/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 8353 - 8342

8353 - 15.4.2012 (arvosana: -110)

Vituttaa ku mun vitutuksia ei vittu julkastu tänne, saatana
Anonyymi, 1 kommentti
8352 - 15.4.2012 (arvosana: -29)

Miks vitussa äijät tuijottaa mun tissejä koko ajan ulkona?!?!?!
Ei ne oo sen kummemat ku muillakaan! Saatana se et kuppikoko on D-80 ei tarkota et sais töllää!!!!
Saatana!!!!!!, 10 kommenttia
8351 - 15.4.2012 (arvosana: -57)

Alkoi just kyrpiä yksi tyyppi jolla oli joku lävistys tyyliin niskassa ja se itki kun siihen jäi arpi kun se otti korun pois ja anto mennä umpeen. Jumalauta ei kukaan huomaa koko vitun pientä arpea jos et huomauttele tai peittele sitä. Luultavasti en välittäs muuten mutta itellä on naamassa arpi joka näkyy ihan selvästi mutta harva älyää sitä arveksi, joten kukaan ei sano vittuakaan kun en välitä koko viirusta ja perkele mullon ties montako arpea elämästä mukana muuallakin kuin naamassa (valtaosa tullut kersana sählätessä).

Vittuun tommoset jotka itkee parin millin jäljestä fledan peittämällä alueella.
juuri nyt kaikki vituttaa, 6 kommenttia
8350 - 15.4.2012 (arvosana: -59)

vituttaa nää ainaiset vitun painoon liittyvät avautumiset..
Anonyymi, 3 kommenttia
8349 - 14.4.2012 (arvosana: -83)

Jumalauta, ihmiset jotka ei pie koiristaan huolta.. Voisin ampua ne!!!
Anonyymi, 3 kommenttia
8347 - 14.4.2012 (arvosana: -36)

Vituttaa niin suunnattomasti, kun ihmiset eivät osaa myöntää omia virheitään ja syyttävät aina toisia.
Anonyymi, 1 kommentti
8346 - 14.4.2012 (arvosana: -20)

Vituttaa ku hämähäkkejä on olemassa! Niin pelottavia ja rumia paskiaisia! Kaikki sanoo et "Joo ne on kivoi ku tappaa kärpäsii, itikoita jnd" Mut vittu ennemmi vaikka niitä kärpäisiä ja itikoita miljoonittain kuin yhtäkään hämähäkkiä!!
Isoperseiset monikinttuiset rumilukset, jotai vitun alieneita jostai toiselta planeetalta.

Ja sit jotku hullut ottaa niit viel lemmikeiks, hullut! Kiva sellasta otusta pitää lemmikkinä joka on melkei aina piilossa ja sitku on näkyvillä ni ei sitä viitti ees kattoo ku on nii ruma ku vanhan ukon kyrpä! Sit kiva sellane ottaa kätee ku saattaa purra ja mitähän vielä! Hämähäkit sukupuuttoon!!!!!!!!!
Anonyymi, 10 kommenttia
8345 - 14.4.2012 (arvosana: -46)

Että mä vihaan Angry Birdsejä!! Viimeisen naulan arkkuun löi tämän päivän uutinen Aamulehdessä: Särkännimen Kummitusjuna puretaan ja sen paikalle tulee Angry Birds teemapuisto. Kyllähän siinä meinasi veri alkaa kiehua päässä! Olen meinaan joka vuosi käynyt kummitusjunassa, se on ikäänkuin pyhiinvaelluspaikka mulle, siellä on tultu käytyä aina vuodesta 1991 lähtien, jolloin olin pieni lapsi. Kaikki ne muistot mitä siellä koin. Se puolen tunnin jonotus, pienenä vaunun jalkotilaan käpretyminen, kun pelotti niin paljon siellä junassa... Ahh niitä kultaisia aikoja ja muistoja...

Eipä tarvitse käydä enää Särkänniemessä! Veitte kaikkein pyhimpäni!
HÄVETKÄÄ!!!!!!!!
Sinäkin, Brutukseni?, 3 kommenttia
8343 - 14.4.2012 (arvosana: -72)

Vituttaa ku oon laihiksella ja kaupasta sai kassalla ilmasen karkkipussin. Toki sen sitte otti ku sitä tyrkytettii ja toki himo otti vallan ja se piti vittu syödä samantien. SAAAAAATANA ku itsehillintä on iha paska!!!
Anonyymi, 5 kommenttia
8342 - 14.4.2012 (arvosana: -71)

Vituttaa ku oon ylipainonen ja sit kaikki vaa vittuilee et "laihduta läski!" Mitähän tässä vittu koko ajan yritän!?!?!
Ei se oo niin helppoo ku te luulette. Paha tulla sanoo jossette oo ite joskus ollu sadan kilon keijukaisia ja siit vaa helposti laihtuneet.

Vittu se on vaikeempaa ku luulette, saatana! Kaikkeni yritän ja teen niin paljon kuin jaksan, mut ei se laihtuminen nopeasti kuukaudessa tule - tai jos tulee niin elimistö kärsii!!!
Anonyymi, 3 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3233)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa