Ketuttaa v*tuttaa niin keleesti!! Pomo on hanurista? Koulussa kaikki menee päin v*ttua? Vaimo nalkuttaa? Avaudu.

/ 8000 merkkiä käytetty
#9573 - 24.8.2012 (arvosana: -96)

Mikä siinä on, että on näin ääliö? Oma epäsosiaalisuus ottaa todella suuresti patiin, enkä osaa koskaan sanoa suoraan, mitä haluaisin sanoa. En myöskään osaa mennä juttelemaan kenellekään, koska pelkään nolaavani itseni täydellisesti, mikä ei olisi suuri yllätys. En vain osaa. Miksei kukaan voi opettaa sellaista? Miksi olen tällainen luuseri?
Kuinka vaikeaa voi oikeasti olla se, että sanoo toiselle moi, jotta voi aloittaa juttelun? Luuultavastikaan ei kovin vaikeaa, mutta mitä sen jälkeen sanon? Mitäs sulle. Mitäs tässä. okei.

Mitä hemmettiä? Siihen se sitten jäisikin. Miksi olen täysi ääliö, joka ei koskaan osaa sanoa mitään, eikä osaa koskaan käyttäytyä fiksusti, ei osaa mitään kunnolla, eikä jaksa tehdä mitään.

Ja vittu jokaisen pitäisi muka olla hyvä jossain? Haistakoon paskan. Mädännyn omassa keskikastissani ikuisuuksiin, koska saan aina joko keskivertotulokset tai keskivertoa huonommat. Vähemmästäkin vituttaa. Ja ihan saakelisti vituttaakin. Mutta ketä se kiinnostaa? Saatana
Anonyymi

Kommentit

Ei hyväksyttyjä kommentteja.

Kommentointi on suljettu tälle avautumiselle.

Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (48)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3238)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (167)
muut (4143)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (717)
pelit (203)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (40)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (382)
tietotekniikka (255)
tv (138)
työ (324)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (34)
varallisuus (162)
yhteiskunta (285)
yritysmaailma (15)


Ketuttaa Facebookissa