/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 9702 - 9689

9702 - 8.9.2012 (arvosana: -98)

Vituttaa ku tyttöystävä jätti noin pari viikkoa sitten. Juuri kun luulin et kaikki menee hyvin nii juu. Paskanmarjat.
Ainoo lohduttava asia tässä nyt on se että horoskooppi sanoo että löydän vielä toisen. Jää nähtäväksi...

Niin ja battlefield 3 ei suostu toimimaan ja talouspaperi on loppu. Perkele
Anonyymi, 0 kommenttia
9701 - 8.9.2012 (arvosana: -66)

vituttaa ku kynnet ei kasva. en pureskele, syön maitotuotteita ym ym mut perkele ku vähäki irtoo pituutta monen kuukauden kasvatuksella, ni lohkee juuresta.
ei vituta ja kissa.
Anonyymi, 2 kommenttia
9700 - 8.9.2012 (arvosana: -92)

Vinua mituttaa, kun mul on äikän ylppärit enkä osaa oikeen mitään... Xd 8 äikän kurssia takan ja tuntuu et en edelleen erota mainosta mielipidekirjoituksesta kolumnista tai pääkirjoituksesta puhumattakaan... Oon auttamattoman hukassa retoriikasta, argumentoinnista, tyylilajeista ja kieliopista. En osaa tehä niitä tekstitaidontehtäviä ollenkaan! Voi vittu (johan alkoki nyt vituttaa). paras tekstitaidon tehtävä, jonka oon tehny oli 2-/6.... vitun vattu soikoo
Anonyymi, 2 kommenttia
9699 - 7.9.2012 (arvosana: 4)

Miks kaikki muistuttaa mua siitä ketä en voi saada tai edes nähdä..

P.S. Pakkiki o iha sekasi :S
Anonyymi, 0 kommenttia
9698 - 7.9.2012 (arvosana: -70)

Vituttaa nuuska! Se on siis niin ällöö ja hyi ;(
Anonyymi, 1 kommentti
9693 - 7.9.2012 (arvosana: -36)

Vituttaa kun äiti on taas kerran kännissä ja pilaa mun viikonlopun känniörvellyksellään. Ei hyvää päivää.
Varsinkin kun koulussa oli päihdeparkki jossa kerrottiin siitä, miten vanhempien alkoholinkäyttö vaikuttaa lapsiin.
Menin täysin lukkoon ja melkein juoksin ulos siitä vitun luokasta,koska tällaista seon ollut joihan ketun montavuotta.
Anonyymi, 7 kommenttia
9692 - 7.9.2012 (arvosana: -39)

ööö tänää on tyhmä päivä
nylleli, 1 kommentti
9691 - 7.9.2012 (arvosana: -46)

vituttaa, kun ei oikein edes tiedä mikä vituttaa. vähän kaikki, tasapuolisesti. tietääkö kukaan tätä fiilistä?
Anonyymi, 2 kommenttia
9690 - 7.9.2012 (arvosana: -64)

Saman tason paskaa on tänne tullut laitettua laittoman monta kertaa, mutta vielä kerta mahtuu. Ainakin menee hetki aikaa ja mahdollisesti joku sanoo "I know the feel"...asdfasdf

Nooo, historian te kaikki jo tiedättekin, ei siitä sen enempää.
En voi mitenkään ymmärtää roolipelaamista. *halaus* jne jne. Eihän tuo ole mitään muuta kuin 6 symbolia ympäröitynä tähdillä, helvetin vitut. SE EI OLE HALAUS!
Kaikkein hauskintahan tästä tekee se, että minullehan ei irtoa edes näitä! Mutta toisaalta, haluanko edes tällaisia olemattomia sympatian"osoituksia"? En vaan tiedä.

Love is a myth.

Sitten vituttaa suomalainen mentaliteetti. Jos joku vaivaa, OLE HILJAA JA KÄRSI.
Todella helppoa saada masennuslääkkeitä kun ei halua ongelmistaan puhua olematta anonyymi.

Kaksi suurinta haavetta taistelevat keskenään. Haluaisin elää onnellisen elämän, mutta koska se ei ole mahdollista, haluan kuolla. Toisaalta elätän toivoa ihmeparantumisesta ja ensimmäisen haaveen toteutumisesta, joten en sido 7-kertaista hirttosolmua ihan vielä.

Pahoittelut irrationaalisesta ajatuksen virta -tyylisestä kirjoitelmasta, jonka keskeisenä aiheena on "Kuinka kaikki on päin persettä". Piti vielä yksi kohta ottaa pois koska eräs tietenkin tunnistaa tämän.
Anonyymi, 2 kommenttia
9689 - 7.9.2012 (arvosana: -80)

Ketuttaa ku saakelin pomo työntää koko ajan uutta työtä vaikka edellisetki on kesken ja työkaverille ei mitään.
Anonyymi, 0 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3234)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (380)
tietotekniikka (254)
tv (138)
työ (322)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (161)
yhteiskunta (280)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa