/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 7594 - 7584

7594 - 9.1.2012 (arvosana: -63)

Vituttaa matikka, pitkä matikka... en hiffaa yhtään ja aina ku yritän tehä tehtäviä enkä osaa niin rupeen viskoo tavaroita. jonkinlainen pieni vihanhallintaongelmakin ilmenee aina ku teen matikkaa... muutenkin opiskelumotivaatio kusee aika pahasti.. vaihan kyllä heti lyhyeen ku tää kurssi on käyty mut en vaa tunnu oppivan mitään. saatana
Anonyymi, 2 kommenttia
7593 - 9.1.2012 (arvosana: -81)

Vituttaa matikka, pitkä matikka... en hiffaa yhtään ja aina ku yritän tehä tehtäviä enkä osaa niin rupeen viskoo tavaroita. jonkinlainen pieni vihanhallintaongelmakin ilmenee aina ku teen matikkaa... muutenkin opiskelumotivaatio kusee aika pahasti.. vaihan kyllä heti lyhyeen ku tää kurssi on käyty mut en vaa tunnu oppivan mitään. saatana
Anonyymi, 0 kommenttia
7592 - 9.1.2012 (arvosana: -51)

Discovery Channel - metsurit, taalataksit ja vitun chopperit...

Rankan työpäivän jälkeen on mukava rentoutua teeveen parissa! Discoveryltä tuleekin varmasti jotain mielenkiintoista ja opettavaa juttua...
Myytinmurtajat - vanha jakso... kaikki paskaks räjähteillä... Nähty.

Hiuskarvan varassa - Tämä on lähes samaa tasoa kuin selviytyjät, naurettavaa tekemällä tehtyä jenkki paskaa. Ongitaan lohi joesta takista revityllä langanpätkällä ja nappi syötiks - JA EKALLA TÄRPPÄS! Syödään kala raakana, koska ei ole nuotiota, 30min myöhemmin tyyppi hinkkaa paria keppiä yhteen tehden nuotiota! Tässä ohjelmassa ei oo minkäänlaista päätä eikä häntää...

Metsurit suolla - SUOLLA?! Siis eihä suolla oo edes puita?! Nää jätkät on varmaan jotain helvetin masokisteja ja tykkää tehä kaikki asiat sanan mukasesti perse eellä puuhun. Tän katsominenki tuottaa jo verisiä kyyneliä, saati sitten jos joutuisi tonne noiden hullujen kans repimään paria puunrunkoa jostain ojasta. EI SAATANA! Toivottavasti kuvausryhmä jäis jonku traktorin jyräämäks.

Taalataksi - EI SAATANAN VITTU!! Vieläkö ne näyttää tätä paskaa? En voi ymmärtää kuka vitun vähäälynen orava tätä jaksaa kattoa... Juontajaki on niin hemmetin ärsyttävä. Yllättävää tässä on kuitenkin että aika moni voittaa jotain rahaa. Toinen mielenkiintoinen juttu, että sama mihin vuorokauden aikaan avaat kanavan, niin siellä pyörii Taala-vitun-taksi! Uskomatonta.

American Chopper - huhhuh... teatteria, samanlaisia paskoja pyöriä joilla ei tee helevettiäkään! Isä ja poika riitelee kuin pikkupojat, aikataulut on muka kiveen hakattuja ja maine menee jos minutin myöhästyy. Välillä onki sitten aikaa yhtäkkiä käydä vähän kattomassa kun avaruussukkula lähtee ja käydä syömässä vaikka rapuja. Seuraavassa taas kitistään kun on kiire... Lisäks tässä ohjelmassa on aina joku harjottelija/kusipää/alottelija/huijari/noobi, joka vetää jonku asian aivan päin persettä ja sitten syytetään sitä kaikesta.

Eikä tässäkään vielä kaikki! Hiuskarvan varassa ja Metsurit suolla tulee vielä myöhemmin uudesestaa samana iltana!!

No ehkäpä huomena olisi parempi tarjonta - NO EI!!! Vittu samaa paskaa illasta toiseen ympäri viikon 24/7!!!!!

Voi helevetin helevetti! Ajattelimpa pistää ihan vielä suht täysjärkisenä palautetta Suomen Discovery kanavalle. Noh, meni varmaa 10min ennenkuin löysin palaute kohdan ja sen lisäksi en ollut edes varma, oliko kyseinen paikka ihan otollisin sisällön "haukkumiselle". Lisäsin yhteystiedot ja aloin naputtaan viestiä, ja yritin tehä asian mahdollisiman selkeäksti, mutta hienostuneesti.

Reippaan vartin naputtelun jälkeen olin valmis ja painoin "lähetä" painiketta.
MITÄS VITTUA?! Tässä on 250 merkin raja. Lähettääkö tämä joku saatanan tekstiviestin, vai mitä helvettiä?!?! 250 merkkiä!!
AIVAN SAATANAN SAMA, VITTU NYT RIITTÄÄ...
(ps. kirjotusvirheitä en jaksa korjata. Koittakaa ottaa selvää... prkl...)
Anonyymi, 4 kommenttia
7591 - 9.1.2012 (arvosana: -82)

nyt tässä tämän kaupungin prismassa asioidessani on pakko vähän purnata tästä uudesta tupakkalaista joka on saanut aikaan sen että ne röökiaskit jemmataan jonnekkin kassatätien perseeseen.

ja ennenkuin aloitan tämän niin haluan kertoa teille raittiit ja "terveet" suomalaiset että minä poltan siksi koska mua huvittaa.minua ei kiinnosta lopettaa koska täälä maailmassa on niin paljon muuta murehdittavaa ja niin monta muuta tapaa menettää henkensä,enemmän ihmiset tappavat päivittäin toisiaan kun nämä savuavat paperisavukkeet joita jokainen varmaa polttaa siksi koska nyt vain sattuu tekemään niin.

no palatakseni aiheeseen haluan korostaa sitä että eivät lapset häiriinny siitä että kaupassa nyt nähdään röökiä iso rivi jossain hyllyssä.lapsia häiritsee varmasti enemmän se että isi ja äiti polttavat autossa/kotona lapsen naamaan sitä röökiä mistä tulee jännä haju ja alkaa yskittämään.

mua vituttaa suomessa ihan yli paljon se että täälä holtotaan aikuisia ihmisiä kuin pieniä lapsia.miten olisi tähän samaan syssyyn nyt sitten sielä alkossa ne viinat ja liköörit samanlaisen saatanan numerotaulun taakse,ja jos vielä halutaan ennaltaehkäistä näitä nuorten ja lapsien huonoihin tapoihin lipsumista niin ennenkaikkea nämä energiajuomat perkele!ne oikein semmosen lukollisen turvajärjestelmän taakse.aiheuttavat helvetti sydämentykytystä ja vaikka mitä.unettomuutta!keskittymishäiriöitä!saatana mustia silmänalusia!

tai miten olisi ihan jos perheessä piettäs iha itte huoli siitä mitä saa tehä ja mitä ei,ja opetettas ihan kaikessa yksinkertaisuudessaan että mikä on liikaa.

täst edes voitte kiittää minua siitä kun joka helvetin ikinen kerta kun menen kauppaan,niin pidän huolen siitä että käyn varmasti läpi ainakin yli puolet näiden salaperäisten numeroiden takana olevat savukemerkit.ihan vain siitä ilosta että me kaikki voimme nauttia siitä mitä nämä meitä viisaammat naavapallit sielä eduskuntasalissa ovat meidän elämää helpottaaksemme päättäneet.
Anonyymi, 6 kommenttia
7590 - 9.1.2012 (arvosana: 39)

Toimeentulotuen piti tulla tilille 3.1, silloin oli myös vuokrani eräpäivä. 5.1 soitin sinne ja tiedustelin missä mättää. Sanottiin vaan, että on ruuhkaa. Ämmä siellä kuitenkin lupasi laittaa minut kiireelliseksi, koska en ollut syönyt vielä vuoden 2012 puolella, "rahat ovat tilillä maanantaina" eukko vakuutti. Pyhällä hengellä sitten viikonlopun yli sinnittelin ja nyt on maanantain ja TILI ON EDELLEEN NOLLISSA. Joten kiitos ihan helvetisti koko Helsingin paska järjestelmä ja kuiva pilluiset sossut erityisesti. Vuora on viikon myöhässä menehdyn nälkäkuolemaan ja kun heille valittaa ja suuttuvan minulle?!?!?! VITTU ETTE TE OO NITTÄ, JOTKA ELÄÄ VEDELLÄ JA LENTÄÄ ULOS KÄMPÄSTÄÄN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sossurakastaja, 5 kommenttia
7589 - 9.1.2012 (arvosana: -87)

Tällaisina öinä kuin tämä yö kun ei saa unen päästä kiinni, tulee mietittyä aivan liikaa. Miten voikin olla ihminen näin idiootti? Joskus aiemmin olisin tehnyt mitä vaan jotta olisin saanut itselleni parhaan ystävän. Nyt minulla on sellainen, mutta en enää haluaisi olla hänen kanssaan tekemisissä. Hän on luotettava, mukava ja pitää aina minun puoliani, mutta silti en ole tyytyväinen. Aiemmin olisin tehnyt mitä vain jotta minulla olisi sellaisia ystäviä kuin nykyään. Nyt kun minulla on heidät, en jaksa ikinä pitää heihin yhteyttä enkä muutenkaan ylläpitää suhteitami heihin. He ovat yrittäneet parhaansa, pitäneet yhteyttä ja yrittäneet tavoittaa minua. En ole kuitenkaan ymmärtänyt, kuinka helposti ystävyys katoaa, jos sitä ei pidä yllä.
Elämä tuntuu nykyään niin tyhjältä. Ei vain jaksa yrittää tehdä mitään minkään asian eteen, kun tuntuu ettei se lopulta johda mihinkään. Myönnän olevani laiska ja saamaton, toisinaan myös tyhmä, mutta kaipaisin silti apua, jotta saisin motivaatiota tehdä asioiden eteen jotain. Tuntuu, että monet ovat jo luovuttaneet minun suhteeni, kun eivät enää jaksa yrittää kääntää päätäni. Tahtoisin jotain uutta ja tuoretta elämääni, nämä samat vanhat kuviot eivät vie mihinkään. Tahtoisin, että minut huomataan ja että minua kuunnellaan. Ja ennen kaikkea tahtoisin päättää, mitä todella haluan. Se saattaisi helpottaa asioita huomattavasti.
Anonyymi, 1 kommentti
7588 - 8.1.2012 (arvosana: -48)

Huomenna alkaa koulu. Vituttaa se kaikki tulevan työn määrä. Ja oon unohtanu kaikki vanhojentanssiharkoissa harjotellut jutut joita en kyllä osannu ennen lomaakaan. nyyh
Anonyymi, 1 kommentti
7586 - 8.1.2012 (arvosana: -56)

miks aikaa ei voi kääntää taaksepäin. vittu.
Anonyymi, 1 kommentti
7585 - 8.1.2012 (arvosana: -70)

Vituttaa, opiskelumotivaatio on täysi nolla, kunnon ystäviä on vain pari eikä heitäkään koskaan näe kun kerran korvessa asun, vanhemmat ovat ihme kusipäitä, pitävät mua jonkinlaisena palvelijana, joka tekee kaiken mitä he eivät vain jaksa tehdä. Koulutöitä on kasaantunut h*lvetisti, mutta en yksinkertaisesti jaksa tehdä niitä. Elää nyt vanhempien uhkailun, nöyryyttämisen ja käskelyn keskellä. Ei siinä mitään jos pyytäisivät tyyliin kotiaskareiden tekoa, mutta ei. Ovat niin laiskoja paskoja etteivät edes jaksa nousta siitä sohvalta hakemaan jotain viereisestä huoneesta vaan huutelevat minut talon toiselta puolelta noutamaan. Jos vastaan sanoo jotain niin heti ollaan uhkailemassa väkivallalla. Ei siinä mitään, mutta melko perseestä kun en voi luottaa heihin. Heidän kanssaan ei voi keskustella. Kärräävät aina paskaa niskaan, koskaan eivät ole tukemassa missään. Eivät edes kiitä. Tuntuu etten voi saavuttaa mitään, ennenkuin olen muuttanut pois. Tahtoisin muuttaa, mutten voi. Rahaa ei ole juuri ollenkaan ja tuskin vanhemmat sitä sallisi. Olen kuitenkin vielä alaikäinen (17 v.). Eli, tällä paskalla jatketaan. Kaikki vapaa-aika menee turhiin asioihin, mutta minkäs teet.
Anonyymi, 0 kommenttia
7584 - 8.1.2012 (arvosana: -40)

Tulehtunut anaalirauhanen vituttaa niin maan perkeleesti!
Anonyymi, 7 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa