/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 6693 - 6682

6693 - 22.9.2011 (arvosana: -111)

VITUN ylppärit! Nytki ne oli enkun YO luotunymmärtämisen tehny vitun sekavaksi paskaksi. + enkun kuuntelu oli vitun hämääväks tehty. Pitäis vittu osata tulkita jotain brittien sarkasmia vittu.
ylioppilasko, 7 kommenttia
6692 - 22.9.2011 (arvosana: -10)

Yksinäisyys tässä ottaa päähän. Nytkin yksin koneella kynttilän valossa luen luentokirjallisuutta kun ei oikeasti mitään muuta tekemistä ole. Seurustelin kolme vuotta ja nyt kun suhde päättyi, huomasin että olin hävittänyt kaverini jonnekkin liian kauas. Nyt uusi koulu ja uusi kaupunki. En vaan osaa avata suutani
lähinnä surullinen, 1 kommentti
6690 - 22.9.2011 (arvosana: -45)

vanhempia ihmisiä pitää kunnioittaa, vanhempia ihmisiä pitää päästää ohi jonoissa, juujuu, selvä, asia ymmärretty, mut mitä kun ei huomaa et selän takana on mummo siinä bussiin menossa, ja hän päättääkin sitte hienosti tönii vaa läpi eikä ees vaivaudu pyytämään että anteeksi pääsenkö ohi. kyllä niiltäkin pitäis käytöstapoja löytyä. en haluu yleistää, ei läheskään kaikki oo tommosia, mut sit löytyy semmosii kyyryselkäsii ryppykääkkiä jotka tunkee eteen ja vielä hidastaa koko jonon liikkumista sillä mönkimisellä.
eikukaan, 6 kommenttia
6689 - 22.9.2011 (arvosana: -28)

vituttaa ku sataa vettä ja ei pääse ulos tekemään mitään. Ei huvittas pistää sitä sadetakkiikaan päälle, joten pitää vaa kotona tylsistyy tietokoneella -.-
sateenvihaaja, 5 kommenttia
6688 - 21.9.2011 (arvosana: -75)

Vituttaa välillä että ihmiset ja lemmikit kuolee. Tänä vuonna on kuollut jo liian moni minulle. Ystäväni kuoli alkuvuodesta. Hankin osittain hänen muistolleen silloin linnun jonka piti elää ainakin 50 vuotiaaksi. Menin tänä aamuna katsomaan jälleen tirppaa, ja se makasi kuollena häkissä. Se oli säikähtänyt yöllä kuoliaaksi vaikkei täälä ole mitään ääniä.
*naks*, 2 kommenttia
6687 - 21.9.2011 (arvosana: -67)

Vituttaa nää ihmiset, jotka dissaa kehitysvammaisia. Hekin ovat ihmisiä.
Junokki, 10 kommenttia
6686 - 21.9.2011 (arvosana: -55)

Vituttaa ihmiset jotka kysyvät multa laihdutusvinkkejä tai sanovat malliksi. Eivät taida edes tajuta miten paljon teen töitä että saan edes pidettyä normaalipainoni. Vartaloni on luinen ja ruma.
Kukkakeppi, 3 kommenttia
6685 - 21.9.2011 (arvosana: -34)

Alkoi kyrpiä tuo uutinen isoista koirista ja niiden vaarallisuudesta. Niin, vittu mullahan on pikkukoirien kammo koska kimppuuni on käynyt 7 kertaa semmonen pikku piski ja tikattavaksi olen joutunut, kertaakaan ei iso koira ole käynyt päälle. Omistin joskus Tanskandogin, semmonen isoegoinen pikkupiski (chihu) kävi koiran kimppuun ja Tanskis oli antibiootti kuurilla viikon.

Niin, eikä sitä chihua ole lopetettu edelleenkään. Saanko siis vaatia että chihut lopetetaan kaikki koska niistä jotkut ovat käyneet koirani ja minun kimppuun? En saa.

Uutisessa mustamaalattiin isoja koiria. Ei siinä kerrottu kaikista tapauksista joissa pikkupiski on purrut ihmistä, siinä ei kerrottu montako pureman saanutta lasta sai pureman pikku piskiltä.

Arvostan kaikkia jotka osaavat kasvattaa koiriaa hyvin. Ja vaikka olisikin pikku piski, se pitää osata kouluttaa ja kasvattaa, yhtä mätä siitäkin tulee paskalla koulutuksella.
Dogisti, 4 kommenttia
6683 - 21.9.2011 (arvosana: -39)

Vituttaa välinpitämättömät ja lapselliset kaverit.
Anonyymi, 3 kommenttia
6682 - 21.9.2011 (arvosana: -82)

Voi jumalauta se ainainen nalkutus. HAISTA SINÄ HUORA PITKÄ PASKA!
Anonyymi, 3 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa