/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 831 - 814

831 - 11.7.2009 (arvosana: -77)

Sain juuri tietää, että minut lähetetään oikeen pikkuveljen kanssa porukoiden tutuille, missä joudun huoneeseen sellaisen saatanan ärsyttävän ja kakaramaisen jätkän kanssa joka ei ole koskaan kuullut käsitettä elämä, ja sattuu olemaan vielä perjantai kun sinne lähetetään, sielä kun joutuu valvomaan kun toinen hakkaa ps3, niin hyvähän se on lauantaina seitsemältä lähteä kotiin polkemaan töitä tekemään. Ja itse lähtevät hotelleihin ja kylpylöihin Viroon ja isommat veljet saa kotia jäädä. Vittu kohtelevat vielä kun kakaraa, saavat vielä tietää, miltä tuntuu kun ei tapahdukkaan niinkun on toivottu... Saavat oikeasti vittu nähdä : ))
Übermensch, 3 kommenttia
830 - 11.7.2009 (arvosana: -64)

Voi kettu ku tuli taas syötyä iha liikaa vaikka oon dieetillä.

Voi kettu ku unirytmi on kääntyny sillee et meen nukkuu vasta kuuden aikaan aamulla.

VOI KETTU.
829 - 11.7.2009 (arvosana: -63)

vituttaa, kun meiän kissa on ollu jo varmaan 2 kuukautta poissa, eikä sitä näy..se on siis varmaan kuollu jo tai jotain, koska kyllä se muuten tulee aina takas...perkele
Joutsen, 17 kommenttia
828 - 11.7.2009 (arvosana: -28)

Ärsyttää ihmiset jotka soittaa pilareita 112, mannerheimin lasten suojeluliittoon yms. On ihmisiä jotka tarvii oikeesti apua ja jotkut pellet vaan heittää kaiken leikiksi. Kasvakaa.
Nimimerkki, 5 kommenttia
827 - 10.7.2009 (arvosana: -76)

Vituttaa tollaset pikku-lissut ja pikku-pissikset ! Tänääki heses neljä jotai 10-12 vuotiait tyttöi nauro ja esitti ku viimestä päivää ! Sit kaks kamuuki perkele laittaa galleriaa tuhatpäin jotai ihan vitun noloi kuvii ! Oikeesti ! Ketuttaa kaikki !


Sitte; mun BESTIS vaatii multa 5e. Kerron koko tarinan: Olin niil yötä, sit seur. päivän mentii Hesee syömää. Luulin ekaks etten voi mennä ku isäpuolel ei pient rahaa. Sit bestiksen äiti suostu tarjoo et maksan sit takas. Mut vittu sain ILMAIS-lipukkeen. Mil saa lasten aterian. Söin sit lasten aterian. Ja se oli niille ILMASTA. Ja vittu mun pitää maksaa se ateria silti. Haistakoot pitkän peen !
Woodoo-, 6 kommenttia
822 - 9.7.2009 (arvosana: -29)

Vituttaa kun vitun mäkkärin autokaista paskassa öisin saa vaan kalliita aterioita ja saatana ei ees ranskalaisia kun joku kone oli siellä paskana. Kuka vittu maksaa 8 e jostain hampurilaisesta ja juomasta saatana. Ja sitten ne vielä anto mulle väärän limpparin. Perseestä.
mcduck, 7 kommenttia
821 - 9.7.2009 (arvosana: -57)

Vituttaa ku oon lihonnu about 10kg vuodessa. Ennen olin samaa luokkaa kunnes masennuin ja laihduin ja olin nii täynnä itseluottamusta ja tykkäsin peilikuvasta. Mut sit piti masentuu vittu uudestaa ja mennä kittaa sitä alkoholia joka vitun ilta lähipubiin ja lihoo kaljan voimalla niin vitusti ja arvatkaa kui helposi lähtee pois, no vittu ei kovin helposti. Oon ny keväällä ottanu itteeni niskasta kiinni ja hommannu salikortin ja käyny siellä mut seki tyssäs koska ahdistun jos siellä on muita. Eli joko herään viideks salille tai sit meen 10 aikaan illalla. Ja ei onnistu ku duunissa käy, menee raskaaks. Ny sit kesällä alotin fillaroimisen ja ruokavaliomuutokset mut ei näy missää, tuntuu et lihoo vaa. Ja ei, ei se johdu notta söisin väärin ja kiskoisin hiilareita nii perkeleesti tai sokeria/rasvoja. Muutenki hyötyliikuntaa tulee duunissa mut ei auta ei. Kaikenlisäks rasittaa viel noi vitu tissit ku ne o kasvanu lihomisen takii, ei mahdu paidat tissien kohdalta päälle tai ei ainakaa istu hyvin. Ja persekki levinny nii hemmetisti.

No ehkä se sit joskus näkyy toi liikkuminen mut vituttaa ku noi hitaasti.

Ja kaikenlisäks viel mun poikaystävä on vitun saamaton runkku, jättää kaikki asiat mun hoidettavaks, oon nii ylistressaantunu ja ylibuukattu etten ihmettelis jos vatsahaavaki iskis vielä. Opettelis vittu itte täyttään kelalappunsa ja kaikenmaailman tukihakemuspaskat, siivois edes joskus ja tekis edes ruokaa kerran puolessa vuodessa. Hoidin meiän muutonki yksin koska tää laiska persesilmä ei jaksanu tehä mitää. Se vaa mässää ja makaa ja pelaa vapaa-ajallaan eikä ees koskaa liho. Vitu nilli.
Perkeleee, 4 kommenttia
820 - 9.7.2009 (arvosana: -76)

voi saatana ärsyttää toi petsie. niin vitun paska paikka. joka kerta kun mä meen sinne nii tuun vaa huonolle päälle. siellä on jotenkin niin paljon kusipäitä ettei pää kestä. kaikki wnb-pätijöitä ja muita täynnä.
.... enkä kyllä halua mitään ihq petsie-tarraa mun seinälle, se vasta noloa olisikin. en ikinä kehtaisi.

megasaatana
sadflktrfd, 1 kommentti
818 - 9.7.2009 (arvosana: -66)

Vituttaa keskustelufoorumit. Vittu oli mikä keskustelu tahansa niin aina joku munapää valittaa: "Offtopic, offtopic, no niin siirrytään aiheeseen ja lopetetaan tämä offtopic" Tai muuta valitusta.. Eikös ne ole keskustelemista varten ja jotkut ääliöt ei tajua että itse täyttävät ne sillä offtopic-valittamisella!!
814 - 9.7.2009 (arvosana: -101)

vituttaakun tämä kone on niin hidas!
fffffffffffffffff, 5 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3233)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa