/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 8475 - 8465

8475 - 28.4.2012 (arvosana: -80)

Keuhkokuume vituttaa. Kun yskin, maistuu veri ja semmonen inhottava maku suussa. Kun hengitän, keuhkot vinkuu niinkuin joku koirien saatananmoinen kumilelu.

Olis vaan pitäny laittaa se saatanan takki päälle. :D
Anonyymi, 1 kommentti
8474 - 28.4.2012 (arvosana: -66)

Vituttaa, kun vanhemmat käskee ihmisten ilmoille mun huoneesta. En mä täällä saatana 24/7 ole, mutta kun haluan olla lauantaina omissa oloissani niin eeeei.

En pidä ihmisistä.
Anonyymi, 1 kommentti
8472 - 28.4.2012 (arvosana: -22)

kaveri palas eilen saksasta ja se ei muusta viitti puhua ja selittää vaan kuinka dokas koko ajan ja mua ei kiinnosta paskan vertaa ja tekis vaan mieli sanoa et neiti hyvä pitäisittekö turpanne kiinni tai mulla palaa HERMO.

saatana ku osaa ärsyttää tollanen 25/7 hehkutus seduhkasrdfjghksjdksfa. kiitos.
Anonyymi, 3 kommenttia
8471 - 28.4.2012 (arvosana: -52)

Kyllä nyt vituttaa, kun mikään liittymä ei ole itselleni sopiva. Joko turhan kalliita tai aivan typerät paketit. Lol -.-
prepaid, 1 kommentti
8470 - 28.4.2012 (arvosana: -39)

Ottaa muuten helvetisti päähän, kun menee siinä aamuyöstä nukkumaan niin johan nuo perkeleen tiaiset ja kumppanit aloittavat laulantansa tuossa pihalla samaan aikaan.

- Yökukkuja
Anonyymi, 3 kommenttia
8469 - 28.4.2012 (arvosana: -52)

Olen aivan helvetin yksinäinen.
Anonyymi, 7 kommenttia
8468 - 28.4.2012 (arvosana: -43)

Miksi helvetissä ihmisten pitää sorkkia meitin parisuhdetta? Ja kun asia on nimenomaan sitä että ollaan kusipäitä ja arvioidaan mimmonen olis parempi jonkun luonnepiirteen takia ja ulkonäön takia.

Vittu että tekis mieli high fivetä seuraavaa tyyppiä naamaan joka huomauttaa että kihlattuni ei sovi minulle koska hän ei ole kovin ihmisistä pitävä ja joskus saattaa ihan julkisellakin paikalla alkaa täristä, miksi helvetissä pitäisi olla kivikasvonen kumppani?

Toisekseen ei ihmiset tiedä mitä toinen on kokenut ja mitä nykyste kotona tapahtuu. Kyllä myönnän että olen yleensä se joka auttaa kumppanin suosta ja sitä tapahtuu usein mutta sillon kun minä en enään jaksa ei ole kihlatullani ongelmia alkaa huolehtivaiseksi ja auttaa takasin kuntoon.

Ja vittuako siitä jos hän on lyhyt? Minä en ymmärrä ihmisiä en sitten yhtään. Jos minä olen löytänyt itselleni enkelin, miksi hevlvetissä jonkun pitää alkaa etsiä enkelistä virheitä?
8467 - 28.4.2012 (arvosana: -75)

vituttaa kurkussa hengaileva helvetilloinen mollukka. itse mollukka on nimeltään siis virus, jota ei voi lääkekuurilla hoitaa! pitää varmaan itse kirurgiksi ryhtyä, ja sirkkelöidä tämä kivenkova möykky helvettiin.

pistää vihaksi kun ei voi edes omaa sylkeä niellä saatana
PERKELE, 0 kommenttia
8466 - 27.4.2012 (arvosana: -35)

voi satan666 ku oli kivasti kasvanu kynnet ja sitte se yks päättää katketa! mä melkein näin kuinka mun vasemmassa etusormen kynnessä vilahti se troll-face ku se katkes....
Anonyymi, 3 kommenttia
8465 - 27.4.2012 (arvosana: -20)

Heippa rallaa!

Joo, siis nyt on monta asiaa jotka vaa vituttaa, mut parempi olo tuli lukiessa noit muitten juttui ja näin. Jotkut oli iha hauskasti kirjotettu yms.
Okei, eli päällimmäisenä tulee nyt mieleen ulkonäköpaineet. En ymmärrä miten vitussa nää "koulun suosituimmat" on nii virheettömii, ettei yhtäkää finniä, arpia tai naarmuja oo missään, rinnat niin ylhäällä ku olla ja voi vaa, ja nii timmissä kunnossa, ja vittu ääärrggg! Juovat kossua, liköörii, siiderii yms. joka viikonloppu, ja ei vaa tuu pömppömahaa. Ei voi olla nii vitun virheetön, ja sit osa tytöist on sellasii poikien hyväkskäyttäjii ja silti ne saa poikii. Ja pojat vaa menee mukaa. Olin kerran ottamas kaverii yhel penkil ku vieres istu sellaset 15v. kyyhkyläiset ja se muija naurahti ja katto mua sillai altakulmain ja totes sille kundilleen (mulla oli siis nominationranne-koru), "vitun köyhä, ei oo varaa ostaa ees kahta koruu ja toiki on vaa puolillaan paloi". Sen jälkee se näytti kundikaverilleen omaa kättään jos oli just tyylii 2-3 rannekoruu ja se kundi vaa hymähti eikä välittäny enempää. VITTU, ku alko vituttaa! Miten pojat jaksaa kattoo tollast saatanan omaan napaan kattojaa, en ymmärrä.

Sitte just se, että jos on kiinnostunu jostaki tyypistä pitää hirveesti kierellä ja kaarrella, eikä voi sanoo suoraan mitä ajattelee et joutuu vittu vuoden arvuuttelee et mitä sen päässä liikkuu. Vois ees antaa suorii viittauksii, et onko kinnostusta vaiko ei.

Mitä muuta... Koulussa on aina ryhmätöitä, mikä on ehkä paskin homma koko koulussa. Siinä ryhmässä on aina joku joka on laiska eikä tee mitään, ei pelkästään peruskoulussa vaan myös lukiossa. Sitte se joka ei tehny mitää saa hyvän numeron siks et sä ite oot raatanu sen jutun eteen. En oikeesti itekään kohta tee mitään. Ja en tosiaan oo mikää sellane jolla ei oo elämää, vaa haluun vaa hyvän työpaikan, koulutuksen ja matkustella, eikä sitä ilman työtä tekemistä saa.

Vituttaa myös se, et tällä sivustolla tullaan heti trollaamaan ja sättimää kirjotusvirheistä. Ja et ihmiset laittaa tyyliin jtn. "kuole vittu. ketää ei kiinnosta sun elämä!" Jonkun verran näyttää kiinnostavan jos lukee sen kirjottaman viestin.

Myös et kaikki elää facebookin kautta. Kaikki ilmotukset joistain bileistä tulee sinne, eikä niissä koulussa sitten puhuta, eli jos et käy facebookissa jäät niistä ulos. Helppo homma...

Tää on ehkä kaikkia vituttava aihe, koska ketää ei oikeesti kiinnosta ilmastonmuutos, mutta pakko siitä on kyl nyt jauhaa. Ku ihmiset vittu ei välitä yhtään mistää. Heittää röökit maahan vaik roskis on vieres ja esittää cooleja. Ihan oikeesti?? Noh mut kaikki kuitenki kuolee viimeistään joskus 3000-luvulla pakokasuihin, uv-säteilyyn, tsunameihin yms. Siinäpä oikein ku ei kuunneltu normaaleja ja helppoja neuvoja!

Sit nykyajan pikkukakarat ovat hirveitä. Suurin osa käyttää jo ekalla lissutoppeja ja huulikiiltoa. Tytöt varsinkin arvostelee jo tuolloin muita vaatteiden perusteella eikä enää saisi edes leikkiä. Ykkösellä nauretaan jos jalassa on kumisaappaat tai ulkohousut. Onko tämä nyt ihan normaalia käytöstä? Eivätkä lapset muuta teekään kun pelaavat tietokoneella, kännykällä, pelaavat Wii:tä tai Nindendoa tai katsovat telkkaria. Jos niitä pyytää menemään ulos niin ei. Alkaa kauhea raivo kun telkkarin sulkee ja huudetaan "Tänää en oo kattonu ees kauaa!" Voi vittu! Tarviiko joka päivä kattoa?? Sitte mitää vanhoja lastenfilmejä ei katota vaa sellasii hakkausohjelmia, joissa ampumisen jälkeen noustaan vaan ylös. Ei ihme, että Suomessakin koulusurmat ja muut ovat yleistyneet.

Ja suomalaiset on vitun ahdasmielisiä, olis nii kiva jos vois puhuu ja moikkaa jos tuntee kyseisen typin, eikä ola sillee en tunne! Jos kouluun tulee joku uus ni ei, ei mennä juttelee jätetää se vaa yksin nurkaan. Kai vähempi järkinenki tajuaa, että uutena on vaikeaa! Mutenki porukoihin on vaikee päästä, et joutuu oikee tunkemalla löyttäytyy niitten seuraa, ennen ku ne hyväksyy sut. Koulussa pitäs jutella ihan kaikille, vaikka ei tykkäiskään. Vapaa-aajn voi sitte viettää niitten ihmisten kaa keiden haluu. SAATANA ku ihmiset on itsekkäitä!

Nonnii, oon nyt vuodattanu hirveesti asiaa ja näin. Toivottavasti joku jakso lukee, koska varmaa monii muitaki häiritsee nää samat asiat. Ja joo tietty maailmas on paljo pahempiiki asioita, mut jokaista vituttaa välillä, eikä suomalaiset osaa kuvitella elämää ilman vettä, sähköä ja rokotuksia, joten turha valittaa siitä että valitetaa. :))
Joo, eli kiitän ja kuittaan. Have a nice day!
Minä vaan, 6 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3233)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa