räppi on paskaa, hevi on paskaa, reggae on paskaa, kaikki on minun mielestä paskaa, minun mielestä ei voi vittu kuunnelkaa nyt minua!! Kyrpänaamat on kulli pystyssä ja kiimatipat reisillä huutamassa omia mielipiteitään, koska juuri he ovat oikeassa. Niin. Ihmiset ovat syvältä. Ihan vitun syvältä. Vituttaa olla ihminen. I hate people, I hate human race, I hate people Hate your ugly face. Saatana.
motherfucker, 2 kommenttia
6518 - 31.8.2011 (arvosana: -73)

Kaveri luulee liikoja.
Aina kun oon viettänyt sen kanssa aikaa, se luulee että olen jotenkin ihastunut siihen ja kiinnostunut siitä ja alkaa tehdä kaikkea ahdistavaa. Saattaa suoraan puhumaan panemisesta, laittaa päänsä mun olkapäälle, tulla halailemaan ilman syytä tai muuten vaan ihan liian lähelle. Hyi vittu. Minulla on tyttöystävä, seurustelen, ja kyllähän tämä kaveri sen tietää!

Tyyppi on ihan mukava kaverina, mutta ongelma on just se, vaikka sanon että mene pois, tuo ahistaa, tämä ei usko. Vois olla järkevää laittaa koko kaveruus poikki vai?

Tuli taas tänään hengattua hetki tuon tyypin kanssa ja voi herranjestas kun se jaksaa taas tyrkyttää itseään, ja sitten pyörittelee silmiään tai keskeyttää jos mainitsen jotain tyttöystävästäni.
Sitten pidän tuohon kaveriin väliä, että tajuaisi viimein ettei oikeasti kiinnosta. Vaikka sille suoraan olen sanonut että menisi vittuun, en kaipaa sua.
Taitaa olla entinen kaveri, 2 kommenttia
6517 - 31.8.2011 (arvosana: 84)

Wilma on rikosrekisteri!
Anonyymi, 16 kommenttia
6516 - 31.8.2011 (arvosana: -30)

Hieman kiehuu, kun yrittää välttää tuota BB-paskaa mahdollisimman palijon, mut sitä on KAIKKIALLA. Mua ei kiinnosta keitä siellä on. Mua ei kiinnosta, mitä ne on pakannu. Mua ei kiinnosta niiden tulevaisuus. Voi kun vois hankkia selaimeen (ja miksei irciinkin) suodattimen, ettei näkisi mitään, missä mainitaan \"BB\" tai \"Big Brother\". Te, jotka sitä seuraatte, toivottavasti jäätte rekan alle kun seuraavan kerran poistutte kotoa.
Vitun BB-vamma., 3 kommenttia
6515 - 31.8.2011 (arvosana: -26)

Vituttaa. Vituttaa. Vituttaa ja vituttaa eikä tähän vitutukseen enää tarvi edes syytä, mut jos nyt jotain listataan niin...
Vituttaa kun äijä jätti, vituttaa kun työt loppuu, vituttaa kun pitää muuttaa ja vituttaa kun vuokrakämpät on niin helvetin kalliita. Että kiitos ja näkemiin ja sille armaalle ex-poikaystävälle: ime ittees, saatana!
Anonyymi, 1 kommentti
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa