/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 7805 - 7795

7805 - 4.2.2012 (arvosana: -64)

vituttaa olla rakastunu
Anonyymi, 1 kommentti
7804 - 4.2.2012 (arvosana: -28)

vituttaa ku raudat hajoo ainaki 49785752 kertaa suuhu <3
Anonyymi, 0 kommenttia
7803 - 4.2.2012 (arvosana: -79)

Ei vittu. Vituttaa ylipirteä, ärsyttävä ja oksettava kaverini.
Pari päivää takaperin se kertoi avoimesti olevansa ihastunut minuun. Ja arvatkaa kiinnostiko enää mennä kouluun.
Aikaisemminkin sen vitun ärsyttävät jutut on käyny päähän ja oon sen suoraan sanonutkin. Kaiken lisäksi en ole ollut sille mikään ystävällinen ja suoraan sanonutkin mitä mieltä koko tyypistä olen.
JA NYT SE VITTU SITTEN ON MENNYT RAKASTUMAAN MUHUN? Ei saatana.
Anonyymi, 3 kommenttia
7802 - 4.2.2012 (arvosana: -43)

Mua vituttaa kaikki. Vittu jos tappaisin itseni, niin mut herätettäis henkiin ja luettais sitä vitun suskirunoutta. Ei vittu tätä maailmaa, kai sitä terve ihminen saa saatana ittensä tappaa jos siltä tuntuu. Sit toi vitun piski tuhoo mun kaljalaatikoita, vittu seki aina vaan juo mun kaikki vitun oluet. Vittu mä en leiki enää, tekis vaan mieli hypätä junan alle. Sit tvstä tulee vaan vittu jotakin vitun duudsoneita, onko vittu hauskaa tä, vittu sitä ennen idolsia, eikö nykyään tuu enää sieltäkään mitään mitä kattoo? Mä tahdon popstarsin takas! Mä halusin hakee sinne, vittu mä kuuntelen gimmeliiki joka vitun päivä ja varsinki tää janen perhonen on herkkä kappale. Sit vittuko just oisin voinu hakee sinne, niin ei vittu sitte ku vittu seki vitun ohjelma lopetettiin. Sit vittu kukaan ei edes puhu mun kans vitun politiikasta, vittu mä ammun kohta. Sit toi yks vitun huora ei edes syö mun tekemii ruokii eikä edes sen vitun huorakaveri, joka vittu vaan tuol keittiös tekee lisää tiskei ja sotkee. Sit tää ei edes viimeyönä lämmennyt mulle, vaikka menin alasti sen viereen ja koitin riisuu väkisin. "mmjoo, antakaa mun nukkua". Ei helvetti tätä elämää, lovex ja saippuakuplat kutsuu. Ei helvetti.
Anonyymi, 2 kommenttia
7800 - 4.2.2012 (arvosana: -34)

Lähdin sosiaalisesta mediasta vain todetakseni faktaksi sen seikan ettei minuun oteta yhteyttä. Kukaan ei ole soittanut tai tekstannut yli kolmeen kuukauteen. Minua ei pyydetä mihinkään - ei juhliin, ei kahville, ei elokuviin, ei treffeille ei kylään eikä syömään. Kukaan ei soittele kuulumisia saati soita kertoaakseen mitään. Ihmiset keihin törmään tai keiden kanssa olen itsenäni tekemisissä ovat ääliöitä sillä asenne on alusta alkaen alentuva, vittumainen tai negatiivinen eli uuden rakennuskin kinkkistä.
Tyhjästä eli täysin tuntemattomien mukaan heittäytymisestä on niin paljon huonoja kokemuksia vuosien varrelta paljon, etten enää jaksa laittaa energiaani siihen.

Ihan ok, toisinaan kun lasken näitä työttämän 28-vuotiaan naisen päiviäni ja totean olleeni yksin kotona neljäkin vuorokautta puhumatta tai näkemättä ketään koska kauppaan ei ole ollut tarvetta mennä ja päätön kävely menetti hohtonsa joskus neljännnen vuoden kohdalla, niin tuntuu tosiaan hieman älyttömältä. Että minä, fiksu, kaunis nuori nainen istun yksin eikä kukaan halua viettää aikaa kanssani (laadukasta tai mukavaa aikaa) enkä kelpaa maailmalle tekemään asioita joita haluaisin mm. byrokratian sen estäesssä tai koska kuusi vuotta yritystä kaikenlaisiin suuntiin vailla etenemistä on syönyt suurimman terän aktiivisuudestani eli en mm.jaksa perustaa yksin firmaa maailman pelastamiseksi kun yhteistyöyritykset erilaisten tahojen ja ihmisten kanssa vuosien varrella ovat kaikki epäonnistuneet jo alkumetreillä. Miksi? En tiedä, mutta aina kaikki ovat vastaan eivätkä suostu kanssani toimia. Työpaikalla eivätkä koulussa tee kanssani yhteistyötä, haukkuvat,valehtelevat , liittoutuvat minua vastaan - AINA ja oikeasti :( - ja usein, huutavat pää punasena. En siitä niinkään lannistu, mutta kuten sanoin, se laittaa aikapaljon esteitä yhteistyölle muiden kanssa. Valitettavasti sama juttu kaikkien vuosien aikana tapaamieni ihmisten kanssa. Halveksiva katse, halveksivat sanat, epäreilu käytös ja mahdottomuus enää luottaa ja toimia yhdessä - siis kun luottamus aikanaan katkennut.
Jostain syystä aina kun yritän antaa mahdollisuuden niin minua vedätetään tai en saa pidettyä puoliani. God damn it, miksen? Yksin kun on elämässä, vailla ketään kontaktia menneisyyteen ja juuriinsa ja vailla työtä, siis yksin niin voimaa ei ole kovin paljon ilmeisesti. En tiedä.

Eniten vituttaa juuri nyt ja tänään:

Yläkerran ämmä meluaa koko ajan, luin viime yönä neljään jolloin hän kävi parvekkeella ja kolisteli. Heräsin yläkerran metelöintiin aamuyhdeksältä kun hän imuroi ja siivosi kolistellen, heräsin uudelleen kahdeltatoista jolloin hän hakkasi seini, tiputteli keilakuulia lattialle ja metelöi tauotta varttia vaille kolmeen aloittaakseen sen taas kaksi tuntia myöhemmin ha nyt puoli kahdeksalta jatkaakseen. Ja sma juttu jo pitkään vaikka olen asiasta huomauttanut. Hiljeni hetkeksi pariksi viikoksi mutta ei läski muista olla hiljaa ja mä en saa rauhaa kun kamala meteli himassa koko ajan. =#¤%!!
7799 - 4.2.2012 (arvosana: -44)

vituttaa, ku kerranki tänää menin urheilemaa, ni 1 joku vitun sunnuntaiajelia oli eksyny helvetin ruman ooppelinsa kanssa tielle semmoseks saatana tukkeeks, et takan tuli kaikki tän pikkukylän autot. olin sitten sievästi myöhässä tunnilta ja sain nii helvetisti pahoja katseita. kivaa :):)
Anonyymi, 1 kommentti
7798 - 4.2.2012 (arvosana: -74)

Vituttaa ettei tunteitaan voi hallita ja mä olen helvetin jumissa tunteideni kanssa yhteen sellaiseen ihmiseen, joka on niin kaukana siitä maailmasta missä mä elän. Mikäs siinä jos semmosia tunteita on, kestäisin senki, koska voisin vaa järjestelmällisesti työntää ne taka-alalle, mutku sit ku ne vaikuttaa mun käytökseen kyseisen henkilön lähellä. Vituttaa asteen verran enemmän kun kaadun sen edessä luistinradalla, heitän vesipullot kumoon kun istun sen takana ja juutun laukusta kiinni kun oon nousemassa bussista, jolla sekin matkustaa. Voi vittujenkevät, sen lisäks mun olo on idioottimaisen iloinen jos meidän katseet kohtaa tai jotain ja mä olen niin helkkarin nolo koko ihminen sen läheisyydessä tai muutenki.
Taisiis nolona on ihan jees mut ei näiden tunteiden kanssa. ei täs oo mitään järkee.
Anonyymi, 0 kommenttia
7797 - 4.2.2012 (arvosana: -72)

Vituttaa se, että alkot menevät lauantaisin jo kuudelta kiinni, kuin myös muut suuremmat/erikoisemmat kaupat.. MIKSI!?
En mä saatana ehdi bussilla alkoon ennen kuutta, pitäis vielä ruusukin käydä ostamassa. Bussitkin kulkee tunnin välein viikonloppusin. SAATANA. Kai se on pakko keppana linjalla olla.... ja synttärisankari ilman ruusua.
Anonyymi, 2 kommenttia
7796 - 4.2.2012 (arvosana: -47)

Perhe, joka lupailee kaikkea pitämättä kiinni sanoistaan vituttaa. Eikä mua päästetä muuttamaan omilleni, kuulemma rahasta kiinni, vaikka epäilen että tuo on vain paska syy ja mua pidetään täällä koska en muka pärjäisi omillani. Srsly, antakaa edes mahdollisuus, vaikka pitämällä kaikki ne vitun lupaukset siitä, miten viikonloppuisin saisin aikaa itselleni.
Anonyymi, 0 kommenttia
7795 - 4.2.2012 (arvosana: -85)

Tampereen Radiokirppis... Välttäkää täällä tavaroidenne myymistä kuin ruttoa, ihmiset!

Kuusi päivää maksaa 42e, Huhhuh!

Ja sitten kun hain loputkin tavarat viimeisenä päivänä, hain kassalta laatikon, jossa oli pelien ja leffojen sisältö. Suureksi yllätyksekseni kyseisestä laatikosta puuttui yksi dvd-säilytystasku, jossa oli varmaan lähemmäs 40 dvd-levyä. Missäköhän tämä kyseinen tasku nyt seilaa? Pitääkin huomenna käydä kysymässä.
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3232)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa