/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 7722 - 7713

7722 - 27.1.2012 (arvosana: -48)

Vituttaa Iha helvetist ku mutsi rupee Vittu huutaa ja haukkuu
itsekkääks kakarakssiit ku Mä roikutin leivosrasiaa kädes ja
vahingos potkasin sitä jalalla eikä se potku ollu kova!!! Mun
Jalka vaa hipas sit vitun rasiaa...!!!
AAAAAAAAAARRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHHHH
!!!!
Anonyymi, 2 kommenttia
7721 - 27.1.2012 (arvosana: -42)

Vittu kun en voinu käydä sitä kouluu loppuun sillon ku sen alotti, ja pitää nyt mennä takas opiskelemaan.
Kaikilla muilla opinnot takana (tai melkein kaikilla), mutta mun pitää vielä mennä takasin sinne vitun koulun penkille. Jestas, että mä inhoon opiskelua. Töissä on tuhat kertaa kivempaa.
Kai mun on pakko joku tutkinto saada, kun ei nykyään ilmankaan oikeen pärjää.

Kaikille jotka on jättämässä koulunsa kesken, ÄLKÄÄ. Käykää vaan raivolla loppuun, nii pääsee sitten helpommin töihin. Töissä voi sitten rauhassa miettiä mitä oikeesti haluu opiskella.
Anonyymi, 0 kommenttia
7720 - 27.1.2012 (arvosana: -49)

Vituttaa se, että L-Koodin 6.tuotantokausi, ei ole vielä tullut kauppoihin. MÄ TAHDON SEN! perkele
Anonyymi, 1 kommentti
7719 - 27.1.2012 (arvosana: -84)

Vituttaa se, että en herännyt herätyskellooni. Se, että lagaukseni takia myöhästyin kolmesta bussista. Se, että istun himassa, enkä koulussa. Se, että tästä se lähtee.... nimittäin koulu menemään taas päin vittua. JES
Anonyymi, 3 kommenttia
7718 - 27.1.2012 (arvosana: -49)

Minua vituttaa se, että ei ole ketään, kenen kainaloon käpertyä pahaa maailmaa pakoon.
tonttu, 4 kommenttia
7717 - 27.1.2012 (arvosana: -47)

Vittu en osaa enää puhua suomea! Asuin puoli vuotta Englannissa ja pääsi suomenkielentaito vähän ruostumaan... Vitun ärsyttävää kun joutuu miettimään joka lauseessa ainakin yhtä sanaa ja siitä puuhesta tulee tyyliin tällaista sössötystä: "Hei katsopa tota... Öö... Mikä toi nyt onkaa suomeks... A chair mut siis mikä se on suomeks... Siis toi millä istutaan." etc... En enää edes ajattele suomeksi vaan kaikki aivojen sisäinen toiminta tapahtuu englanniksi. Tuntuu myös etten osaa ilmasta yhtään mitään suomeks ja kaikelle mitä sanon suomeksi löytyisi paljon järkevämpi tapa ilmaista sama asia englanniksi. Vituttavaa...
In English please, 4 kommenttia
7716 - 26.1.2012 (arvosana: -13)

netti. ei helvetti että osaa taas olla vaikeeaa, kun yrität ladata muutamn minuutin pätkää. vimeoon on liian iso, samoin flickr, ja youtube.. niin hidasta että huhu. kiitos. myöhemmin lisää wuhu
Anonyymi, 0 kommenttia
7715 - 26.1.2012 (arvosana: -43)

Vituttaa kun tunnen olevani syntynyt väärään aikakauteen. Olen aina rakastanut 80-lukua, mutta 90-luvun lapsena minua suoraan sanottuna kyrpii. Tunnen kuuluvani 80-luvulle ja minua sattuu ajatella kaikkien hyvien bändien laulajien olevan jo tyyliin isovanhempia. Lisäksi Mötley Crüe tulee Sweden Rockiin ja arvatkaa kahdesti pääsenkö sinne sitten. ?
Anonyymi, 3 kommenttia
7714 - 26.1.2012 (arvosana: -65)

mitähän ne homot nyt taas teki väärin, HÄH?
Sitten kun puolustetaan että "MUKKU SE HOMO O ERELLEE PERKELEEN PAHA" ni vedetään raamattu peliin. "rAAmatuSsa puHUTAN AIna Et ON Paha" ja jos se ei auta "mUTku KIRKKoKI vIHAA NIITÄ" mutku kirkko ei vihannut 1300-luvullakaan, silloin tehtiin vielä homoavioliittojakin, mutta sitten joku cleverguy keksi että "MÄ EN TYKKÄÄ11!" ja muita liittyi mukaan.

homous saattaaa myös olla maapallon tapa pitää ihmiset kurissa lisääntymiseltä, miltäs se kuulostais? :)
"mikä eläin sanoo miau"
vittu?
Anonyymi, 0 kommenttia
7713 - 26.1.2012 (arvosana: -95)

Kun on niin kova keikkaflunssa.
Keikkaflunssainenvatipää, 0 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa