/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 7508 - 7496

7508 - 1.1.2012 (arvosana: -47)

Jeesustelijat. Minä nyt olen homo ettekä te voi minua alkaa käännyttää mutten minä ajatellut mitenkään keskellä pitäjää sitä kailottaa kuten ei heterotkaan.
Fuck it, 4 kommenttia
7506 - 1.1.2012 (arvosana: -61)

Vittu, että vituttaa eräs tyyppi!
Kyseinen ihminen valittaa kuinka on niin köyhä ja kuinka ei oo varaa siihen tai tähän ja kuinka laskut on maksamatta ja kuinka velkaa on niin vitusti.
Ongelma on tyypissä itsessään. Vittuako juo ne kaikki rahansa ja on sit persaukinen?! Vittuako ei mene töihin. "Ei huvita. Ei jaksa. Helpompi olla vaa ja saa silti rahaa." Voi jumalauta, voiko ihminen olla NOIN laiska?
On olemassa ihmisiä, jotka eivät yksinkertaisesti ole työkykyisiä vaikka olisivat valmiita työskentelemään ja sitten on näitä työkykyisiä lusmuja, jotka elävät sossun rahoilla ja voivottelevat rahan puutetta.
Anonyymi, 2 kommenttia
7505 - 1.1.2012 (arvosana: -26)

Ärsyttää facebookin "Hyvää joulua", "Hyvää uuttavuotta" tilapäivityket, koska ne tehtään LIIAN AJOISSA! Miksi toivotetaan hyvää joulua 23.12 tai hyvää uuttavuotta 31.12?! Ei siis mitään järkeä!
Anonyymi, 4 kommenttia
7504 - 1.1.2012 (arvosana: -55)

lyhyesti, Face-fucking-book <3
Anonyymi, 3 kommenttia
7503 - 1.1.2012 (arvosana: -48)

Se että vaivoja suhteutetaan liikaa. Jos joku voi oikeesti huonosti ja puhuu siitä kavereilleen niin heti ollaan silleen "no vittuuko väliä, afrikassa tyyppejä kuolee koko ajan nälkään ja sä vaan valitat ittestäs". Siis ei kärsimystä pidä suhteuttaa. Kyllä se vituttaa pitkän päälle pienikin.
Anonyymi, 2 kommenttia
7502 - 1.1.2012 (arvosana: -69)

On pakko vertailla itteensä muihin. Oma keskiarvo vähän alle seiskan ja kaverilla 7.5, vaikka se pärjäs koulussa tosi huonosti ja sai kokeista aina 4-6. Se oli vaan aina tunneilla ylipirteä ja haki huomiota. Minä olin vain hiljainen hikke, josta kukaan ei pitänyt ja sain kokeista 8-10. :|||
En pääse tolla keskiarvolla mihinkään tai mihinkää sellasiin, mihin haluun opiskeleen. Täällä on niin helvetisti hakijoita joka ammattiin. Ainakin 200? haisdagaa viddu
Anonyymi, 2 kommenttia
7499 - 31.12.2011 (arvosana: -28)

Ketuttaa niin maan perkeleesti, oli tarkoitus istua kaveriporukalla kämpillä iltaa, safkatkin jo suurimmaksi osin oli duunailtuna, niin eiköhän sieltä tule kahdelta (neljä kaveria + minä oli suunnitelma) että mennäänkin noihin yksiin "vip" bileisiin, kolmas kaveri meneekin sitten yksin baariin ja neljännestä ei ole kuulunu tänään mitään.

Nyt on sitten safkat ja raketit turhaan täällä. Helvetin hienoa.
Anonyymi, 1 kommentti
7498 - 31.12.2011 (arvosana: -7)

ihan pilalle meni koko uudenvuodenjuhlat = kaikki peruuntui ja nyt ei oo tulossa mitään. kiitos vaan tästä. ja kiitos myös sinulle kun pilasit iltani.
paska. , 0 kommenttia
7497 - 31.12.2011 (arvosana: -42)

Miksi pitää asua pienessä kylässä? Oikeasti, ei voi puhua julkisesti missään tai heti se kiertää koko kylää ja väännetty kun mitäkin.
7496 - 31.12.2011 (arvosana: -46)

Mulla on ihan mukava anoppi.

Siihen asti, kunnes se avaa suunsa ja alkaa huutaa. Silloin, kun kyseinen naishenkilö alkaa huutaa, tekee mieli juosta keskustaan se 15 km ja evakoitua tutuille kihlatun kanssa. Sitä naista ei vain voi sietää, kun se saa hepulin. Eihän ne luonnollisesti yleensä koske meitä yläkerran asukkeja. Sukulaisiahan täällä ollaan katsomassa, mutta meidän parisuhteemme esittely sukulaisten silmien edessä on rikos, joten oikeastaan olemme hieman lukittuja tänne ylös. Ainakin ilmainen ruokahuolto pelaa.

Huutaminen kestää yleensä tunteja. Olen tässä kuunnellut etäistä huutoa, joka on suunnattu portaikkoon oksentaneelle kissalle. Sitä on jatkunut kohta kolme tuntia ja tasainen desibelitausta on taattu. Luultavasti vauhditukseen on otettu uuden vuoden kunniaksi alkomaholia ja se vain antaa lisää energiaa huutoon.

Vituttaa jo ennakkoon se, että kun me tulemme alas täältä lähteäksemme evakkoon tai kauppaan, saamme niskaamme huutomyrskyn pelkän olemassaolomme takia. Että kiitos vain anoppirakas, tästä eteenpäin vietämme pidemmät lomamme minun sukuni luona.
Anonyymi, 1 kommentti
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa