/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 8923 - 8912

8923 - 6.6.2012 (arvosana: -50)

Olen ymmärtäväinen, ystävällinen ja annan periksi = mun yli kävellään ja mua hyväksikäytetään, ja sitte kun en suostu tähän mut hylätään.

Haistakaa paska kaikki rupeen erakoks emmä teitä kaipaa.
Vaihtoehto numero kaksi rupeen vittumaiseksi ämmäksi joka haluaa vain munaa niin löytyis ees mies.

Vituttaa.
Anonyymi, 4 kommenttia
8922 - 6.6.2012 (arvosana: -53)

Vituttaa kun vanhemmat yrittää parittaa mua joillekkin heidän ystäviensä tuttaviensa pojille ja/tai yleensä parittaa mua.
''Erkki-Liisa olemme menossa Pentin ja Pirjon luo, heillä on sinun ikäisesi poika joka pelaa jääkiekkoa ja on erittäin komea''
voivittu pitäiskö sanoa päin naamaa että ei miehet kiinnosta just nyt että rakastun sit ku rakastun mut just nyt en ees halua etsiä parisuhdetta.
jootiiän oon vitun kaunis ja älykäs ja mulla on seksikäs vartalo kiitoskiitos äiti mut mulla on koko elämä aikaa!!
Anonyymi, 0 kommenttia
8920 - 6.6.2012 (arvosana: -76)

Melkosta paskaa oli E3
Anonyymi, 0 kommenttia
8918 - 5.6.2012 (arvosana: -12)

vittu saatana oon koko päivän odottanut että voin kerrankin kattoo supernaturalin "livenä" ku sillon ku oli kouluu ni laitoin aina nauhalle ja katoin joku toinen päivä mutta sen lähetysaika onkin siirretty _ilman mitään vitun ilmoitusta_ sunnuntaille! kiitos tästä sub, olet ihana </3
Anonyymi, 5 kommenttia
8917 - 5.6.2012 (arvosana: -5)

On se saatana, tupakan hinta taas noussut...
Anonyymi, 5 kommenttia
8916 - 5.6.2012 (arvosana: -14)

Kyllä ihmiset, olen nainen ja pidän molemmista sukupuolista, mikä on ongelma? Se tuntuu olevan ongelma sekä naisille että miehille enkä edes jaksa yrittää ymmärtää. Ihmiset mitä vittua se teille kuuluu kenestä minä pidän?
8915 - 5.6.2012 (arvosana: -16)

Moskaruoka-riippuvuus on pyllystä peräisin oleva asia.

Varsikin kun olet muiden mielestä atleettinen. Aina luullaan että mulla on kauhea sixpack kun olen sen verran laiha. Myönnän että vaikutan ulkoisesti sellaiselta vähän treenaavalta (Vedän 20-40 punnerrusta/päivä, that's it.)

Oikeasti kuntoni on aivan helvetin huono. Syön joka päivä joko pizzaa, kebabia tai mäkkiruokaa, siis joka päivä. Nytkin mässään sipsejä ja dippiä :-9

Kouluterveydenhoitajakin sanoi että "Sä olet aika hyvässä kunnossa, ainakin päälle päin katsottuna." Hetken jo luulin että oliko tuo joku iskurepliikki mutta tajusin että hänkin luulee mun olevan joku salipelle.

Olen siis 65kg/179cm/20v :-S
True story., 4 kommenttia
8914 - 5.6.2012 (arvosana: -70)

Vituttaa kun hukkaan tilaisuuksia tutustua vastakkaiseen sukupuoleen. Tänäänkin meni ohitse niin että suhahti, omaa tyhmyyttäni sekin... Ja aina jälkeenpäin sanon itselleni että "SEURAAVAN KERRAN SÄÄ SAATANAN TYPERYS MENET PUHUMAAN TUOLLE TYTÖLLE!"

Esim. Mukavalta vaikuttava tyttö heittää ilmiselvän flirtin ja vaikuttaa muutenkin kiinnostuneelta meikäläisestä. Minä sitten vaan toljotan ja olen että "A'ha". En mä ns. jäädy vaan aivot lyö tyhjää.

Voi vittu kun vituttaa taasen... Noo, sitähän sanotaan että maailma on täynnä naisia.
8913 - 5.6.2012 (arvosana: -16)

Vituttaa ku juttelen joka ikinen päivä exäni kanssa.Meil on helvetin hyvät välit, se vituttaa mua. Vituttaa ku se kirjottaa mulle ja mä kirjotan sille. Vituttaa etemme enää ikinä seurustellaa. Vituttaa mun elämä. Vituttaa paskat numerot. Vituttaa perhe. Vituttaa kun en voi olla rauhassa kotona vaan minun pitäisi aina siivoo tai olla veljen kaa jossain perkeleen pihalla. Vituttaa ku veli huutaa. Vituttaa ku ei pääse miihinkään vituttaa ku en pääse juomaan vituttaa ihmiset vituttaa kaikki. Vituttaa ettei oo poikaystävää. VITUTTAAA.
Anonyymi, 5 kommenttia
8912 - 5.6.2012 (arvosana: -37)

Vittu että ärsyttää nuo saatatnan juntit jotka kuvittelevat pystyvänsä määräämään muiden elämästä. Jos saatana et muita/luontoa/eläimiä loukkaa niin kaiken pitäisi olla sallittua.
Ihminen joka on luutunut yhteen käsitykseen ihan mistä tahansa asiasta pitäs saatana hakata niiiiiiin paskaksi että alkaisi ne käsitykset avartua, hakkaamista en muuten kannata mutta ei nuihin kusipäihin muuten mikään tunnu auttavan.
Uutisotsikot päivämäärällä 5.6.2012 laukaisivat tämän kyseisen reaktion.
Anonyymi, 3 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3235)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa