/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 7428 - 7417

7428 - 26.12.2011 (arvosana: -60)

Vituttaa kun ihmisten pitää puhua paskaa selän takana eikä voi tulla sanomaan asioita päin naamaa!!! Ihmiset on vaan niin saatanan pelkureita että on helpompi naureskella porukan suojissa, kun kohdata oikeasti ihminen jonka elämästä haluaa tehä helvetin. Perkele.
Anonyymi, 1 kommentti
7427 - 25.12.2011 (arvosana: -33)

vituttaa nyt niin vitusti että voi VITTU! vituttaa kaikki... vielä näin vitun joulupäivänä vittu, vitun perseestä koko vitun joulukin! kaikki vitun vittupäät vois vaan painua vittuun mun puolesta
Anonyymi, 2 kommenttia
7425 - 25.12.2011 (arvosana: -20)

Vituttaa pulsut ja sossut. Täällä on niitä pulsuja ihan helvetisti liikaa. Ne vaan hilluu keskustassa ryyppäämässä kaiket päivät, saa sossusta rahaa sekä asunnon. Muttakun vittu ne ei tarvitse sitä. Rakentakaa niille vaikka joku kodittomien koti ja antakaa niille ruokaa, ei rahaa! Ne menee niillä kuitenki vaa ne viinaan. Samoin myös te, jotka annatte rahaa näille puleille rahaa silloin, kun ne pummii. Ostakaa ruokaa vittusaatana niille, jos on pakkotarve auttaa niitä. Mua vituttaa nyt lähinnä se, etten minä opiskelija saa halpaa asuntoa, kun nekin on kaikki pultsareiden vuokrassa.
Anonyymi, 3 kommenttia
7424 - 25.12.2011 (arvosana: -73)

tiiättekö mikä vituttaa? ku odottaa koko joulun yhtä juttua ja sit saa jotain ihan väärää!!! okei, okei, onhan niitä jotka ei saa mitään mutta ku oisin niin halunnu sen :(
Anonyymi, 8 kommenttia
7423 - 24.12.2011 (arvosana: -83)

varmaa maailman paskin joulu. en saanu skyrimiä vaan jonku vitun spyro skylanders paketin, missä on jotain helkatin lelu ukkeleita ja spyro peli. taas on joulu pilalla!
69PANOMIES69, 9 kommenttia
7421 - 24.12.2011 (arvosana: -48)

Joulu.
Tuo ihana hetki rauhoittua ja hiljentyä hetkeksi, paitsi...
Pitää laittaa jouluvalot. Pitää tehdä rosolli. Pitää paistaa kinkku. Pitää käydä sukulaisissa. Pitää sietää sukulaisia jotka tulevat käymään. Pitää ostaa lahjoja. Pitää tehdä joulusiivous. Pitää hakea joulukuusi. Pitää koristella joulukuusi.
Pitää paistaa pipareita. Pitää paistaa torttuja. Pitää paketoida lahjat. Pitää lähettää joulukortteja. Pitää kiitelläjoulukorteista. Pitää käydä haudoilla.
Pitää. Pitää. Pitää.
EI OLE PERKELE PAKKO JOS EI HALUA.
Irroitin ovikellon ja pistin kännykän äänettömälle.
Paskaa joulua kaikille kiireisille, mutta jos olet kotona yksin koneella niin:
Joulu on vain kerran vuodessa. Onneksi.
Anonyymi, 4 kommenttia
7420 - 24.12.2011 (arvosana: -69)

Vituttaa joulun kaupallisuus saatana... joulun pitäis olla semmonen ku se oli ennen noita saatanan jenkkikapitalisteja perklelekele
Anonyymi, 1 kommentti
7419 - 24.12.2011 (arvosana: -29)

mitä olen tehnyt väärin ansaitakseni tämän?

Joskus mietin, että uskallankohan/voinkohan koskaan leikkauttaa/leikata tukkaani normi miehentukanpituiseksi tai vaikka kokonaan kaljuksi (kun intti aika koittaa)..

Inhoan itsessäni todella paljon päätäni ja nyt siis meinaan TODELLA paljon. kasvoissani ei sen sijaan (enää) ole pahemmin vikaa, mutta kaikki muu on pielessä!

Kuinka voikaan olla näin, että yhteen päähän saadaan niin paljon virheitä vaikka perheen kaikki muut päät ovat lähes täydellisiä? Tämä oikeasti syö meikäläistä, kun täytyy aina miettiä/laittaa tukka hyvin, ettei vaan näyttäisi normaalista poikkeavalta:(

olen siis 18-vuotias nuorimies ja hiusrajani on normaalia korkeammalla (täytyy pitää pitkähköä tukkaa, jotta näyttäisi edes hieman normaalilta). Tukkaa taaksevedettäessä näyttää kuin minulla ei olis melkein ollenkaan etuhiuksia.. otsani muoto on pullea. eli siis reilusti ulospäinkaareva tms. kupolimainen.. näiden lisäksi hammasrivistöni on harva ja teinivuosien akne on jättänyt ikävät jälkensä naamaani..

Kuinka mua vituttaakaan tämä paska! ei tätä jaksa oikeasti..
Tekis mieli vaan päättää päivänsä (vaikka en sitä kauheasti toivo) ja kattoo mitä tuonpuoleinen tuo tullessaan..

Ei varmaan kukaan naispuolinen tule tälläistä huolimaan, jotenka miksi elää yksin tässä kamalassa maailmassa..

jeap jeap.. nyt kirjoittelen johonkin helvetin ketuttaa.fi:n avautumispalstalle ongelmistani..

Mielessä on käynyt raudat hampaisiin (kestää 4-5vuotta lähteä suoristumaan kuulemma..) ja hiusrajan alentaminen leikkauksella.. ja hintaakaan ei kertyisi kuin 10 000?

näin 18 vuotiaana tuntuisi helpommalta hypätä sillalta alas..

morjens kurja maailma.
Anonyymi, 7 kommenttia
7418 - 24.12.2011 (arvosana: -76)

Vituttaa kun päätä särkee niin vitusti, eikä lääkettä löydy!! Vittu alkaa jo kohta pelottaa että onko tässä nyt jostain vakavammasta paskasta kyse vai onko mulla joku mystinen migreeni? Oli miten oli niin silti vituttaa, kun ei nukutuksi saa tän kivun kanssa... Vituttaa myös tyttöystävä, jonka kanssa en ole puhunut viikkoon, koska se on eristäytynyt huoneeseensa masistelemaan koska se on joku maanisdepressiivinen paska joka polttelee vain ruohoa ja väittää että se on lääke kaikkeen... paskat sanon minä, vaikka oon itekkin kyseistä ainetta kerran polttanut ja ihan kiva fiilis tuli, mutta tuntuu että aina kun tää mun tyttöystävä polttaa niin siitä tulee ihan käsittämätön idiootti ja just tollanen eristäytyvä paska. Koittais vittu selvittää päänsä. Ei millään pahalla koska oikeesti rakastan sitä, mutta kuitenkin miksi mun piti mennä retkahtamaan just tollaseen tyttöön jolla on niin vitusti ongelmia... Vitun hyvää joulua vaan, mä jatkan runkkaamista pornon parissa jos tää pääkipu vaikka laantuis tai jotain...
perkele, 2 kommenttia
7417 - 24.12.2011 (arvosana: -35)

Vittu noiden aasialaisten kanssa. Yks kesäaamu heräsin kukon kiekumiseen... no eikös se saatana ihan live kukko ollut! Rivaritalo. Ei ollut naapurin TV, ei radio, ei leffa, ei lelu, niinkuin luulin, vaan ihan kukko. Iso ja ruma sellainen. Siellä se takapihalla ahtaassa häkissä kökötti. Lounasta kait tekivät siitä kun puolentunnin päästä ei ollut häkki enää siellä. Vittu, alkaa riittää nää kulttuurielämykset. Mut sen minä sanon, kukko takapihalla häkissä on aina parempi kuin keitetyn vuohenpään löyhkä, tai porsaan röhkintä ja vinkuminen ja sorkkien kopina rappukäytävästä kolmen aikaan yöllä (ei kuulemma voinu olla esim. kukaan kännikala kun hajua oli ja likaisia sorkkien jälkiä).
Anonyymi, 2 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa