Ketuttaa v*tuttaa niin keleesti!! Pomo on hanurista? Koulussa kaikki menee päin v*ttua? Vaimo nalkuttaa? Avaudu.

/ 8000 merkkiä käytetty
#4031 - 29.6.2010 (arvosana: -99)

Ketuttaa nii helvetisti ku koulussa ei saa avata suutaan ku sanomisia jo muokataan. Vaikka asia ei olisi mitenkään erikoinen, ''kaveri''porukka löytää siitä jotain noloa ja alkaa siitä sitten pätemään pariksi viikkoa. Koulukiusausta tämä taitaa olla jo. Sitten ne vittuilee mun liiallisesta tietokoneenkäytöstä ja siitä etten ole niitten kanssa hengailemassa, mistähän johtuu?
Kyllä ne sitten jaksaa sanoo että ei tosissaan ja että leikillähän ne vaan kiusaa. Ainiin, se etten ole niiden kanssa pyörimässä on lähinnä siksi kun itse en niille jaksa soittaa. Soittaisivat itse jos haluavat minun kanssa pyöriä.
Ja lisää tulee: Olisihan se varmaan hienoa lähteä uimaan näin kesälomalla, mutta siellä nekin on. Omat kaks kaveria on jossain huitsin nevadassa ja yksinkös sitä pitää uimaan lähteä, kuitenkin homottelisivat ja haukkuisivat läskiksi.
Onneksi tilanne helpottui vähän viimeisillä viikoilla, kun se pahin urpo alkoi ''kestämään mua''. Pystyisin varmaan antaa jokaiselle kuonoon, olen niitä paljon painavempi, jonkun verran pitempi, vahvempi ja harrastan kamppailulajia.

VITTU.
Höhöö-Sankari

Kommentit

Ei hyväksyttyjä kommentteja.

Kommentointi on suljettu tälle avautumiselle.

Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (48)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3238)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (167)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (717)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (382)
tietotekniikka (255)
tv (138)
työ (324)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (162)
yhteiskunta (285)
yritysmaailma (15)


Ketuttaa Facebookissa